فروشگاه اینترنتی بامیلو + آشنایی کامل با بامیلو بلاگ

578

فروشگاه اینترنتی بامیلو + آشنایی کامل با بامیلو بلاگ

بامیلو تنها یک فروشگاه اینترنتی نیست چرا از بامیلو خرید کنیم مردم ایران مانند تمام مردم دنیا، به دسترسی آسان به کالاهای مورد نیاز خود علاقه‌ مند هستند؛ اما بسیاری باور دارند که خرید تعداد زیادی از کالاها، در برخی نقاط کشور، بسیار سخت و یا غیر ممکن است

 

بامیلو

 

 

 

چرا بامیلو؟

از طرفی بسیاری از تأمین‌کنندگان کالا به دلیل پهناور بودن کشورمان، ناهمگون بودن بافت بازار و نیز هزینه‌های بالای بازاریابی و توزیع، به تمام بازار و موقعیت‌های فروش دسترسی ندارند؛ فضایی که چه تأمین‌کنندگان بزرگ و مشهور و چه تأمین‌کنندگان کوچک و کمتر شناخته‌شده، در آن گرفتار هستند.

 

بامیلو جایی است که این دو گروه را در یک بازار مجازی به هم می‌رساند. سایتی که از یک طرف به فروشندگان اجازه می‌دهد محصولات خود را در سراسر کشور بدون نیاز برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گران فناوری اطلاعات و بازاریابی، به فروش برسانند و از طرف دیگر مشتریان را به‌راحتی به طیف گسترده‌ای از محصولات، با استفاده از رایانه و یا تلفن همراه، در مکان و زمان دلخواه‌شان متصل می‌کند.

 

بامیلو

 


بامیلو چگونه کار می‌کند؟

 

 

بامیلو تأمین ‌کننده‌ی کالا نیست، بلکه یک درگاه مطمئن برای دسترسی به صدها تأمین‌ کننده‌ی معتبر است. به این معنا که پس از ثبت سفارش شما به عنوان خریدار، کالا از سوی تأمین‌ کننده در اختیار فروشگاه قرار می‌گیرد و پس از کنترل کیفیت و حصول اطمینان از صحت و سلامت کالا، از طریق بخش ارسال، به سمت خریدار روانه می‌شود.

 

اینکه ما این فروشگاه را یک درگاه مطمئن می‌نامیم به این معناست که شما با خرید از فروشگاه نیازی به جستجو درباره‌ی اعتبار تأمین ‌کننده نخواهید داشت. فروشگاه به شما این اطمینان را می‌دهد که می‌توانید تمام کالاهای مورد نیاز خود را به‌راحتی و از طریق خدمات یکپارچه و مطمئن و با ضمانت فروشگاه خریداری کنید.این سایت یک فروشگاه نیست، بلکه یک بازار است؛ به این معنا که به جای خرید و انبار کردن کالا، بر روی تنوع کالاهای خود و قدرت بالای خریدار برای انتخاب، تأکید می‌کند.

 

بامیلو

 

 

 

ویژگی‌های مثبت تأمین کالا به شیوه‌ی بامیلو چیست؟

 

اینکه بامیلو خود دارنده‌ی کالا نیست و صدها تأمین‌کننده‌ی معتبر را به خریداران متصل می‌کند محاسن بسیاری دارد، از جمله اینکه:  1 – شما می‌توانید به هر نوع کالا در فروشگاه دسترسی داشته باشید؛ این موضوع شما را از صرف وقت بسیار در خارج از خانه برای یافتن کالاهای کوچک و بزرگ، بی‌نیاز می‌کند ضمن اینکه گاه سریع‌تر از همیشه به دست شما می‌رسد.

 

 

بامیلو

 


    2 – چون بامیلو بر روی انبار کردن کالا تأکید نمی‌کند، تنوع زیادی در ارائه‌ی انواع مختلف کالا دارد که فروشگاه‌های دیگر از آن بهره‌مند نیستند.
    3 – بامیلو اصالت و سلامت کالاهای چند هزار تا چند میلیون تومانی را تضمین و خاطر شما را از بابت کیفیت خرید، آسوده می‌کند.
    4 – وجود ضمانت بازگشت کالا در صورتی که شرایط ذکرشده در قانون بازگشت را داشته باشد؛ یک ویژگی است که برخی از فروشگاه‌های تأمین ‌کننده از آن برخوردار نیستند.
    5 – بامیلو شرایط خوبی را برای ارائه‌ی محصولات تأمین کنندگان کمتر شناخته شده فراهم می‌کند و این فرصت را به آنها می‌دهد که یک فضای مناسب برای فروش بر روی وب داشته باشند.
    6 – بامیلو برای ارسال کالاهای خود به سراسر کشور هزینه‌ی کمی دریافت می‌کند و به طور خاص خریداران در شهر تهران می‌توانند کالای خود را بدون پرداخت هزینه‌ی ارسال، دریافت کنند.

