جدیدترین مدل لباس مردانه 2016 + مدل لباس مردانه 1395

0 288

جدیدترین مدل لباس مردانه 2016 + مدل لباس مردانه 1395

مجموعه گالری عکس های مدل لباس مردانه جدید و مدل لباس مردانه 2016

برای سال 1395 و 2016 برای شما به اشتراک گذاشته شده است

 پیشنهاد انواع مدل های لباس مردانه وزنانه 

همراه با مدل های لباس مردانه سال برای شما مقاله زیبایی در ضمینه سبک زندگی و…   قرار میدهیم

بهترین مرد دنیا چه ویژگی هایی دارد؟
بهاره اسلامي: وقتي مي‌خواهيد مرد روياهاي‌تان را در ذهن خود مجسم كنيد، چه تصويري در ابر بالاي سرتان شكل مي‌گيرد؟ مردي كه با چشم‌هاي بسته او را تصور مي‌كنيد، شبيه اینشتين نابغه است يا ديويد بكام ورزشكار و البته ثروتمند؟ گرچه مردها چه اینشتين باشند و چه بكام با كمي خوش‌شانسي مي‌توانند جفت زندگي خود را پيدا كنند اما نظرسنجي‌ای كه نتيجه‌اش در ديلي‌ميل منتشر شده نشان مي‌دهد كار برخي از مردها براي بله گرفتن از خانم‌ها راحت‌تر است. با توجه به اين نظرسنجي در نظر اغلب خانم‌ها مرد ايده‌آل ويژگي‌هايي مشخص دارد و هر مردي با كسب آن ويژگي‌ها، مي‌تواند بله را از زن مورد علاقه‌اش بگيرد.

مدل لباس مردانه 2016

كباب بزن تا مرد شي
روزنامه پرطرفدار ديلي‌ميل گزارشي را از يك بررسي منتشر كرده كه معيارهاي زنان را براي انتخاب همسر مشخص كرده است. از نظر زناني كه در اين بررسي شركت كرده‌اند مرد مرد، كباب‌خور است و وقتي به رستوران مي‌رود، پاستا با سس قارچ يا سوفله سبزيجات سفارش نمي‌دهد. زناني كه در اين نظرسنجي به سوال «مرد ايده‌آل كيست!» پاسخ ‌داده‌اند، تاكيد كرده‌اند كه علاقه‌اي به ازدواج با يك مرد لطيف گياهخوار ندارند و بيشتر سراغ استيك خورها و غذاهاي گوشتي خورها مي‌روند.

مدل لباس مردانه 2016

مثل استيو مرد باش
ظاهر مردها هم در ايده‌آل به نظر رسيدن‌شان بي‌تاثير نيست. زن‌هايي كه در اين نظرسنجي شركت كرده اند، مي‌گويند مرد بايد قد بلند و صاحب موهاي تيره و كوتاه باشد و برخلاف تصور برخي آقايان، از نظر‌شان براد‌پيت‌هايي كه قدی كوتاه و موهاي بوری دارند، چندان جذاب ارزيابي نمي‌شوند. قد ايده‌آل به گفته اين خانم‌ها نزديك به 182 سانتي‌متر است و مردهايي كه بيشتر احتمال دارد در جلسه خواستگاري جواب مثبت بگيرند، شبيه استيو جانز، مجري مسابقه ايكس‌فاكتور آمريكا، هوشمندانه لباس مي‌پوشند. بر همين اساس گفته شده زن‌ها دوست دارند مرد زندگي‌شان شيك و حساب‌شده لباس بپوشد و ميلي به ازدواج با مردهايي كه لباس ورزشي مي‌پوشند، ندارند.

مدل لباس مردانه 2016 | مدل لباس مردانه 1395

نيازي نيست اینشتين باشي
از نظر آنها مرد ايده‌آل كسي است كه از موضوع‌هاي روز آگاه باشد، مدرك دانشگاهي داشته باشد و شغلش هم مناسب و دهن‌پركن باشد؛ البته درحالي‌كه خانم‌ها ترجيح مي‌دهند همسر آينده‌شان مدرك كارشناسي‌ارشد يا دكترا داشته باشد، نظرسنجي نشان مي‌دهد وقتي مردي حتي با مدركي پايين‌تر با جيب پرپول و درآمد خوب به خواستگاري‌شان مي‌آيد، آنها به خواستگار دوم جواب مثبت مي‌دهند.
15 درصد از زناني كه در اين نظرسنجي شركت كرده اند، معتقد بودند تنها حاضرند به خواستگاري كه مدرك كارشناسي ارشد يا دكترا داشته باشد بله بگويند اما جالب اينجاست كه 70 درصد از شركت‌كنندگان ادعا كردند دوست دارند با مردي كه بيشتر از خودشان پول درمي‌آورد، ازدواج كنند
.

