عکس زیبای کاردستی الناز شاکردوست در لندن

121

عکس زیبای کاردستی الناز شاکردوست در لندن

الناز شاکردوست بازیگر سینمای ایران که این روزها در لندن به سر می برد عکس جدیدی منتشر کرده است وی گفت بالاخره همه يك روز مى ميرند و صد سال كه بگذرد ديگر هيچكس درباره اين كه ديگران كه بودند و چطور مُردند سؤال نمى كند، پس بهتر است همانگونه كه دلت مى خواهد زندگى كنى و همانگونه كه دلت مى خواهد، بميـرى…شاکردوست متولد 7 تیر 1363 تهران بازیگر و طراح صحنه و لباس سینما ، تلویزیون و تئاتر است. او بازیگری را با تئاتر آغاز کرد .

 

الناز شاکردوست

 

  ****

الناز شاکردوست با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت:

 

امروز سر كلاس دانشگاه كاردستى ام با تكه اى خمير من فقط ميخواستم هرآنچه كه در ذهنم است بدون آنكه فكر كنم با اين خمير شكل دهم كه اين جملات شبيه شعر هم بى هوا در سَرَم پيچيـد..

 

الناز شاکردوست

 

"بى شك روزى پرنـده اى خواهد آمد و بر طناب دارى كه روزى آخرين اميد يك ديوانه بود لانه اى خواهد ساخت پُر از عشق ، بچه هايش پـرواز را ياد خواهند گرفت و زمانى كه تــو در ميان روزمــرگى هايت بى هدف در زير سايه اين درخت مشغول شمردن فصل هاى زنــدگى ات هستى،

 

ناگهان لحظه اى آواز اين پرنـده حواست را از هرچه پوچيست در هم ميشكند و تــــــــو يادت ميافتد كه "لبخـندش چقدر زيبـا بود! _"النــاز- روزهاى آخرسال١٣٩٤

 

الناز شاکردوست


 

در سن نوزده سالگی ، با بازی در فیلم گل یخ در سال 1383، به کارگردانی کیومرث پوراحمد پا به عرصه سینما گذاشت و ظرف کمتر از یک سال در 4 فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد. گل یخ فیلمی به کارگردانی و نویسندگی کیومرث پوراحمد و تهیه کنندگی غلامرضا موسوی ساخته سال 1383 است.

 

عکس زیبای کاردستی الناز شاکردوست در لندن

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/IQ0U
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.