 

 

در نهایت از چه کسی خرید می‌کنید؛ بامیلو یا تأمین‌کننده؟

 

قطعاً شما از فروشگاه خرید می‌کنید و از خدمات و گارانتی اصالت و بازگشت کالای این سایت استفاده می‌کنید؛ اما کالای مورد نظر شما در اختیار ما نیست، یعنی این تأمین‌کننده است که تعیین می‌کند کالای خود را چه زمانی و با چه قیمتی بر روی سایت فروشگاهفروشگاه به شما ارائه کند.تلاش فروشگاه این است که با مشاوره و اجرای کمپین‌های مختلف کالاها را با قیمت‌ مناسب در اختیار شما بگذارد، اما به این بهانه قدرت تصمیم‌گیری درباره‌ی قیمت و تعداد کالا را از دست تأمین‌‌ کننده خارج نمی‌کند چرا که معتقد است تأمین‌ کننده باید طبق سیاست‌ها و استراتژی‌های سازمان خود، بازار هدف را تعیین کند.

 

هدف بامیلو این است که تأمین‌کنندگان کوچک و بزرگ با اطمینان خاطر بدون واسطه‌های فراوان با خانواده بزرگ بامیلو همراه شوند و کالاهای با کیفیت خود را در فرآیند آسان‌تر و قیمت مناسب‌تری به دست مصرف‌کنندگان برسانند. قاعدتاً هرچه کالاهای آنها قیمت بهتری داشته باشد، در کنار خدمات فروشگاه و حضور مشتریان میلیونی آن، فروش بیشتری نیز خواهند داشت. به همین دلیل است که تأمین‌کنندگان نیز در عین قیمت بهتر نسبت به بازار، حاشیه‌ی سود بهتری دریافت می‌کنند و هر دو طرف یعنی تأمین‌کننده و مصرف‌کننده، برنده‌ی این معامله خواهند بود.

 

 

بامیلو

بامیلو , فروشگاه بامیلو , خرید اینترنتی بامیلو , بامیلو بلاگ , فروشگاه آنلاین بامیلو

 

گزارشی کوتاه از رقابت دیجی کالا و بامیلو

 

بخش اول ) دیجی کالا

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا برای اکثر کاربران اینترنت ایران شناخته شده است.دیجی کالا که استارت اولیه خود را از سال 85 و با فعالیت محدود در زمینه فروش اینترنتی آغاز کرده توانسته با فعالیت مداوم و تحسین برانگیز در طی مدت 8 سال خود را به عنوان بزرگترین،معتبرترین و پردرآمدترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل کند؛ به گونه ای که نشریه اکومونیست در گزارشی از کسب و کارهای اینترنتی ایران،ارزش دیجی کالا را بیش از 29 میلیون دلار برآورده کرده و جایگاه نخست کسب و کارهای اینترنتی در ایران را با اقتدار به این مجموعه عظیم واگذار کرده است ( پس از دیجی کالا کافه بازار با ارزش 8 میلیون دلار و سایت شبکه تبلیغات با ارزش 3 میلیون دلار در رتبه های دوم و سوم قرار دارند. )

 

عملکرد بی نقص دیجی کالا در این چند سال اخیر به گونه ای بوده که توانسته اعتماد و اعتبار زیادی در میان کاربران اینترنت ایران کسب کند و در میان کسانی که تاکنون از این سایت خریدی نداشته اند حس مثبتی ایجاد نماید.چرا که سایتی با فروش روزانه بیش از 1 میلیارد تومان در ماه گویای حضور یک برند معتبر اینترنتی در ایران می باشد

 

بخش دوم ) بامیلو

 

