ژورنال شیک ترین مدل مو چتری 2017 | مدل مو چتری 96

884

ژورنال شیک ترین مدل مو چتری 2017 | مدل مو چتری 96

ژورنال شیک ترین مدل مو چتری دخترانه و زنانه طرح 2017 – 96

جدیدترین و شیک ترین مدل مو چتری دخترانه و زنانه طرح 2017 – 96

اگر از اینکه همیشه موهایتان به یک شکل هست خسته شده اید و دنبال مدل مویی هستید که شما را جوانتر و سرحال تر نشان دهد ما به شما مدل مو چتری را پیشنهاد میدهیم. مدل موهای چتری که موهای جلو به یک اندازه کوتاه شده باشد و تا بالا و گاهی اوقات روی ابروهای شما را بگیرد بدون شک سن شما را چند سالی جوان تر نشان میدهد. عمومل موهای چتری طرفداران زیادی دارد و بعضی از خانم ها خودشان در خانه دست به چتری کردن موهاشان میزنند. بد نیست بذانید که بسیاری از بازیگران هالییود نیز از مدل موی چتر ی به خاطر طیبایی و منحصر بفرد بودنش استفاده میکنند.

 

مدل مو چتری

داشتن موهای چتری باعث می شود که تغییر بزرگی در چهره به وجود آید. البته چتری برای هر کسی با هر نوع چهره ای مناسب نیست ولی با چند مدل موی زیبا می توان کاری کرد که چتری داشتن روی هر چهره ای زیبا و خاص به نظر برسد. همچنین موی چتری نیاز به مراقبت و رسیدگی بیشتری داشته و خانم های کمتری هستند که از آن استقبال کنند ولی فراموش نکنید که موهای چتری به تنهایی می توانند چند سال از سن واقعی افراد کم کرده و چهره را جوان تر نشان دهند.
در این مقاله چند مدل مویی که مناسب با چتری ها هستند نشان داده شده است.
 

مدل مو چتری

این مدل مو بی دلیل کلاسیک خوانده نمی شود زیرا روش های زیادی وجود دارد که می توان با آن ها یک بان را آرایش کرده و از گذشته تاکنون نیز داشتن بان مرسوم بوده است. از طرفی مدل موی بان به همراه چتری های زیبایی که روی پیشانی قرار می گیرند بسیار زیباتر به نظر می رسند. این مدل مو بسیار جذاب و شیک است و باعث می شود که خانم ها جوان تر از سن واقعی خود نشان داده شوند. این بان می تواند در بالای سر و یا در پایین آن قرار داشته باشد.

 

مدل مو چتری

از گذشته تاکنون این اعتقاد رواج داشته است که موهای لخت و صاف با چتری زیبا تر هم دیده می شود. امروزه نیز خانم ها در سرتاسر دنیا مدل موی چتری را با موهای لخت و بلند خود امتحان کرده و قاب زیبایی به دور صورت خود به وجود می آورند. این مدل موی ساده بسیار شیک و رسمی بوده و مخصوص خانم های باوقار است.

 

مدل مو چتری

همانطور که داشتن چتری روی موهای لخت زیبا به نظر می رسد، این مدل روی موهای مجعد نیز زیبایی خیره کننده ای به وجود می آورد. زیرا تضاد بین موهای حالت دار و چتری های روی پیشانی ترکیب جالبی هستند. این مدل مو نیز مانند موهای لخت بسیار شیک بوده و مخصوص خانم هایی است که می خواهند کمی از سن خود کمتر به نظر بیایند.

 

مدل مو چتری

یکی از بهترین مدل موهای مناسب چتری ها، مدل مو باب است زیرا این مدل مو خود به تنهایی جذاب و زیبا به نظر می رسد و ظاهر یک خانم را با شخصیت و محکم نشان می دهد که با اضافه کردن موهای چتری به آن نیز این مدل موی خاص بهتر هم به نظر می رسد. در ضمن موهای چتری هم روی موهای به سیک معمولی باب زیبا به نظر می رسند و هم روی موهایی که به صورت نامتقارن و کوتاه و بلند هستند.

 

مدل مو چتری

جدیدترین مدل مو

 

مدل مو چتری

مدل مو

 

مدل مو چتری

مدل مو

 

مدل مو چتری

مدل مو

 

مدل مو چتری

مدل مو

 

مدل مو چتری

مدل مو چتری

 

مدل مو چتری

مدل مو چتری

 

مدل مو چتری

مدل مو چتری

 

مدل مو چتری

مدل مو چتری

 

مدل مو چتری

 

مدل مو چتری

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/pwvI
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.