جدیدترین مدل مانتو اریکا متناسب با رنگ سال 2015

13 339

جدیدترین مدل مانتو اریکا متناسب با رنگ سال 2015

 

مجموعه گالری عکس های مدل مانتو جدید از مزون های ایرانی

برای سال 1395 و 2016 برای شما به اشتراک گذاشته شده است

 پیشنهاد انواع مدل های مانتو دخترانه و  زنانه  جدید از مزون های ایرانی

همراه با مدل های جدید سال برای شما مقاله زیبایی در ضمینه سبک زندگی و…   قرار میدهیم

اشتباهات آرایشی که چهره‌تان را ترسناک می‌کند!

شكسپير مي‌گويد: چشم‌ها پنجره‌اي به روح شماست؛ پنجره‌اي كه مي‌تواند شما را زيبا و جذاب و گاهي اوقات گرفته، زشت، عجيب و حتي ترسناك نشان دهد. اين فقط دست خودتان است. بايد بدانيد هدف و قصد شما از آرايشي كه روي چشم‌های‌‌تان انجام مي‌دهيد، چيست. آرايش چشم بايد زيبايي چشم‌های‌تان را خيلي طبيعي و بدون اغراق و با تشديد عناصر طبيعي‌اش نشان دهد. درست مثل پنجره خانه‌تان مي‌ماند.

مدل مانتو اریکا 2015

تصور كنيد پنجره را با پرده‌اي از تركيب چند پارچه و رنگ‌هايي كه هيچ هارموني با هم ندارند تزیين كنيد. شايد در نظر اول جذب‌تان كند اما وقتي كمي دقت مي‌كنيد آن همه رنگ و درخشاني توي ذوق‌تان مي‌زند. خيلي از خانم‌ها به دليل نداشتن وقت كافي اشتباه‌هايي را در آرايش کردن چشم‌های‌‌شان انجام مي‌دهند كه به جاي اينكه زيباتر شوند، انگار به ‌مهماني‌ای دعوت شده‌اند که باید نقش يك خون‌آشام يا پانداي كونگ‌فوكار را در آن بازي كنند.

مدل مانتو اریکا 2015

وقتي سايه‌ها سرخ مي‌شوند
خيلي از آرايشگران حرفه‌اي براي خانم‌هايي كه وقت آرايش كردن ندارند استفاده از سايه‌هاي نارنجي و متمايل به سرخ را پيشنهاد مي‌كنند. حواس‌تان باشد اين پيشنهاد فقط براي آرايش‌هاي هول‌هولكي است نه اينكه به عنوان يك مدل هميشگي انتخاب شود.

مدل مانتو اریکا 2015

سايه‌هاي سرخ و ارغواني يك‌رنگ فقط براي عكس‌هاي مجله‌هاي طلا و جواهر استفاده مي‌شود تا گوشواره و جواهر‌هاي مدل بيشتر به چشم بيايد وگرنه شما به عنوان يك آدم معمولي كه نمي‌خواهيد آرايش‌تان توي ذوق بزند نبايد چنين اشتباهي انجام دهيد؛ اشتباهي كه شما را يك فرد عصباني با چهره‌اي ملتهب و چشماني قرمز و ارغواني نشان می‌دهد. تصور كنيد براي اين سايه چشم بايد از رژگونه‌اي متناسب و هماهنگ استفاده كنيد. چشم‌هايي با سايه‌هاي قرمز و گونه‌هايي به رنگ قرمز و آجري؛ گويي تكه‌اي آتش اين طرف و آن طرف مي‌رود.

مدل مانتو اریکا 2015

دنياي شناور پلك‌ها
سايه چشم بايد زيرساخت مناسب و محكمي داشته باشد. اگر بدون زيرسازي درست روي پلك‌هاي‌تان سايه بزنيد انگار كه روي يك بركه قاليچه‌اي پهن كرده‌اید. سايه‌هاي شناور به جاي اينكه چشم‌هاي شما را زيباتر كنند، بيشتر چروك‌هاي دور چشم‌های‌تان را نمايان مي‌كنند. اگر زير سايه از كرم‌پودر مايع استفاده كنيد، چربي اين كرم‌ها روي پلك راه مي‌افتد و وقتي روي آن سايه بزنيد، سايه‌ها پخش مي‌شوند و روي پلك چند خط عميق درست مي‌كنند؛ درست مثل گسل‌ها و چين‌خوردگي‌هاي زمين. پس قبل از سايه زدن حتما از خود سايه اما با پايه‌اي كم‌رنگ‌تر آستر بزنيد و بعد روي آن از رنگ مورد علاقه‌‌تان استفاده كنيد تا چشم‌هايي تميز‌تر و البته جذاب‌تر و بي‌چين و چروك‌تر داشته باشيد.