فروشگاه اینترنتی بامیلو که در تیرماه سال جاری فعالیت خود را آغاز کرد نخستین پروژه کمپانی جهانی راکت اینترنت در ایران می باشد.راکت اینترنت که توسط برادران ساویر در اروپا اداره می شود با هدف پیاده سازی کسب و کارهای اینترنتی موفق دنیا در سایر کشورها توانسته تا کنون درآمد قابل توجهی کسب کند.این کمپانی در ایران با سه سایت بامیلو،موزاندو و بدو فود کار خود را آغاز کرده است.آنچه که تاکنون توانسته سبب برتری بامیلو نسبت به بسیاری از فروشگاه اینترنتی باسابقه در کشور باشد به چهار عامل زیر ارتباط دارد:

 

بامیلو

بامیلو , فروشگاه بامیلو , خرید اینترنتی بامیلو , بامیلو بلاگ , فروشگاه آنلاین بامیلو

 

1- پشتوانه مالی عظیم راکت اینترنت

2-تجربه بسیار زیاد تیم مدیریت

3-محصولات متنوع و باکیفیت

4-طرحهای خلاقانه تشویقی و تخفیفی خرید

 

بخش سوم ) آغاز رقابت میان دیجی کالا و بامیلو

 

از آغاز فعالیت بامیلو تا کنون به طور شگفت آوری شاهد تبلیغات انبوه این سایت در میان اکثر سایتهای پربازدید و معتبر ایرانی بوده و هستیم.با یک حساب سرانگشتی می توان فهمید که بامیلو در هر ماه بیش 50 میلیون به طور حداقل برای تبلیغات خود هزینه می کند.دو تبلیغ بنری در ورزش 3، خبرگزاری های مطرح کشور همچون خبرآنلاین، فیس نما،یوتیوب و بسیاری سایتهای دیگر شاهد بنرهای مختلف و موضوعی بامیلو هستیم.البته بامیلو در کنار این تبلیغات انبوه و پرهزینه که توانسته سایت خود را در کمتر از 1 سال به رتبه 48 سایتهای پربازدید ایرانی برساند از تیم مدیریتی قوی و باتجربه برخوردار است.طرح های تشویقی خرید و تخفیف ها،طراحی بنرهای تبلیغاتی حرفه ای،فعالیت حرفه ای در شبکه های اجتماعی بخشی از عوامل موفقیت این سایت می باشد.

 

اما با مرور فعالیت چند ماهه این سایت و تغییراتی که در دیجی کالا مشاهده کردیم می توان بیان کرد که دیجی کالا تا مدتها خطری از سوی هیچ سایت مشابه ایرانی حس نمی کرد.یکه تازی غیر قابل انکار دیجی کالا سبب شده بود که تا مدتها شاید عملکرد یکنواختی از این مجموعه باشیم.گرچه همین عملکرد یکنواخت با کیفیت و اثربخشی بالا انجام می شد اما با تولد بامیلو،دیجی کالا خطر کاهش جایگاه خود را طبق آمار حس کرده و یا با درایت توانسته با پیش بینی آینده،برنامه های پیشگیری از کاهش جایگاه خود را آغاز کند.

 

در چند ماه اخیر دو تغییر عمده در برنامه های مارکتینگ دیجی کالا مشاهده کردیم:

 

1-افزایش تبلیغات دیجی کالا در سایتهای معتبر ایرانی و آغاز تبلیغات محیطی ( در ایستگاه های مترو )

2-افزایش تنوع محصولات خود

 

بامیلو

بامیلو , فروشگاه بامیلو , خرید اینترنتی بامیلو , بامیلو بلاگ , فروشگاه آنلاین بامیلو

 

اکنون دیجی کالایی که زمانی فقط کالاهای دیجیتال را عرضه می کرد به فروش محصولات آرایشی-بهداشتی،محصولات فرهنگی و … نیز روی آورده است.رقابت این دو مجموعه برای تبدیل شده به یک ebay در ایران سبب افزایش کیفیت خدمات رسانی آنها و افزایش وسعت فعالیت های آنها شده است.

