‎نکاتی درباره رنگ موهای موقت

0 701

‎نکاتی درباره رنگ موهای موقت

‎رنگ موی موقت

 

‎نکاتی درباره رنگ موهای موقت

‎در فصل تابستان رنگ موهای فانتزی و روشن بیشتر مورد پسند افراد استفاده میشود، در این قسمت رنگ موی موقت را توضیح داده ایم که مشاهده می نمایید.

‎همه چیز درباره رنگ مو موقت
‎رنگ کردن مداوم مو، آسیب زیادی به موها می رساند و در نهایت موهایتان بسیار ضعیف خواهند شد. شما برای تنوع می توانید به صورت موقت موهایتان را به رنگ های مختلف رنگ کنید.

 

‎نکاتی درباره رنگ موهای موقت

‎رنگ مو موقت چگونه است؟
‎با سایه های رنگین کمانی که هرساله در حال رشد هستند، و زیبایی بی پروایی که برای همه ی سنین به وجود می آورند، زمان آن است که اصول اولیه ی رنگ مو موقت را تجزیه و تفکیک کرده، و خواننده ها را متوجه تنوع و گزینه های متفاوت این رنگ ها بکنیم. 

‎رنگ های موقت چطور کار میکنند؟
‎«رنگ موقتی عملکردی تقریبا شبیه به رنگ موهای دائم دارد. اما بجای اینکه در کوتیکول مو نفوذ کند، روی آن قرار می گیرد. در واقع اینکه هیچ عملکرد شیمیایی واقعی در آن وجود ندارد، آنرا به ساده ترین راه رنگ کردن مو تبدیل کرده است.» 
‎رنگ موهای موقت، بهترین انتخاب برای رنگ کردن موهاییست که قبلا به رنگ روشن در آمده اند، آن هم به یک دلیل خوب.

 

‎نکاتی درباره رنگ موهای موقت

‎اما اگر موهایتان را زرد کرده اید و یا سایه های طبیعی بلوند و یا قهوه ای روی موهایتان قرار دارد، شما باید تئوری رنگ هارا در نظر بگیرید و پیش بینی کنید که این رنگ ها، چه سایه ای روی موهایتان ایجاد میکنند. این درست است، رنگ آبی روشن، روی موهای روشنی که به سفیدی می زنند واضح بنظر می رسد، اما رنگ زرد در موهای بلوند، تبدیل به یک سایه ی سبز یاقوتی می شود. 

‎راه و روش حفظ رنگ موی موقت چیست؟ از آنجا که این رنگ ها تنها روی کوتیکول مو قرار می گیرند، در نتیجه زودتر هم پاک می شوند. هرچند پاک شدن رنگ موقت اجتناب ناپذیر است، اما روکسی چند نکته برای ما دارد:«موهایتان را نشویید. اجازه دهید آنها کثیف شوند و برای از بین بردن چربی از پودر و شامپوی خشک استفاده کنید. گرمای اتوی مو نیز راه دیگری برای از بین بردن رنگ دانه هاییست که روی موهایتان قرار داده اید. 
‎همچنین استفاده از محصولات موی شامل الکل و وسیله های حالت دهنده ی مو که با گرما کار می کنند، از روش های دیگریست که باعث می شوند رنگ مو سریعتر محو شوند. این کار یک شمشیر دو لبه است. برای اینکه شما هم می خواهید رنگ روی موهایتان بیشتر باقی بماند، و هم اینکه زیبا بنظر برسد. 

 

‎نکاتی درباره رنگ موهای موقت
‎مهم نیست که چقدر اقدامات احتیاطی را رعایت می کنید، ما توصیه می کنیم همیشه یک بسته از رنگ های موقت را دم دستتان نگه دارید تا به محض محو شدن ریشه ها آنها را ترمیم کنید. 

‎برخی از کاربردهای غیرمنتظره ی رنگ موی موقت چیست؟ ما عاشق مخلوط کردن و رقیق کردن رنگ های رنگین کمانی با نرم کننده و بدست آوردن یک رنگ سفارشی هستیم. اما روکسی توصیه می کند چند قطره از رنگ را به شامپو و نرم کننده ی هفتگی خود اضافه کنید، حتی اگر موی رنگ شده عجیب و غریب ندارید. 
‎«اضافه کردن رنگ موی موقت به پاک کننده های مو می تواند باعث شود بعضی از رنگ ها مثل طلایی و هلویی در موهایتان ماندگاری بیشتری پیدا کنند.»

 

‎نکاتی درباره رنگ موهای موقت

‎نکاتی درباره رنگ موهای موقت

 

‎نکاتی درباره رنگ موهای موقت

 

‎نکاتی درباره رنگ موهای موقت

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/2lSq
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.