مدل های جدید مدل مانتو دخترانه و زنانه بهاره 2016

419

مدل های جدید مدل مانتو دخترانه و زنانه بهاره 2016

 مجموعه گالری عکس های مدل مانتو جدید از مزون های ایرانی برای سال 1395 و 2016 برای شما به اشتراک گذاشته شده است پیشنهاد انواع مدل های مانتو دخترانه و زنانه جدید از مزون های ایرانی همراه با مدل های جدید سال برای شما مقاله جالبی راجب سبک زندگی محمدرضا غفاری را قرار میدهیم

 

مدل مانتو 95 , مدل مانتو

 

پوشش هر انسانی برگرفته از سلیقه شخصی اوست و به همین دلیل است كه با انواع و اقسام پوشش‌ها روبه‌رو هستیم و گاهی از یك نوع پوشش لذت می‌بریم و از آن حس خوبی می‌گیریم و از نوعی دیگر، حس مناسبی دریافت نمی‌كنیم. با این حال همیشه این هنرمندان و ورزشكاران هستند كه دایره وسیع‌تری از مخاطبان دارند و قطعا تاثیر بیشتری بر نوع پوشش هواداران خود خواهند داشت

 

مدل مانتو 95 , مدل مانتو

 

محمدرضا غفاری كه از جمله بازیگران جوان و خوش‌پوش سینمای كشور محسوب می‌شود، از آن دست افرادی است كه طرفدار پوشش ساده است. او خیلی دوست ندارد روی موج مد سوار شود و بعضا لباس‌های عجیب و غریب هم بپوشد. درواقع این تفكر را دارد كه پوشش ساده هرگز قدیمی نمی‌شود و همواره طرفداران بیشتری دارد. با او همراه شدیم تا درباره پوشش زمستانی و سلیقه شخصی‌‌اش در انتخاب لباس بیشتر آشنا شویم.


مدل مانتو 95 , مدل مانتو


خود واقعی‌ام هستم

 

قطعا نوع پوشش یك بازیگر در ارتباطات اجتماعی‌اش با مردم، با رسانه‌ها و حتی با دیگر اهالی این عرصه تاثیرگذار است ولی من شخصا ترجیح می‌دهم پوششی داشته باشم كه آن را برای خودم مناسب می‌بینم. به این دلیل كه من هم یك آدم عادی هستم كه در این جامعه زندگی می‌كنم و دوست دارم خود واقعی‌ام را نشان دهم حال در این بین ممكن است قشری باشند كه از نوع پوشش من لذت ببرند و برعكس عده‌ای هم باشند كه از آن متنفر باشند ولی با این حال دوست دارم در انتخاب پوشش و لباس‌هایم، خود واقعی‌ام باشم و اهل تظاهر نیستم.

 

طرفدار ویژه سادگی

 

اصولا طرفدار ساده بودن و پوشش ساده هستم. زیاد اهل این نیستم كه لباس‌های عجیب بپوشم؛ البته هنرمندان در خارج از ایران و حتی برخی از هنرمندان داخلی به واسطه شغلی كه دارند و همیشه جلوی چشم هستند، باید یك پله جلوتر از اجتماع باشند و شاید به همین دلیل است كه این اتفاق می‌افتد كه آنها سعی می‌كنند در نوع پوشش خود كمی عجیب‌تر باشند. حتی طراحان مد در همه‌جای دنیا دوست دارند كه لباس‌های‌شان را در وهله اول هنرمندان به تن كنند و از طریق آنها طرح‌های خود را نشان دهند اما برای من متفاوت بودن خیلی سخت است. گاهی هم از این موضوع خجالت می‌كشم كه لباسی بپوشم كه عجیب و متفاوت باشد و درواقع سبك و سلیقه من این‌طور نیست.

 

مدل مانتو 95 , مدل مانتو

 

لذت بردن از لباس

 

نمی‌دانم این ساده‌دوستی از چه زمانی در من شكل گرفته ولی فكر می‌كنم از همان دوران كودكی من به این شكل لباس پوشیدن علاقه داشتم؛ ضمن اینكه اصولا لباس اسپرت را بیشتر دوست دارم تا لباس‌های رسمی مردانه را. از وقتی یادم می‌آید، همیشه این ساده پوشیدن را دوست داشتم و این‌طور نبودم كه هرچیزی كه مد می‌شود را سریعا امتحان كنم بلكه همیشه دوست داشتم كه خودم از نوع لباس پوشیدنم لذت ببرم.

 

آراستگی و زیبایی

 

بدون شك برای همه، نوع پوشش و انتخاب لباس همیشه مهم بوده و هست ولی برای شخص من در چهار، پنج سال اخیر این موضوع خیلی جدی‌تر و مهم‌تر شده است؛ البته شخصا با آدم‌هایی كه بیش‌ از حد به خودشان می‌رسند، مشكل دارم؛ حتی اینكه می‌گویم نسبت به نوع پوشش و لباس در سال‌های اخیر اهمیت بیشتری می‌دهم به آن شكل نیست كه بخواهد زندگی‌ام را تحت‌الشعاع خود قرار دهد و برای اینكه بخواهم از خانه بیرون بیایم،  دو ساعت وقت بگذارم تا خودم را آماده كنم. بیشتر دوست دارم آراسته و تمیز باشم؛ ضمن اینكه آدم‌ها آزاد هستند كه هر جوری دوست دارند لباس بپوشند تا جایی‌كه به حریم دیگران و حریم اجتماع احترام بگذارند؛ ضمن اینكه عرف جامعه را هم باید در نظر گرفت.

