زمان واریز یارانه نقدی مهر 94

0 177

زمان واریز یارانه نقدی مهر 94

yarane-naghdi_Rouzegar.com_

زمان واریز یارانه نقدی ,زمان واریز یارانه دقیق,زمان و مبلغ واریز یارانه

 

زمان واریز یارانه نقدی

 

بازهم بیست و یکم ماه رسید اما خبری از واریز یارانه نقدی از سوی مسئولان نشد، گویا یارانه نقدی این ماه نیز همانند دیگر ماه های با 5 روز تاخیر واریز می شود و به عبارتی دیگر چوب خط دولت در تاخیر واریز نقدی پر و به یک ماه رسیده است.

یارانه نقدی امروز واریز نمی‌شود

 

پنجاه و پنجمین یارانه نقدی یا به عبارتی دیگر یارانه نقدی شهریورماه با 7 روز تاخیر 28 شهریور ماه پرداخت شد، اکنون سرپرستان خانوار منتظر پنجاه و ششمین وعده یارانه نقدی خود هستند که تاکنون هیچ مسئولی در این زمینه اظهارنظر نکرده است.«پنجاه و پنجمین» مرحله یارانه نقدی مربوط به شهریور ماه سال جاری همانند ماه های گذشته به ازای هر نفر 455000 ریال ساعت 24:00 روزشنبه مورخ 1394.06.28 شهریورماه به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت شد.

اگر تاخیر پنجاه و ششمین وعده یارانه نقدی نیز با 4 روز تاخیر همراه باشد چوب خط دولت در تاخیر پرداخت یارانه ها از ابتدای سال تاکنون به یک ماه می رسد.

مجلس دست به قانون یارانه ها نمی‌ زند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در مورد توقف و تعطیل شدن طرح هدفمندی یارانه ها، گفت: بعید می دانم این طرح متوقف و تغییری در روند آن ایجاد شود. مجلس نیز قصدی بر تغییر قانون هدفمندی یارانه ها ندارد و هیچ دخل و تصرفی در قانون این طرح در آینده صورت نمی گیرد.وی در خصوص ادامه این طرح، افزود: یکی از اهداف هدفمندی یارانه ها حمایت از اقشار ضعیف جامعه و توزیع عادلانه درآمد است که باید به این اهداف توجه ویژه ای داشته باشیم.

رجبی تصریح کرد: باید به دنبال این باشیم در طرح هدفمندی یارانه ها حمایت مناسبی از قشر ضعیف جامعه صورت گیرد و از سوی دیگر ثروتمند و پردرآمدها نیز از لیست حذف شوند.

هنوز خبری از واریز یارانه ها نیست

ابوذر ندیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره احتمال تأخیر در پرداخت یارانه مهر ماه بیان کرد: تاکنون خبری به نقل از دولت در خصوص تأخیر در پرداخت یارانه ماه جاری منتشر نشده است و امیدواریم این اتفاق نیفتد.وی افزود: انتظار می رود براساس اعلام دولت، روز 21اُم مهرماه یارانه به حساب مردم واریز شود اما تاکنون این اقدام صورت نگرفته است.این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به حذف ثروتمندان از لیست یارانه بگیران گفت: همانطور که وزیر رفاه گفته بود دولت براساس شاخص هایی اقدام به حذف یارانه بگیران ثروتمندان می کند.

منبع: میزان

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/Yk3G
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.