آهنگ جدید اوزیر مهدی زاده + عکس های این خواننده ترکی

0 1,491

آهنگ جدید اوزیر مهدی زاده + عکس های این خواننده ترکی

Uzeyir Mehdizade_Rouzergar.com


اوزیر مهدی زاده باشد او یک خواهر به نام آیسئل دارد که یک سال از خودش بزرگتر است

پدر وی احترام میرزا اوغلو مهدی زاده  1963/02/30در روستای ساغلاکوچه شهر لنکران به دنیا آمد ودر سال 1985 با سئویل قابیل قیزی جعفرووا ازدواج کرد و به شهر سومقاییت مهاجرت کرد. دانلود آهنگ جدید اوزیر , اولین فرزند آنها در سال 1987 به دنیا آمد که نام انرا مظاهر گذاشتندولی ان نوزاد فقط 35 روز عمر کرد.در سال 1988 احترام معلم (پدر اوزیر)با همسرش به روسیه (شوروی)نقل مکان کرد و در آنجا به عنوان یک معلم کار می کردو دومین فرزندشان در سال 1988 به دنیا آمد که نام آیسئل(AYSEL)را برای او انتخاب کردند و سپس در اواخر سال 1989 آنها صاحب فرزند پسری شدند که نام این پسر را اوزیر  گذاشتند.


آنها در سال 1991 به جمهوری آذربایجان بازگشتند و احترام معلم در مدرسه  ای دولتی تدریس را آغاز کرد.
آیسل در سال 1994 و اوزیر در سال 1995 وارد کلاس اول شدند.
اوزیر در سال 2004  تحصیلات متوسطه خود را در دانشگاه ملی در دانشکده موسیقی ادامه داد که در آنجا با آکشین فاتح آشنا شد و فاتح که توانایی های اوزیر را درک کرده بود به او آموزش داد و او را برای خوانندگی آماده کرد.
در سال 2007 سئویل خانم مادر اوزیر به علت حمله قلبی جان به جان آفرین تسلیم نمود و از دنیا رفت. در اواخر همان سال اولین آهنگ اوزیر (با همراهی ائلمیرا)آماده شد.با حمایت های فاتح در ان سال توانست اولین آلبوم خود را با نام " آی جان،آی جان"  روانه بازار کرد که در عرض کمتر از 2 ماه در تمام جمهوری آذربایجان پخش شد و استقبال خوبی از این آلبوم به عمل آمد وپس از آن  در سال 2008 آلبوم "گه ل یارینا"را روانه بازار کرد.
او در سال 2009 توانست استودیو شخصی خود را افتتاح کند  و اولین کاری که در استودیو خودش آماده کرد آلبوم "او مه نیم اولمالیدیر"(او برای من است)بود که این آلبوم نه تنها در جمهوری آذربایجان بلکه در کل قفقاز مورد توجه مردم قرار گرفت و در اواخرهمان سال Mugammat.Eمدیر او کلیپ او منبم اولمالیدیر را تهیه نمود.
اوزیر در سال  2010 آلبوم " او اولماسا نئی  نه یه ره م"(آگه اون نباشته چه کار کنم)را تقدیم طرفداران خود نمود که 7 روز پس از انتشار این آلبوم احترام معلم پدر وی دار فانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت.
آیسئل خواهر اوزیر در 15 فوریه2011 با وصال ابراهیم اووا ازدواج کرد و در حال حاضر اوزیر ازدواج نکرده و مجرد است.

همچنین او در سال 2011 آلبوم "شخصاً اونون آجیغینا" را منشتر کرد در سال 2012آلبوم "تکی من تنها قالماییم"و در سال 2013  البوم "سه ن نئجه مه ن ده ائله"(تو چه طوری من هم همان طور) را منتشر کرد.

عکس های اوزیر مهدی زاده خواننده ترکی

Uzeyir-Mehdizade_Rouzergar (1)

اوزیر مهدی زاده 2016

Uzeyir-Mehdizade_Rouzergar (2) Uzeyir-Mehdizade_Rouzergar (3) Uzeyir-Mehdizade_Rouzergar (4)

اوزیر مهدی زاده در اینستاگرام

3.3/5 - (7 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/sEi4
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.