جدیدترین مدل مو پسرانه 2016 + مدل مو پسرانه 1395

0 477

مدل مو پسرانه 2016 | مدل مو پسرانه 1395

مجموعه گالری عکس های مدل مو جدید از پسران و مردان ایرانی و خارجی

برای سال 1395 و 2016 برای شما به اشتراک گذاشته شده است

پیشنهاد انواع مدل های مو پسرانه و  مردانه جدید و شیک

همراه با مدل های جدید سال برای شما مقاله زیبایی در ضمینه سبک زندگی و…   قرار میدهیم

موهای زیبا و سالم میخواهید، بخوانید

 آیا می خواهید موهایی بلند و پر طراوت داشته باشید؟ بسیاری از مردم آرزو دارند موهای بلند داشته باشند، اما این افراد برنامه ای برای مراقبت از موهایشان ندارند. در واقع مو یک دارایی مهم ظاهری برای بسیاری از زنان و مردان است. اولین گام در حفظ سلامت مو، بویژه مو های بلند، استفاده از ابزار مناسب است. حال اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه مند ید موهای زیبا و سالمی داشته باشید، بهتر است نکاتی را رعایت کنید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/Hairstyle_boy_Rouzegar.com_49.jpg

 دکتر وحید ظفرمند صدیق، متخصص پوست و مو در این باره می گوید:

رشد و سلامت مو از سلامت کل بدن مجزا نیست. در واقع سلامت مو در نتیجه سلامت تمام ارگان های بدن صورت می گیرد. به نوعی می توان گفت برای داشتن موهای سالم، باید بدن سالمی داشته باشیم. سلامت مو نشان دهنده مواد غذایی است که مصرف می کنیم. در واقع مصرف مواد غذایی مناسب کمک می کند که ضخامت مو و درخشندگی آن در هر سنی حفظ شود.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/Hairstyle_boy_Rouzegar.com_43.jpg

این متخصص در این باره می گوید: افرادی که از همه گروه های غذایی به طور متوسط استفاده می کنند، نیاز به مکمل و ویتامین خاصی ندارند. اما افرادی که رژیم های سختی داشته اند، میزان پروتئین دریافتی آنها کاهش می یابد، لازم است مکمل های خاصی را استفاده کنند. همچنین توصیه می شود، خانم ها در دوران قاعدگی شان، آهن مصرف کنند تا علاوه بر سلامت مو ها به سلامت بدن شان نیز کمک کنند.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/Hairstyle_boy_Rouzegar.com_5.jpg

مدل مو مردانه 2016 | مدل مو مردانه 1395

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/Hairstyle_boy_Rouzegar.com_12.jpg

موهای زیبا و سالم میخواهید،

بخوانیدآیا می خواهید موهایی بلند و پر طراوت داشته باشید؟ بسیاری از مردم آرزو دارند موهای بلند داشته باشند، اما این افراد برنامه ای برای مراقبت از موهایشان ندارند. در واقع مو یک دارایی مهم ظاهری برای بسیاری از زنان و مردان است. اولین گام در حفظ سلامت مو، بویژه مو های بلند، استفاده از ابزار مناسب است. حال اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه مند ید موهای زیبا و سالمی داشته باشید، بهتر است نکاتی را رعایت کنید.دکتر وحید ظفرمند صدیق، متخصص پوست و مو در این باره می گوید: رشد و سلامت مو از سلامت کل بدن مجزا نیست. در واقع سلامت مو در نتیجه سلامت تمام ارگان های بدن صورت می گیرد.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/Hairstyle_boy_Rouzegar.com_14.jpg

به نوعی می توان گفت برای داشتن موهای سالم، باید بدن سالمی داشته باشیم. سلامت مو نشان دهنده مواد غذایی است که مصرف می کنیم. در واقع مصرف مواد غذایی مناسب کمک می کند که ضخامت مو و درخشندگی آن در هر سنی حفظ شود. این متخصص در این باره می گوید: افرادی که از همه گروه های غذایی به طور متوسط استفاده می کنند، نیاز به مکمل و ویتامین خاصی ندارند. اما افرادی که رژیم های سختی داشته اند، میزان پروتئین دریافتی آنها کاهش می یابد، لازم است مکمل های خاصی را استفاده کنند. همچنین توصیه می شود، خانم ها در دوران قاعدگی شان، آهن مصرف کنند تا علاوه بر سلامت مو ها به سلامت بدن شان نیز کمک کنند..

