بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

0 871

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

لباس مجلسی

 

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

در مهمانی همیشه دوست دارید زیباتر از بقیه افراد به نظر بیاید تا حالا حتما برایتان سوال شده چه لباسی را با چه گردنبند یا حتی چطور مدل مویی داشته باشید ویا چطور آرایش کنید که هم به صورتتان بیاید و هم در لباستان زیباتر به نظر برسید. در این صورت خواندن این مقاله به شما توصیه میشود:

 

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

5 راز در انتخاب لباس مجلسی که شما را لاغر و قدبلند نشان دهد

لباس مجلسی

-عروسی باشد یا جشن نامزدی یا یک مهمانی خودمانی. فرق چندانی نمی کند. بسیاری از خانم ها در هنگام انتخاب لباس مجلسی و لباس شب ، دوباره احساس می کنند که چاق تر شده اند و لباس مجلسی مناسب خود را پیدا نمی کنند. خصوصا اگر قرار باشد در جشن عروسی یا مهمانی مهمی شرکت کنید ، کار شما دشوار تر خواهد شد. اما نگران نباشید!

آیا دوست دارید 5 کیلوگرم لاغر تر نشان داده شوید بدون اینکه حتی یک کیلوگرم وزن کم کنید؟ در اینجا 5 راز در انتخاب مدل لباس مجلسی مناسب را به شما خواهیم گفت که با رعایت آنها می توانید چاقی خود را تا حد زیادی پنهان کنید.

 

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی 

راز اول در انتخاب لباس مجلسی:

 لباسی مجلسی بپوشید که کاملا اندازه شما باشد.

یکی از ساده ترین راه های لاغر تر به نظر رسیدن ، انتخاب لباسی مجلسی است که کاملا اندازه شما باشد. در هنگام انتخاب لباس مجلسی ، سراغ لباس های تنگ و یا گشاد نروید. این مدل لباس ها شما را چاق تر نشان خواهند داد. پوشیدن لباس های تنگ علاوه بر اینکه تحرک شما را محدود و عذاب آور خواهد کرد ، چین و چروک های زشتی را در قسمت های چاق بدن شما ایجاد می کند. همیشه لباس هایی بپوشید که اندازه شما باشند.

 

راز دوم در انتخاب لباس مجلسی:

 لباس یقه هفت بپوشید

لباس های مجلسی و یا پیراهن هایی که یقه آنها به شکل V است و یا اصطلاحا یقه هفتی هستند ، هوشمندانه ترین انتخاب برای زنان کوتاه قد هستند. چرا که بلندتر و باریکتر به نظر خواهند رسید. مدل لباس مجلسی های یقه هفت ، نگاهها را بیشتر به بالاتنه و گردن شما معطوف می کنند و باعث می شوند که قسمت های پایین بدن شما که معمولا چاق تر است ، از نظر ها پنهان بماند. به طور ناخودآگاه این مدل لباس های مجلسی شما را قد بلند تر نیز نشان می دهند. برای کامل تر کردن این ترکیب می توانید از لباس هایی استفاده کنید که خطوط عمودی دارند و همچنین از گردنبند برای تزئین و جلب نظر بیشتر استفاده کنید.

 

راز سوم در انتخاب لباس مجلسی:

دامن های بالای زانو بپوشید

راه دیگر برای اینکه قد بلندتر به نظر برسید ، پوشیدن دامن کوتاه است. خصوصا اگر از دامن های A شکل استفاده کنید. پوشیدن این مدل لباس ها باعث می شود که نگاه ها بیشتر به پاهای شما جلب شود و به طور ناخودآگاه ، قدبلند تر به نظر خواهید رسید. البته فراموش نکنید که دامن شما نباید در حد مینی ژوپ باشد. همچنید از پوشیدن دامن هایی که تا ساق پا و یا تا مچ پا هستند ، خود داری کنید.

 

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

راز چهارم در انتخاب لباس مجلسی:

لباس های با خطوط و طرح های عمودی بر تن کنید

اگر قدبلندتر به نظر برسید ، شما را لاغر تر خواهند دید. استفاده از طرح ها و خطوط عمودی کمک می کند که بلندتر و باریکتر دیده شوید. خطوط عمودی چشم ها را به بالا و پایین خواهند کشید و نا خود آگاه شما را کشیده تر نشان خواهند داد.