مدل لباس مردانه 2016

پسر مامان باش
شايد حتي زنان هم باورشان نشود كه ناخودآگاه به سمت مردهايي جذب مي‌شوند كه رابطه خوبي با مادر و خانواده‌شان دارند. با توجه به نتايج اين بررسي، خانم‌ها دوست دارند با مردي زير يك سقف زندگي كنند كه هفته‌اي دوبار به مادرش زنگ مي‌زند و علاقه‌اي به زندگي با مردي كه به مادر و عزيزانش پشت مي‌كند، ندارند. مردهاي خانواده‌دوستي كه مي‌توانند بين رابطه با خانواده خودشان و همسرشان تعادل برقرار كنند، پرطرفدارترند و مي‌توانند زني كه آرزوي ازدواج با او را دارند، هم راضي نگه دارند. انگار حتي خانم‌هايي كه ميانه خوبي با مادرشوهر‌شان ندارند هم دل‌شان نمي‌خواهد مردي كه با او ازدواج كرده‌اند، دور مادر و خانواده‌اش خط بكشد.

مدل لباس مردانه 2016
 18 تا 24  سالگي
در سال‌هاي ابتدايی جواني، خانم‌ها ترجيح مي‌دهند با مردي هنردوست و كتابخوان ازدواج كنند و به اينكه مردي فرهيخته در مقابل‌شان بنشيند، اهميت مي‌دهند. زن‌ها در اين سنين دوست دارند همسرشان موسيقي را كه او مي‌پسندد دوست داشته باشد، عاشق كتاب‌ها و فيلم‌هايي باشد كه او مي‌پسندد و البته ظاهري امروزي داشته باشد و حتي از خودشان هم شيك‌پوش‌تر باشد.

 

 25 تا 34  سالگي
زناني كه در اين سال‌ها ازدواج مي‌كنند، چندان به سليقه موسيقايي و كتابخوان بودن همسرشان اهميت نمي‌دهند. براي خانم‌ها در اين سنين، موقعيت اجتماعي‌شان از هر چيز مهم‌تر است و گرچه دوست دارند همسرشان ظاهري جذاب و اندامي متناسب داشته باشد اما بيشتر به جاه‌طلب و بلندپرواز بودن او اهميت مي‌دهند و دوست دارند شوهرشان در محيط كار فردي تاثيرگذار باشد.

 

 35 تا 44 سالگي
اخلاق شريك زندگي در اين سال‌ها از ظاهر و حتي علايقش مهم‌تر است. به گفته محققان كمتر از يك‌درصد خانم‌هايي كه در اين سن تصميم به ازدواج مي‌گيرند، حاضر مي‌شوند به مردي بداخلاق بله بگويند. همسر ايده‌آل اين خانم‌ها كسي است كه رفتار شايسته‌اي داشته باشد، از خودشان بزرگ‌تر باشد و با كوله‌باري از تجربه به خواستگاري‌شان بيايد.

 45 تا 54 سالگي
در اين سال‌ها خانم‌ها به سن و سال آقاي خواستگار توجه زيادي مي‌كنند؛ البته آنها به دنبال كسي مي‌گردند كه بتواند پيري بدون استرسي را براي‌شان بسازد و به همين دليل به درآمد بالا و وضعيت اقتصادي آقاي خواستگار توجه زيادي مي‌كنند. خانم‌هاي 50 ساله ديگر دنبال يك مرد بزرگ‌تر نيستند بلكه ترجيح مي‌دهند شوهرشان چند سالي هم از خودشان جوان‌تر باشد

مدل لباس مردانه 2016
حساس باشي عاشقت مي‌شم
مردهاي رمانتيك از نظر اغلب خانم‌ها قابل ستايش و دوست‌داشتني هستند. نظرسنجي گفته شده، نشان مي‌دهد 86 درصد خانم‌ها دوست دارند با مردي حساس و لطيف كه حواسش به حال و هواي‌شان است و وقتي حال خوشي ندارند از آنها دلجويي مي‌كند ازدواج كنند؛ البته در اين ميان، 64 درصد خانم‌ها مي‌گويند گرچه به توجه همسرشان به احساسات خود نياز دارند اما از مردهايي كه راه و بيراه عبارت «دوستت دارم» را به زبان مي‌آورند، خوش‌شان نمي‌آيد. به عبارت ديگر، خانم‌‌ها از شنيدن اين عبارت خوشحال مي‌شوند اما دوست دارند همسرشان تنها وقتي كه واقعا عاشق‌شان است و احساساتش فوران كرده، آن را به زبان بياورد.

كارگر خودت باش
حرف تازه‌اي نيست؛ اغلب ما قبلا هم شنيده‌ايم كه زن‌ها عاشق مردهاي فني مي‌شوند. باتوجه به اين نظرسنجي، زن‌ها از مردهايي خوش‌شان مي‌آيد كه مي‌توانند لاستيك خودروی‌شان را خودشان عوض كنند، توانايي‌اش را دارند كه در مواقع ضرورت در خانه را بشكنند و خلاصه از پس خرده‌كاري‌هاي فني خانه، خودشان برمي‌آيند.