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/Hairstyle_boy_Rouzegar.com_37.jpg

مدل مو 2016 | مدل مو 1395

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/Hairstyle_boy_Rouzegar.com_44.jpg

موهایمان را سیر کنیمموی سالم همچون بدن سالم، تابعی از تغذیه خوب است. با داشتن یک رژیم غذایی متعادل شامل سبزیجات و غلات، رشد و سلامت مو به میزان قابل توجهی تامین می شود. به گفته دکتر ظفرمند، تغذیه نقش بسیار مهمی در مراقبت از مو ایفا می کند. رژیم غذایی مناسب یعنی رژیمی که از همه گروه های غذایی، درصد مناسبی را داشته باشد. به طور مثال روی (زینک) از ریزمغذی هایی است که در رشد مو نقش اساسی دارد. وی ادامه می دهد: پروتئینی دیگری که در ساخت مو از آن استفاده می شود، کراتین است. برای ساخت مناسب این ترکیب باید میزان متناسبی از پروتئین های موجود در رژیم غذایی وجود داشته باشد. چرا که این امر به رشد بهتر مو کمک می کند

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/Hairstyle_boy_Rouzegar.com_51.jpg

آیا کوتاه کردن در تقویت مو تاثیر گذار است؟

دکتر ظفرمند در پاسخ به این سوال که آیا کوتاه کردن موهای بلند باعث تسریع رشد موها می شود، می گوید: این تصور اشتباه است، چرا که کوتاه کردن تاثیری در رشد مو ندارد. رشد طولی مو حدود 8 تا 12 میلی متر در ماه است. توجه داشته باشید که 85 درصد مو همیشه در حالت رشد و حدود 15 درصد آن در حال ریزش است. پس فقط درصدی از موها تعیین کننده میزان رشد و بلندی آن است. البته در فردی که مبتلا به بیماری موخره است، کوتاهی 2 تا 3 سانتی متر از مو توصیه می شود. وی با اشاره به این که پر پشتی و کم پشتی مو، تحت تاثیر عوامل ژنتیکی است و کوتاه کردن موها، باعث پرپشت یا کم پشت شدن آن نمی شود، می افزاید: تعداد تارهای مو روی کف سر هر شخص بستگی به ژنتیک وی دارد. در واقع، تعداد کل فولیکول های مو تعیین کننده این امر است. این متخصص تاکید می کند: بر این اساس، کوتاه کردن مو تاثیری در پرپشتی و رشد موهای کودک در سال های بعدی عمر ندارد. تنها نکته ای که وجود دارد این است که نگهداری موهای بلند برای کودک 4 تا 5 ساله مشکل است.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/Hairstyle_boy_Rouzegar.com_52.jpg

برس خوب انتخاب کنید

متخصصان معتقدند شانه کردن موها به تحریک فولیکول های مو کمک می کند و لازم است نکاتی را در مورد انتخاب برس موی مناسب مد نظر داشته باشیم. در این راستا دکتر ظفرمند تاکید می کند: استفاده از برس هایی که دندانه های ریزی دارند یا فلزی هستند، توصیه نمی شود. همچنین بهتر است، از برس هایی که فاصله دندانه آنها از هم بیشتر و انتهای گردی دارند، برای شانه کردن موها استفاده شود.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/Hairstyle_boy_Rouzegar.com_63.jpg

به گفته دکتر ظفرمند، مو مانند هر عضو بدن، نیاز به مراقبت دارد که در مورد موهای بلند نیازمند رسیدگی بیشتری است. طریقه شست وشو مو برای کوتاه یا بلند فرقی نمی کند. مهم ترین نکته این است که میزان شست وشوی مو بر اساس خشک یا چرب بودن آن تعیین می شود و نمی توان دستور کلی در مورد آن صادر کرد؛ اما بهتر است از برس کشیدن موها تا زمانی که خشک نشده اند پرهیز شود.وی می گوید: استفاده از وسایل الکتریکی مانند سشوار برای خشک کردن مو، اگر به صورت نامناسب و با حرارت بالا صورت گیرد، به فولیکول، ریشه و ساقه مو صدمه می زند.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/Hairstyle_boy_Rouzegar.com_1.jpg

این امر حتی عوارض طولانی مدت خواهد داشت. بهتر است، استفاده از این ابزار تا جایی که ممکن است کمتر صورت گیرد. به عقیده متخصصان، رنگ های موجود در بازار حاوی ترکیباتی هستند که در طولانی مدت به سلامت مو آسیب می رساند. نکته حائز اهمیت این است که بعضی افراد در مصرف این مواد افراط می کنند. دکتر ظفرمند در این باره توصیه می کند: حتی الامکان از مصرف مواد شیمیایی، رنگ بر (دکلره ها) که باعث سوختن ساقه و شکنندگی مو می شود، خودداری کنید. همچنین در مورد موهای بلند از دکلره کردن اجتناب شود، چرا که فولیکول مو آسیب دیده در نتیجه بعد از مدتی موها حالت درخشندگی شان را از دست می دهند

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/Hairstyle_boy_Rouzegar.com_2.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/Hairstyle_boy_Rouzegar.com_3.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/Hairstyle_boy_Rouzegar.com_4.jpg

مدل مو 

4/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/oERk
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.