 

راز پنجم در انتخاب لباس مجلسی:

کفش پاشنه بلند بپوشید

یک جفت کفش پاشنه بند ، پاهای شما را کشیده تر نشان خواهد داد. لازم نیست کفش هایی که پاشنه های خیلی بلند دارند را انتخاب کنید. حتی اگر چند سانتی متر پاشنه داشته باشد ، شما را لاغر تر و قدبلند تر نشان می دند. سعی کنید پاشنه های زیر 8 سانتی متر را انتخاب کنید تا شیک پوش تر به نظر برسید.

 

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

گردنبند و اندازه یقه

در پوشیدن گردنبند باید به اندازه و مدل یقه لباس توجه کنید. یقه‌های باز، دکلته و هفت برای پوشیدن گردنبند مناسبتر هستند. اگر پیراهنتان یقه‌ای دارد که پشت گردن حلقه شده است و درست شبیه یک گردنبند است، پوشیدن یک گردنبند اضافه کار چندان جالبی نیست.

مرواريدهاي درشت و گرد را انتخاب کنيد: اگر اهل سادگي هستيد و از زرق و برق جواهرات گريزانيد، بد نيست براي آراستن لباس خود در يک مهماني زنانه، يک سرويس مرواريد را انتخاب کنيد. خوبي مرواريد اين است که در عين سادگي، بسيار شيک و مدرن به نظر مي‌آيد و شما حتي مي‌توانيد آن را در مهماني ‌هاي رسمي ‌تر به صورت گردنبند و يا دستبند استفاده کنيد.

اگر گردن شما دچار چين و چروک پيري شده است پوشاندن آن با يک و يا چند رديف مرواريد، خيلي زيبا و مناسب سن و سبک شما خواهد بود. شما مي‌ توانيد يک گردنبند مرواريد را با يک کت و شلوار و يا کت و دامن در مهماني‌ها بيندازيد. مرواريد را معمولا با قرار دادن دانه‌هاي بسيار ريز درون صدف‌ ها کشت مي‌دهند. در هنگام خريد آن مرواريدهايي را انتخاب کنيد که درشت ‌تر و خوش‌ فرم‌ تر باشند چون ارزش اين مرواريد‌ها بيشتر است.

 

مدل هاى موى مناسب براى لباسهاى مجلسى

در صورتی که لباستان از نوع پیراهنهای شب بلند با یقه ای باز است و شما اندامی توپر و نسبتا چاق با گردنی کوتاه دارید، بهتر است موها را کاملا جمع کرده تا بر کشیدگی اندامتان بیفزایید

افراد لاغر و کوتاه قد و بسیارظریف بهتر است با لباسهاى بلند يقه باز از مدل موهای نیمه جمع استفاده نمایند به طوری که نیمی از موها در بالای سر و کاملا بالا جمع شده و مقداری هم بر روی شانه ها بریزد تا هم بر کشیدگی قد آنها بیفزاید و هم آنها را پرتر و درشت تر نشان دهد.

 

با رنگ موى تيره و رنگ چشم و پوست تيره چه لباسى بپوشيم

اگر رنگ پوستتان تیره است و رنگ چشم هایتان قهوه ای تیره و یا مشکی است و رنگ موهایتان نیز تیره، خرمایی يا مشکی است، توصیه ما به شما رنگ های آبی بخصوص آبی نفتی، سبز، ترکیبات قرمز و مشکی است.

البته در مورد پوشیدن رنگ مشکی باید دقت کنید در صورتی که چهره ای لاغر داريد از ترکیبات خاکستری، نارنجی، زرد و بژ دوری کنید و برای آرایش کردن بهتر است از رنگ های روشن ولی مات استفاده شود مانند طلایی ، سفید و آبی.

 

با رنگ پوست تیره و رنگ چشم آبی یا سبز روشن و رنگ موى روشن چه لباسى بپوشيم

اگر رنگ موهايتان روشن، بلوند و یا مش روشن است و رنگ پوست تيره و چشمان آبى يا سبز داريد از لباسهايى به رنگ بژ، سبز، ترکیبات قهوه ای، نارنجی و قرمز استفاده كنيد و از رنگ های آبى لجنى، سفيد و مشکی دورى كنيد البته بجز لباس هايى که فقط چند لکه و یا رنگ مشکی در آنها به کار برده شده. برای آرایش کردن بهتر است از رنگ های قهوه ای که تناژ طلایی دارند و همچنین از رنگ های بژ استفاده کنید.