مدل مانتو اریکا 2015

عمليات تركيب‌سازي رنگ‌ها
نكته كليدي در آرايش چشم تركيب رنگ سايه‌هاست. اگر هميشه از چند رنگ براي سايه زدن استفاده مي‌كنيد بايد حواس‌تان به تركيب آنها هم باشد. سايه‌اي چشم شما را زيبا مي‌كند كه خط جدا‌كننده‌اي بين رنگ‌هاي مختلف نباشد و استخوان پشت پلك كامل پوشانده شود. اگر قرار باشد سه رنگ در سايه‌تان استفاده كنيد اين سه رنگ بايد كاملا با هم تركيب شود. درست مثل رنگين‌كمان كه رنگ‌ها در هم فرورفته‌اند اما باز هم قابل تشخيص هستند. اگر از سايه دودي در تركيب رنگ‌هاي‌تان استفاده مي‌كنيد، اين رنگ دودي بايد طوري پشت چشم‌تان پهن شود كه دوباره به عنوان خط چشم دوم اشتباه گرفته نشود. وقتي يك خط چشم كشيده‌ايد پس خط چشم دومي لازم نداريد.

مدل مانتو اریکا 2015

چشم‌هاي برقي‌برقي
استفاده از سايه‌هاي روشن و براق اشتباه نيست اما اين‌جور سايه‌ها بيشتر براي جشن‌هاي غير رسمي  و دوستانه خانمانه است. اگر طرفدار يك آرايش طبيعي هستيد پس دور سايه‌هاي اكليلي و براق را خط بكشيد؛ سايه‌هايي كه با پلك زدن انگار چراغ را روشن و خاموش مي‌كنيد. سايه‌هاي مات با رنگ‌هاي ملايم مي‌توانند زيبايي چشم شما را چندبرابر كنند؛ البته مي‌توانيد از سايه براق استفاده كنيد به شرطي كه همه پلك‌تان را با آن نپوشانيد. گوشه‌هاي داخلي چشم را سايه روشن بزنيد و بقيه پلك را با سايه مات و ساده آرايش كنيد.

مدل مانتو اریکا 2015

به برس‌ها به يك چشم نگاه نكنيد
يكي از اشتباه‌هاي مهم آرايشي استفاده از يك برس براي چند كار است؛ مثلا بعضي از خانم‌ها از همان برسي كه سايه را روي پلك مي‌زنند براي تركيب رنگ‌ها استفاده مي‌كنند؛ اين‌طوري نتيجه چيزي جز يك تابلوی نقاشي كوبيسم نمي‌شود. براي سايه زدن هميشه بايد از چند برس متفاوت و البته در سايزهاي مناسب استفاده كنيد. تميزي برس هم خيلي مهم است. اگر يك برس براي تركيب كردن داريد بايد براي دفعه بعد كه مي‌خواهيد از آن استفاده كنيد، كاملا تميز شود. برس پاكيزه، آرايشي تميز و منظم به شما مي‌دهد. برس سايه را بعد از استفاده با آب ولرم بشوييد و بگذاريد خشك شود.

مدل مانتو اریکا 2015

ابروهاي رنگين‌كماني
هميشه ابروها زيبايي صورت را چندبرابر مي‌كنند پس لطفا توجه بيشتري به سايه‌بان‌ چشم‌تان بكنيد. اگر ابروي‌تان رنگ شده است براي پررنگ‌تر كردن و فرم دادن به آن از رنگ مداد يا سايه كمي تيره‌تر از رنگ خودش استفاده كنيد. اگر مثلا رنگ ابروي‌تان قهوه‌اي است از مداد قهوه‌اي يك درجه تيره‌تر استفاده كنيد. استفاده از مداد ابروي سياه يا قهوه‌اي روشن يك جاده چندرنگ بالاي چشم‌هاي شما درست مي‌كند.

مدل مانتو اریکا 2015

وقتي خون جلوي چشم‌ها را مي‌گيرد
بعضي از خانم‌ها دوست دارند از مداد آرايشي براي داخل چشم استفاده كنند. تا اينجا اتفاق عجيبي نمي‌افتد اما اشتباه از جايي شروع مي‌شود كه از رنگ‌هايي مثل صورتي پررنگ، قرمز، قهوه‌اي روشن، ارغواني و بنفش استفاده شود. رنگ‌هايي كه پايه قرمز دارند چشم‌ها را خسته، عصباني و خشن مي‌كنند. اگر دل‌تان مي‌خواهد همچنان آدم رئوفي به نظر برسيد، بهتر است چنين اشتباهي را انجام ندهيد.

