عکس زیبای کاردستی الناز شاکردوست در لندن

30

عکس زیبای کاردستی الناز شاکردوست در لندن

الناز شاکردوست بازیگر سینمای ایران که این روزها در لندن به سر می برد عکس جدیدی منتشر کرده است وی گفت بالاخره همه یک روز مى میرند و صد سال که بگذرد دیگر هیچکس درباره این که دیگران که بودند و چطور مُردند سؤال نمى کند، پس بهتر است همانگونه که دلت مى خواهد زندگى کنى و همانگونه که دلت مى خواهد، بمیـرى…شاکردوست متولد ۷ تیر ۱۳۶۳ تهران بازیگر و طراح صحنه و لباس سینما ، تلویزیون و تئاتر است. او بازیگری را با تئاتر آغاز کرد .

 

الناز شاکردوست

 

  ****

الناز شاکردوست با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت:

 

امروز سر کلاس دانشگاه کاردستى ام با تکه اى خمیر من فقط میخواستم هرآنچه که در ذهنم است بدون آنکه فکر کنم با این خمیر شکل دهم که این جملات شبیه شعر هم بى هوا در سَرَم پیچیـد..

 

الناز شاکردوست

 

"بى شک روزى پرنـده اى خواهد آمد و بر طناب دارى که روزى آخرین امید یک دیوانه بود لانه اى خواهد ساخت پُر از عشق ، بچه هایش پـرواز را یاد خواهند گرفت و زمانى که تــو در میان روزمــرگى هایت بى هدف در زیر سایه این درخت مشغول شمردن فصل هاى زنــدگى ات هستى،

 

ناگهان لحظه اى آواز این پرنـده حواست را از هرچه پوچیست در هم میشکند و تــــــــو یادت میافتد که "لبخـندش چقدر زیبـا بود! _"النــاز- روزهاى آخرسال١٣٩۴

 

الناز شاکردوست


 

در سن نوزده سالگی ، با بازی در فیلم گل یخ در سال ۱۳۸۳، به کارگردانی کیومرث پوراحمد پا به عرصه سینما گذاشت و ظرف کمتر از یک سال در ۴ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد. گل یخ فیلمی به کارگردانی و نویسندگی کیومرث پوراحمد و تهیه کنندگی غلامرضا موسوی ساخته سال ۱۳۸۳ است.

 

عکس زیبای کاردستی الناز شاکردوست در لندن

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/IQ0U
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.