جدیدترین مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2019

0 2,465

جدیدترین مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2019

جدیدترین و شیک ترین مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2019

انواع مجموعه مدل مو کوتاه شیک و جدید

پیشنهاد مدل مو های جدید و شیک برای سال 2019 و 98 می باشد

همراه با مدل های جدید مقالات زیبایی در ضمینه  سلامت , سبک زندگی , روانشناسی و… قرار میدهیم

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

کوتاهی متوسط مو تبدیل به مدل مویی فراگیر شده که این روزها بسیاری طرفدار این سبک کوتاهی مو هستند، که بدون شک زیباست.
نکته قابل توجه برای این طول موها این است که عملا برای هر زنی برازنده و کامل است و شما می¬توانید برترین آرایش مو مانند دم خرگوشی¬ها، انواع فر و دیگر سبک¬های آرایشی مو را داشته باشید.
در این اندازه مو هدف جایی بین استخوان ترقوه و فک است. این مدل موی متوسط به روز و حالت دار است و هنوز هم به اندازه کافی بلند است که بتوان باز هم روی آن برای درست کردن شنیون مانور داد، چنانچه برای اغلب سبکهای آرایشی به عنوان قد موی مناسب پیشنهاد میشود.
میتوان موهای با این اندازه را به حالت کاملا صاف، اندکی موجدار و یا به صورت حالت دار و پریشان آرایش کرد، امروز قصد داریم برخی از استایل های شگفت انگیز موهای با قد متوسط را به شما نشان دهیم.
این سبکهای ارایشی شامل مدلهای موی مواج، فانتزی مصری حالت دار و مدل موهای لخت میشود که از طرف ستاره¬های بزرگی در جهان دنبال می¬شود. این مدلهای مو به روز می¬باشند که تصاویر آن در ادامه آورده شده تا از ان ایده بگیرید. اما فراموش نکنید سبک آرایشی برای موهای خود انتخاب کنید که به بهترین وجه مناسب چهره شما و موهایتان باشد. همانطور که سبک آرایش شما ویژگی شخصیتی شمارا نشان می¬دهد، میتواند باعث زیباتر دیده شدن پوشش و ظاهر شما نیز گردد، پس اجازه دهید برخی از مدلهای شگفت انگیز موهای متوسط را در ادامه بررسی کنیم.
1.    موهای موج دار با قد متوسط (میدی)
سارا هارپر از این سبک زیبا در آرایش موهایش استفاده میکند. اندی هارپر آرایشگر او در گفتگو با مجله آلور گفته کلید این سبک آرایشی لایه¬های بلند زیرین است که با استفاده از تیغ کات شده اند تا انتهای آن زیباتر دیده شود و خشک و بی روح نباشد، همانطور که میبینید این مدل برای این بازیگر بسیار مناسب بوده و جذابیت وی را دوچندان می¬کند.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

2.    موهای درهم ریخته شده تا شانه
موهای با آرایش درهم و زیبای اما استون نمونه ای ای از این سبک است، این سبک انتخابی ایده آل برای موهای متوسط  است بخصوص اگر شما سخت گیر نیستید، موهای مواجی دارید که دوست دارید ثابت و تحسین برانگیز دیده شوند این مدل به شما پیشنهاد میشود. همانطور که لبخند اِما شخصیتش را نشان میدهد، استایل موهایش کاملا مناسب اوست موهای چتری در جلو و موهای مواج، با سایه روشن قهوه ای مشکی همه در کنار هم سبک آرایشی موهایش را شیک و امروزی کرده است. اگر شما هم میخواهید موهای جلوی سرتان را روی صورتتان چتری کنید این میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

3.    مدل موهای کلاسیک تا شانه
از آرایشگر خود بخواهید که خیلی راحت موهایتان را تا اسخوان ترقوه یا دو اینچ پایین تر از آن کوتاه کند تا به صورت حیریت انگیزی در یک نگاه تغییر کنید. از آنجا که شما باید بدانید چه سبکی برای صورت شما مناسب است قابل ذکر است این سبک کوتاهی مو که موها در انتها بصورت صاف کوتاه میشوند برای همه افراد قابل استفاده است و برای همه اشکال صورت مناسب است. سعی کنید حالتهای مختلف را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی برای صورت شما بهترین است. اما همانطور که در زیر میبینید این سبک کلاسیک بسیار مجلل و چشم نواز است که شما می¬توانید آن را دنبال کنید.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