قوانینی  برای کشیدن خط چشم
درست است كه سايه‌ بزرگ‌ترين نقش را در زيبايي چشم دارد اما نبايد از خط چشم‌ها هم غافل شويم. كشيدن خط چشم هماهنگ با رنگ، اندازه و مدل چشم هم خيلي مهم است. يكي از اشتباه‌هايي كه خانم‌ها در كشيدن خط چشم انجام مي‌دهند اين است كه بدون در نظر گرفتن اندازه چشم‌شان يك خط پهن با يك دنباله پيكان‌دار مي‌كشند و كار تمام مي‌شود. هميشه خط چشم پهن زيبا نيست. خط چشم پهن چشم‌هاي ريز و كوچك را ريزتر نشان مي‌دهد و نبايد يك قانون براي همه چشم‌ها باشد.
خط چشم پهن با يك دنباله كوتاه به چشم‌هاي درشت و باز كمك مي‌كند گيراتر و جذاب‌تر شوند اما براي چشم‌هاي ريز بايد از خط چشمي نازك با كمي دنباله استفاده كنيد. توجه كنيد؛ فقط كمي دنباله. قرار نيست پشت چشم‌هاي‌تان جاده‌هاي جديدي به رنگ سياه بسازيد. دنباله‌هاي بي‌دليل چشم‌هاي‌تان را يا بيش از حد كشيده مي‌كند يا بي‌دليل برايش حد و مرزي می‌سازد كه اصلا به آن احتياجي ندارد
.

مدل مانتو اریکا 2015

خط‌كشي نكنيد
يكي ديگر از اشتباه‌هايي كه مي‌تواند آرایش شما را به يك آرايش بي‌منطق و نامنظم نزديك كند، كشيدن خط زير چشم‌هاست. البته خط زیر چشم هيچ اشكالي ندارد اما اندازه و سايز و البته رنگ آن خيلي مهم است. خط‌هاي پهن چشم‌هاي درشت را برجسته‌تر و چشم‌هاي ريز را ريزتر مي‌كند پس اگر به خط زير چشم علاقه داريد و به هيچ‌وجه نمي‌توانيد از اين قسمت بگذريد، اول به رنگ سايه‌تان توجه كنيد. اگر سايه شما يك رنگ و دودي است مي‌توانيد كمي از سايه زير خط مژه‌ها بكشيد و با برس سايه آن را كمرنگ كنيد تا يك هاله كمرنگ از آن زير چشم‌تان بماند و زيبايي آن را چندبرابر كند.

مدل مانتو

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/sBz1
ممکن است شما دوست داشته باشید
13 نظرات
 1. شیوانصیری فر می گوید

  سلام ادرس میخوام

 2. nasim می گوید

  خوب بود فقط مدل های بیشتری بذارین ممنون

 3. nasim می گوید

  قشنگن

 4. melina می گوید

  خوبنا ولی مدلای قشنگتریم میتونین بزارین

 5. bch می گوید

  از کجا میتونیم بخریم؟
  اگه آدرسش رو نمیدونید پس الان ما با این مانتو های خشگل چیکار کنیم؟فقط نگاه کنیم دلمون آب شه؟

 6. پژی می گوید

  لطفا مراکز پخش کلی این مانتو هارو برام ایمیل کنید.

  با تشکر

  1. ناشناس می گوید

   اصلا خوب نبودن

 7. نریدکلی وعمده رابرایم ایید می گوید

  سلام لطفامرکزپخش وادرس انراجهت خریدکلی بزایم ایمیل کنید

 8. مریم کاظمی می گوید

  سلام لطفامرکزپخش وآدرس آنرابرایم ایمیل کنید متشکرم

 9. زهرارحمتی می گوید

  مدل مانتوخیلی خوشگلن لطفا ادرس تولیدی رو برام ایمیل کنیدممنون

 10. زهرارحمتی می گوید

  لطفا ادرس تولیدی تون روبرام ایمیل کنید

 11. زهرارحمتی می گوید

  مانتوها خیلی خوشگلن امیدوارم قیمت خریدشون مناسب باشه وگرون نباشه

 12. صحرا امیدوار می گوید

  سلام …آیا از طرح های افراد ناشناس استقبال میکنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.