 

با رنگ پوست روشن و موهاى تیره و چشمان مشکی یا قهوه ای چه لباسى بپوشيم

از لباسهايى به رنگ آبی، قرمز تند، رنگ سبز و ترکیبات آن و مشکی استفاده كنيد و از رنگ های ملایم، قهوه ای و سفید دورى كنيد و برای آرایش کردن خود، رنگ های گرم را انتخاب کنید و از رنگ های قهوه ای، طلایی و نارنجی استفاده کنید .

 

به افرادی که دارای رنگ موهای مسی هستند چه رنگ‌ لباسى می ‌آید

شما نباید رنگ‌ های سرد و ملایم را بپوشید بلکه باید لباس‌هایی را که انتخاب می‌کنید از جمله رنگ‌های گرم و تند باشند. رنگ‌هایی مانند : بنفش ، قرمز‌هایی که کمی تیره باشند به شما جلوه خوبی را خواهند بخشید.

رنگهایی مانند : سبز‌های لجنی ، زرد پر رنگ ، نارنجی‌های آتشین شما را زیباتر و شیک تر جلوه خواهند داد. در عوض رنگ‌هایی مانند : آبی نفتی و خاکستری، از جمله رنگ‌هايی هستند که به شما نمی‌آیند.

 

آرایش مناسب لباس آبی

آرایشی كه برای لباس رنگ آبی به کار می برید هم بنا به تونالیته آن متفاوت است. اگر رنگ آبی لباس شما تیره یا سرمه ای است، از کرم پودر روشن تر از رنگ صورت، رژ لب صورتی براق، رژ گونه صورتی یا قرمز کمرنگ و سایه آبی کمرنگ استفاده کنید. برای گوشه های چشم می توانید رنگ آبی تیره به کار ببرید.

اگر آبی لباستان کمرنگ یا اصطلاحا آبی آسمانی است، از کرم پودر همرنگ صورت، رژ لب صورتی پر رنگ و براق یا هلویی، رژگونه صورتی یا قرمز و سایه آبی آسمانی در گوشه های داخلی چشم و آبی تیره از وسط پلک تا گوشه های خارجی چشم استفاده کنید.

 

آرایش مناسب لباس قهوه ای

از آنجا که رنگ قهوه ای خود سایه ای بر روی صورت شما می اندازد، بهترین  آرایش که می توانید داشته باشید عبارت است از کرم پودر یک درجه روشن تر از رنگ پوست خودتان، رژگونه و رژ قهوه ای و خط چشم قهوه ای برای روز، خط چشم سیاه برای شب.

 

آرایش مناسب لباس سبز

آرایشى که برای لباس سبز به کار می برید بسته به تونالیته سبز لباستان (تندی رنگ سبز که در لباستان هست) فرق می کند.

 اگر لباس شما سبز تیره یا اصطلاحا سبز لجنی است، کرم پودرتان باید یک درجه روشن تر از رنگ صورت، رژ لب نارنجی روشن یا قهوه ای روشن، رژگونه آجری روشن و سایه سبز کمرنگ باشد، و برای گوشه های چشم هم از سایه یشمی استفاده کنید.

حال اگر رنگ سبز روشن یا اصطلاحا سبز چمنی است، از کرم پودر همرنگ صورت، رژ لب قهوه ای، رژگونه آجری کمی تیره و سایه سبز پررنگ استفاده کنید.

 

آرایش مناسب لباس صورتی

آرایش رنگ صورتی به نظر راحت ترین آرایش می آید و همین طور هم هست. اگر لباس شما صورتی است از کرم پودر همرنگ صورت یا حتی یک درجه تیره تر، رژگونه صورتی ملایم، رژلب صورتی براق یا قرمز براق و سایه های خاکستری، آبی تیره یا صورتی استفاده کنید. گوشه های داخلی چشم را رنگ خاکستری یا صورتی ملایم زده و برای گوشه های داخلی از رنگ آبی تیره یا صورتی تیره اسفاده کنید.

 

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

 

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

 

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

 

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

 

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

 

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

بهترین انتخاب برای لباس مجلسی

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/ScGs
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.