سری دوم مدل لباس بچه گانه دخترانه و پسرانه 2015 – 94

0 281

جدیدترین مدل لباس بچه گانه دخترانه و پسرانه 2015 – 94

مدل لباس بچه گانه

روش‌های صحیح شست‌ و شوی لباس

در بسیارى از مواقع لباس‌ها، مدل لباس بچه گانه , پرده‌ها، رومیزى و سایر وسایل پارچه‌اى با اولین شست و شو، خراب و غیرقابل استفاده مى‌شوند. ما اغلب این امر را ناشى از جنس نامرغوب پارچه مى‌دانیم حال آنکه در خیلى از موارد این مشکل بر اثر بى‌توجهى ما به نحوه شست‌ و ‌شو و دستورالعمل مراقبت از آن لباس یا پارچه خاص است، چنانچه مثلاً بى‌دقتى در انتخاب لباس‌هایى که با هم و در یک زمان در ماشین لباسشویى مى‌اندازیم مى‌تواند منجر به رنگ گرفتن لباس‌ها از یکدیگر و در نتیجه غیرقابل استفاده شدن آنها مى‌گردد؛ و یا عدم توجه به درجه حرارت مناسب آب براى شست و شوى هر یک از لباس‌ها مى‌تواند موجب آب رفتن، یا شـُل شدن بافت لباس شود و آن را خراب کند. از این رو علایم بین المللى جهت انتقال اطلاعات لازم براى مراقبت و شست و شوی لباس‌ها تعیین شده که اغلب در قسمت داخلى لباس بر روى یک قطعه پارچه کوچک چاپ شده و در یکى از درزهاى آن دوخته مى‌شود. در روى دیگر آن اغلب مواد و الیاف تشکیل دهنده پارچه لباس و درصد هر یک از این مواد را قید مى‌کنند. با استفاده از جنس الیاف لباس نیز مى‌توانید روش صحیح شست و شوى لباس را انتخاب کنید.
 
رعایت نکات زیر نیز مى تواند هنگام شست وشوى لباس‌ها مفید باشد:
 

*    همواره قبل از ریختن لباس‌ها در ماشین لباسشویى، جیب‌هاى لباس را به دقت وارسى کنید چون ممکن است محتویات جیب شامل کارت، چک، اوراق با ارزش و یا از این قبیل موارد باشد. حتى یک دستمال کاغذى در جیب لباس مى‌تواند مشکلات فراوانى را براى شما به بار آورد. دستمال کاغذى در آب از هم باز می‌شود و به صورت پرز به تمام لباس‌ها مى‌چسبد.

*    در جداسازى لباس‌هاى سفید و رنگى از یکدیگر دقت کنید.

*    هنگام تنظیم درجه ماشین لباسشویى با توجه به جنس و نوع لباس‌ها درجه مناسب را انتخاب نمایید.

*    هنگام شست و شوى لباس‌ها آنها را خوب آبکشى کنید زیرا باقى ماندن مواد شوینده در الیاف لباس مى‌تواند موجب بروز انواع حساسیت‌هاى پوستى به ویژه در کودکان شود.

*    زیپ لباس‌ها را قبل از انداختن آنها در ماشین لباسشویى ببندید تا موجب نخ کش شدن لباس هاى دیگر نشود و با دوختن و محکم کردن دکمه‌هاى شل شده مانع از گم شدن آنها شوید.

*    لباس‌های ظریف سنگدوزی یا منجوق دوزی و … را که احتمال دارد در ماشین لباس‌شویی بر اثر برخورد با سایر البسه خراب شوند یا به سایر لباس‌ها صدمه بزنند، در کیسه توری بیاندازید. (این کیسه‌ها به صورت آماده در بازار موجود است.

مدل لباس زمستانی بچه گانه

مدل لباس بچه گانه

مدل لباس بچه گانه

جدیدترین مدل لباس بچه گانه دخترانه و پسرانه 2015   94

مدل لباس بچه گانه

مدل لباس بچه گانه

مدل لباس بچه گانه

مدل لباس بچه گانه

مدل لباس بچه گانه

مدل لباس بچه گانه

مدل لباس بچه گانه

مدل لباس بچه گانه

مدل لباس بچه گانه

مدل لباس بچه گانه

مدل لباس بچه گانه

مدل لباس بچه گانه

مدل لباس بچه گانه

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/8Fn3
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.