آهنگ جدید اوزیر مهدی زاده + عکس های این خواننده ترکی

0 1,109

آهنگ جدید اوزیر مهدی زاده + عکس های این خواننده ترکی

Uzeyir Mehdizade_Rouzergar.com


اوزیر مهدی زاده باشد او یک خواهر به نام آیسئل دارد که یک سال از خودش بزرگتر است

پدر وی احترام میرزا اوغلو مهدی زاده  1963/02/30در روستای ساغلاکوچه شهر لنکران به دنیا آمد ودر سال ۱۹۸۵ با سئویل قابیل قیزی جعفرووا ازدواج کرد و به شهر سومقاییت مهاجرت کرد. دانلود آهنگ جدید اوزیر , اولین فرزند آنها در سال ۱۹۸۷ به دنیا آمد که نام انرا مظاهر گذاشتندولی ان نوزاد فقط ۳۵ روز عمر کرد.در سال ۱۹۸۸ احترام معلم (پدر اوزیر)با همسرش به روسیه (شوروی)نقل مکان کرد و در آنجا به عنوان یک معلم کار می کردو دومین فرزندشان در سال ۱۹۸۸ به دنیا آمد که نام آیسئل(AYSEL)را برای او انتخاب کردند و سپس در اواخر سال ۱۹۸۹ آنها صاحب فرزند پسری شدند که نام این پسر را اوزیر  گذاشتند.


آنها در سال ۱۹۹۱ به جمهوری آذربایجان بازگشتند و احترام معلم در مدرسه  ای دولتی تدریس را آغاز کرد.
آیسل در سال ۱۹۹۴ و اوزیر در سال ۱۹۹۵ وارد کلاس اول شدند.
اوزیر در سال ۲۰۰۴  تحصیلات متوسطه خود را در دانشگاه ملی در دانشکده موسیقی ادامه داد که در آنجا با آکشین فاتح آشنا شد و فاتح که توانایی های اوزیر را درک کرده بود به او آموزش داد و او را برای خوانندگی آماده کرد.
در سال ۲۰۰۷ سئویل خانم مادر اوزیر به علت حمله قلبی جان به جان آفرین تسلیم نمود و از دنیا رفت. در اواخر همان سال اولین آهنگ اوزیر (با همراهی ائلمیرا)آماده شد.با حمایت های فاتح در ان سال توانست اولین آلبوم خود را با نام " آی جان،آی جان"  روانه بازار کرد که در عرض کمتر از ۲ ماه در تمام جمهوری آذربایجان پخش شد و استقبال خوبی از این آلبوم به عمل آمد وپس از آن  در سال ۲۰۰۸ آلبوم "گه ل یارینا"را روانه بازار کرد.
او در سال ۲۰۰۹ توانست استودیو شخصی خود را افتتاح کند  و اولین کاری که در استودیو خودش آماده کرد آلبوم "او مه نیم اولمالیدیر"(او برای من است)بود که این آلبوم نه تنها در جمهوری آذربایجان بلکه در کل قفقاز مورد توجه مردم قرار گرفت و در اواخرهمان سال Mugammat.Eمدیر او کلیپ او منبم اولمالیدیر را تهیه نمود.
اوزیر در سال  2010 آلبوم " او اولماسا نئی  نه یه ره م"(آگه اون نباشته چه کار کنم)را تقدیم طرفداران خود نمود که ۷ روز پس از انتشار این آلبوم احترام معلم پدر وی دار فانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت.
آیسئل خواهر اوزیر در ۱۵ فوریه۲۰۱۱ با وصال ابراهیم اووا ازدواج کرد و در حال حاضر اوزیر ازدواج نکرده و مجرد است.

همچنین او در سال ۲۰۱۱ آلبوم "شخصاً اونون آجیغینا" را منشتر کرد در سال ۲۰۱۲آلبوم "تکی من تنها قالماییم"و در سال ۲۰۱۳  البوم "سه ن نئجه مه ن ده ائله"(تو چه طوری من هم همان طور) را منتشر کرد.

عکس های اوزیر مهدی زاده خواننده ترکی

Uzeyir-Mehdizade_Rouzergar (1)

اوزیر مهدی زاده ۲۰۱۶

Uzeyir-Mehdizade_Rouzergar (2) Uzeyir-Mehdizade_Rouzergar (3) Uzeyir-Mehdizade_Rouzergar (4)

اوزیر مهدی زاده در اینستاگرام

3.7/5 - (6 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/sEi4
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.