4.    مدل موهای صاف و موجدار تا شانه
این سبک مو با هر تراکم مویی بخوبی قابل اجراست، همانطور که میبینید با موهای پرپشت بسیار چشم نواز است. موس مو را بر روی موهای مرطوب، قبل از خشک شدن استفاده کنید و تکه های موهایتان را به دلخواه فر دهید تا این آرایش زیبا را داشته باشید، موهایی با لایه¬های حالتدار که زیباییتان را دو چندان میکند. اگر شما همراه با این سبک مو موهایتان را رنگ هم کنید زیبایی موهایتان بیشتر خواهد شد. در تصویر زیر کوتاهی لایه¬های جلوی مو ظاهر کاملی به استایل او بخشیده است.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

5.    قاب بندی صورت
برای این سبک مو ار آرایشگرتان بخواهید لایه های ظریف مو را در تماس با صورتتان قرار دهد تا صورتتان را بپوشاند و اگر شما دارای صورت پهنی باشید این سبک آرایشی برای شما بهترین است.لایه های مو باید طوری کات شوند که فک همانند تصویر به شکل مربعی دیده شود. بنابراین اگر شما دارای چانه  یا صورتی پهن و بزرگ هستید این مدل مو به شما پیشنهاد می¬شود چرا که میتواند صورت شما را تراش داده و شما زیباتر دیده شوید.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

6.    موهای اندکی متلاطم تا روی شانه
این سبک مو  برای اینکه گهگاه مورد استفاده قرار گیرد مانند مراسم های رسمی مدل موی مناسبی است. در تصویر میبینید که پشت موهای جنیفر انیستون کوتاهتر و غیر مواج است. این سبک آرایشی برای خانم هایی همچون جنیفر فوق العاده به نظر میرسد. همچنین برای خانم¬هایی که گردن کوتاهی دارند مدل موی شگفت انگیز و زیبایی خواهد بود.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

7.    موی چتری براق
این نوع از کوتاهی مو تا شانه ممکن است برای هر کسی مناسب باشد، در زیر آرایش موی زیبای کری واشنگتن را میبینید که این سبک آرایشی برای وی زیبا و مناسب است. این سبک آرایشی زیبا و به روز بوده و برای همه خانم¬ها زیباست، اگر شما هم مجبور نیستند در آرایش مو نگران شکل صورتتان باشید این مدل مو برای شما انتخاب مناسبی است.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

8.     کوتاهی قد موی متوسط بلانت
این مدل کوتاهی مو یک اثر هنری است با ظاهری دوست داشتنی که دو لایه از مو به شکلی بدون نقص در اطراف صورت ریخته و بهترین سبک کوتاهی مو برای صورتهای پهن است.موهای صاف و براق که در اطراف صورت باعث زیبایی بیشتر آن می¬شوند برای کسانی که می¬خواهند موهای کوتاهی داشته باشند و پهن بودن صورتشان را مخفی کنند انتخاب مناسبی به شمار می آید.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

9.    لایه هایی با طول متوسط
این مو برای خانم¬هایی که موهای نرم و لطیفی دارند و میخواهند که موهایشان خیلی کوتاه نباشد و موهایی با طول متوسط را ترجیح میدهند انتخابی کاربردی به شمار می¬رود. برای داشتن موهایی با قد متوسط کوتاهی با لایه¬هایی تا استخوان گونه شروع شده و سپس به سمت پایین ادامه می¬یابد. برای داشتن این سبک مو باید حجم های کمی از مو را با استفاده از سشوار و برس چرخشی بزرگ آماده کرده و پس از آن از سرم موی مناسبی استفاده کنید.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

10.    قد متوسط مو با چتری کج
برای داشتن این مدل مو، موهایتان را استفاده از اتو موی مناسب متناوبا از سمت ریشه به سمت پایین صاف کنید. همچنین با تکه ای کوتاه کردن پایین موها میتوان باعث شد تا موها پرتر به چشم بیاید. همانطور که در تصویر میبینید این سک آرایشی مو میتواند باعث جذابیت بیشتر چهره شود.

مدل مو 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/7szX
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.