 

مدل مانتو 95 , مدل مانتو

 

مشاوره برای لباس

 

هرگز از مشاوره استفاده نكردم و خودم همیشه نوع پوششم را انتخاب كرده‌ام چون فكر می‌كنم باید خودم ابتدا از پوششی كه دارم لذت ببرم و با آن احساس خوبی داشته باشم. اینكه از مشورت دیگران در كارهای مختلف استفاده كنیم، اصلا موضوع بدی نیست ولی اینكه بخواهیم خودمان را به فرد دیگری بسپاریم كه نوع پوشش‌مان را انتخاب كند و ما را شبیه اشخاص دیگر كند، اصلا برایم خوشایند نیست. درواقع حس می‌كنم باید نوع پوشش هر انسانی طوری باشد كه خودش از آن احساس رضایت کند؛ نه اینكه خودش از لباسی كه پوشیده عذاب بكشد؛ صرفا به این دلیل كه عده‌ای دیگر را راضی نگه دارد!

 

عاشق خرید كردن

 

من عاشق لباس خریدن هستم و خرید یكی از علایق اصلی‌ام است. شاید بین 22 تا 25 سالگی خیلی به این موضوع اهمیت می‌دادم و پول‌ زیادی هم برایش خرج می‌كردم كه حتما لباس‌هایم از مارك یا برند خاصی باشند ولی در سال‌های اخیر این حساسیت در من از بین رفته و درواقع با اینكه هنوز هم زیاد خرید می‌كنم ولی برایم زیبا بودن لباس‌هایی كه می‌خرم از همه‌چیز مهم‌تر است؛ حالا آن لباس اگر از برند خاصی هم نباشد  یا قیمت زیادی هم نداشته باشند،‌ چندان اهمیت ندارد. درواقع اگر حس كنم از لباسی خوشم می‌آید، قطعا آن را می‌خرم. شاید در گذشته یك حس جوانی وجود داشت كه دوست داشتم حتما لباس‌هایم را از برندهای معتبر بخرم.

 

مدل مانتو 95 , مدل مانتو

 

تغییراتی برای 10سال

 

نمی‌دانم چقدر در 10 سال اخیر تغییر كرده‌ام ولی بدون شك حالا كه 30 سال دارم، با زمانی‌كه  20 ساله بودم، تفاوت‌های زیادی دارم. نمی‌توانم بگویم پخته‌تر یا باتجربه‌تر شده‌ام یا تغییر زیادی داشته‌ام ولی قطعا 10سال بیشتر زندگی كرده‌ام و این موضوع می‌تواند بر آدم تاثیرگذار باشد. به این موضوع معتقدم كه آدم در هر دوره‌ای از زندگی و با هر سن و سالی كه باشد، اتفاقات جدیدی را تجربه می‌كند و تجربیات بیشتری به دست می‌آورد ولی فكر می‌كنم در زمینه پوشش و لباس در 10سال اخیر تغییرات زیادی نكرده‌ام!

 

رنگ‌های محبوب من

 

دغدغه اصلی من در پوشش، رنگ لباس است. اصولا اگر رنگ‌های مشكی و سفید را كه خیلی به آنها علاقه دارم و معمولا از جمله رنگ‌هایی است كه همه مردم نسبت به آنها حس خوبی دارند، كنار بگذاریم، شخصا رنگ‌های شاد را خیلی دوست دارم؛ رنگ‌هایی مثل آبی، قرمز و سبز را واقعا دوست دارم و سعی می‌كنم در خرید لباس‌هایم طیفی از این رنگ‌ها را انتخاب كنم.

 

مدل مانتو 95 , مدل مانتو

 

پوشش زمستانی ساده

انتخاب من برای لباس در زمستان تقریبا همین لباس‌هایی است كه امروز در این عكس‌ها پوشیده‌ام و همان‌طور كه قبلا گفتم، اسپرت و ساده بودن لباس‌هایم برایم مهم است و این را در پوشش زمستانی‌ام نیز رعایت می‌كنم؛ ضمن اینكه برای پوشش زمستانی معمولا رنگ‌های تیره‌تر مناسب هستند چراكه روی گرم‌ نگهداشتن تاثیر بیشتری دارند.

 

لباس‌های متفاوت من

شاید عجیب‌ترین نوع پوشش من در فیلم‌هایی كه بازی كرده‌ام به چند سال پیش و نقش یك پسر روستایی بازگردد كه لباس‌های مخصوص آن نقش را پوشیدم و شاید آن نقش متفاوت‌ترین پوشش من بود یا اینكه در فیلم «كوچه بی‌نام» كه به‌تازگی اكران شده است، باز هم لباس‌هایی به تن دارم كه معمولا از آن دسته لباس‌ها استفاده نمی‌كنم ولی در نهایت این پوشش متفاوت در این نقش‌ها را خیلی دوست دارم.

 

model-manto-rouzegar (1) model-manto-rouzegar (2) model-manto-rouzegar (3) model-manto-rouzegar (4)

مدل مانتو 95 , مدل مانتو مدل مانتو 95 , مدل مانتو مدل مانتو 95 , مدل مانتو

 

مدل مانتو 95 , مدل مانتو
مدل مانتو , مدل مانتو 2016 , مدل مانتو 95

مدل مانتو 95 , مدل مانتو
مدل مانتو , مدل مانتو 2016 , مدل مانتو 95

 

مدل مانتو 95 , مدل مانتو
مدل مانتو , مدل مانتو 2016 , مدل مانتو 95

مدل مانتو 95 , مدل مانتو
مدل مانتو , مدل مانتو 2016 , مدل مانتو 95

مدل مانتو 95 , مدل مانتو
مدل مانتو , مدل مانتو 2016 , مدل مانتو 95

مدل مانتو 95 , مدل مانتو

 

مدل های جدید مدل مانتو دخترانه و زنانه بهاره 2016

 

3.7/5 - (3 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/IU3Z
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.