امروز بريم چي بخريم؟
طبيعي است كه كمتر زني حاضر است با مردي خسيس زير يك سقف برود اما نظرسنجي نشان مي‌دهد كه با دست و دلباز بودن به‌تنهايي نمي‌توان دل خانم‌ها را به دست آورد. 39 درصد زناني كه در اين نظرسنجي شركت كرده‌اند مايل بودند با مردهاي عشق خريد ازدواج كنند و البته يك‌سوم اين زن‌ها تاكيد مي‌كردند دوست دارند وقتي با همسر عشق خريد‌شان بيرون مي‌روند، چيزهايي كه خودشان به آنها احتياج دارند و دوست دارند را تهيه كنند.

اگه بخندوني دوستت دارم!
كمتر زني حاضر است با مردي اخمو و جدي زير يك سقف برود؛ اين ادعايي است كه نتايج نظرسنجي آن را اثبات كرده‌ است. به گفته زناني كه در اين نظرسنجی شركت كرد‌ه‌اند، مردي ايده‌ال است كه در ‌مهماني شمع مجلس باشد و بتواند با شوخي‌ها و جوك‌گفتن‌هايش همه را بخنداند. 43 درصد از خانم‌هايي كه به سوالات نظرسنجي پاسخ داده‌اند، تاكيد كرده بودند كه از همسرشان انتظار شوخ‌طبعي و خنده‌رو بودن دارند و از اينكه همسرشان با حرف‌ها و خاطره گفتن‌هايش باعث خنده و شادي ديگران شود خوش‌شان مي‌آيد. بررسي‌هاي قبلي محققان نشان داده بود كه خانم‌ها بعد از 55سالگي، بيشتر از هر زماني به بذله‌گو بودن و شوخ‌طبعي همسرشان اهميت مي‌دهند.

مدل لباس مردانه 2016

ورزشكار باش اما ورزشي نپوش!
گفتيم كه اغلب خانم‌ها ميلي به ازدواج با مردي كه در خيابان و محل كار لباس‌هاي ورزشي و راحت مي‌پوشد، ندارند اما معناي اين ادعا، اين نيست كه خانم‌ها دوست ندارند با آقايان ورزشكار و ورزش‌دوست ازدواج كنند. انگار مديران باشگاه‌هاي ورزشي مردانه، سليقه خانم‌هاي امروزي را مي‌دانند و آقايان هم نه‌تنها به‌خاطر داشتن بدني سالم بلكه براي جذاب‌تر به نظر رسيدن و گرفتن جواب بله در جلسه خواستگاري پول زيادي را خرج باشگاه رفتن و تهيه تجهيزات مناسب براي ورزش كردن مي‌كنند. بررسي‌هاي انجام شده نشان مي‌دهد خانم‌ها طرفدار مردهاي ورزش‌دوستي هستند كه هميشه بازي‌هاي فوتبال را تماشا مي‌كنند و ترجيح مي‌دهند همسرشان به جاي ديدن برنامه‌هاي ديگر تلويزيوني مسابقات فوتبال را پيگيري كنند. گذشته از آن، ترجيح مي‌دهند با مردي ورزشكار هم ازدواج كنند. مردهايي كه گهگاه دوچرخه‌سواري مي‌كنند و آقاياني كه اهل استخر رفتن و شنا هستند به نوشته ديلي‌ميل، شانس بيشتري براي گرفتن پاسخ بله از خانم مورد علاقه‌شان دارند. .

مدل لباس مردانه 2016
20 ويژگي مرد ايده‌آل از نظر ديلي‌ميل
گرچه بسياري از مردها خانم‌ها را سخت‌پسند و عجيب و غريب معرفي مي‌كنند اماخانم‌ها معيارهاي نسبتا مشخصي از مرد ايده‌آل در ذهن‌شان دارند و بر اساس آن معيارها به يك خواستگار جواب مثبت يا منفي مي‌دهند. براساس فهرستي كه روزنامه ديلي‌ميل آن را منتشر كرده، مرد ايده‌آلي كه خانم‌ها معرفي‌ كرده‌اند در برخي ويژگي‌ها با هم مشترك است
.

1- قدش 182 سانتي‌متر و البته عضلاني، به روز و اهل ورزش است.

2- چشم قهوه‌اي با موهاي كوتاه تيره دارد.

3- خوش‌پوش و طرفدار شلوار جين است.

4- لب به سيگار نمي‌زند.

5- زبر و زرنگ است و مي‌تواند در 17 دقيقه حاضر شود.

6- خانواده‌دوست است.

7- پول دربيار است و درآمدش از همسرش بيشتر است.

8- عشق خريد است.

9- گوشتخوار است.

10-  ريش نمي‌گذارد.

11-  فوتبال‌بين حرفه‌اي است.

12-  مدرك دانشگاهي دارد.

13-  خنده‌رو و اهل جوك گفتن است.

14- نسبت به حال خوب و بد همسرش حساس است.

15-  اهل دوستت دارم گفتن است اما نه هميشه و بي‌جهت.

16-  دست‌فرمانش خوب است.

17- شنا بلد است.

18- مي‌تواند دوچرخه براند.

19-  از پس عوض كردن لاستيك ماشين برمي‌آيد.

20-  مرتب به مادرش زنگ مي‌زند.

مدل لباس مردانه 2016

مدل لباس مردانه

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/x7jt
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.