 

البته در ظاهر بامیلو در ارائه برنامه های خلاقانه تشویقی خرید نظیر " طرح هفته طلایی " از دیجی کالا پیش افتاده است اما دیجی کالا نیز با طرح هایی همچون " ارسال رایگان در روز آسمان پاک " سعی می کند از رقیب جدید خود عقب نماند.گرچه از آمارهای فروش این دو مجموعه اطلاع دقیقی نداریم اما بدون شک بامیلو نیز به یکی از سایتهای پردرآمد ایرانی تبدیل شده که با توجه به مالکیت غیر ایرانی آن امید داریم سایر کسب و کارهای اینترنتی کشورمان با الگوبرداری از مجموعه های موفقی چون دیجی کالا و بامیلو بتوانند رونق بیشتری به فضای کسب و کار خود بدهند

 

بامیلو

بامیلو , فروشگاه بامیلو , خرید اینترنتی بامیلو , بامیلو بلاگ , فروشگاه آنلاین بامیلو

 
این جشنواره که تا 13 مردادماه ادامه خواهد داشت، یک فرصت استثنایی برای خرید انواع لوازم الکترونیک تا 60 درصد تخفیف است. در جشنوارۀ فروش محصولات 4G بامیلو انواع موبایل تا 15 درصد، نوت‌بوک و تبلت تا 17 درصد، مودم تا 40 درصد و پاوربانک تا 60 درصد تخفیف، به خریداران این فروشگاه اینترنتی عرضه خواهد شد. نکتۀ قابل توجه در جشنوارۀ 4G این است که تمام خریداران، با خرید هر کالا با هر قیمتی، یک سیم کارت USIM به همراه 12 گیگابایت اینترنت هدیه از سوی ایرانسل دریافت خواهند کرد.

 

اگر پیش از این در صفحۀ «شانس در می‌زنه…» ثبت نام کرده‌اید، از طریق ایمیل خود در جریان جزئیات این جشنواره قرار می‌گیرید، در غیر این صورت می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی بامیلو از جزئیات بیشتری دربارۀ این فرصت استثنایی آگاهی پیدا کنید.شما می‌توانید در این سایت بهای لوازم الکترونیک را با یکدیگر مقایسه و از به‌صرفه‌بودن قیمت‌های ارائه‌شده نسبت به سایر فروشگاه‌های اینترنتی، اطمینان حاصل کنید. همچنین به راحتی آنها را با قیمت‌های بازارهای تخصصی لوازم الکترونیک بسنجید.ده‌ها سکۀ طلا، هدیۀ بامیلو به خریداران

 

بامیلو

بامیلو , فروشگاه بامیلو , خرید اینترنتی بامیلو , بامیلو بلاگ , فروشگاه آنلاین بامیلو

 

افزون بر تخفیف‌های 60 درصدی بامیلو و سیم کارت‌های رایگان ایرانسل همراه با 12 گیگابایت اینترنت هدیه، شما می‌توانید در این 10 روز از جوایز ارزشمند بامیلو نیز برخوردار شوید. فروشگاه اینترنتی بامیلو در این مدت، به 40 خریدار خوش شانس، یعنی در هر روز چهار خریدار، 40 سکۀ تمام بهار آزادی اهدا خواهد کرد.

 

همچنین هر روز 100 خریدار منتخب بامیلو، یک کد تخفیف به نام خود دریافت می‌کنند تا از طریق آن دوستان و نزدیکان خود را به خرید از کالاهای متنوع سایت بامیلو، افزون بر کالاهای موجود در جشنواره، دعوت کنند. در پایان مهلت جشنواره، بامیلو از این کدهای تخفیف به عنوان شناسۀ خریداران استفاده خواهد کرد و 10 سکۀ تمام بهار آزادی، به فردی که بیشترین تعداد خریدار را به خرید موفق از بامیلو دعوت کرده باشد، اهدا می‌کند.

 

شما می‌توانید هر روز برای پیگیری قرعه‌ها، آگاهی از نام برنده‌ها و اطمینان از صحت آنها، اسامی برندگان و فرآیند قرعه‌کشی را در بلاگ بامیلو و شبکه‌های اجتماعی این فروشگاه اینترنتی پیگیری کنید.در جشنوارۀ فروش محصولات 4G، با فروشگاه اینترنتی بامیلو همراه باشید و ضمن برخورداری از یک تخفیف استثنایی، خرید لذت‌بخش خود را با سیم کارت ایرانسل همراه با 12 گیگابایت اینترنت هدیه همراه کنید.

 

نمایشگاه نوروزی بامیلو با هدف نمایش بخشی از کالاهای بامیلو و گسترش فرهنگ‌ استفاده از خدمات آنلاین از 12 تا 27 اسفندماه در تهران برگزار می‌شود.به گزارش روابط عمومی بامیلو، این نمایشگاه اولین حضور فروشگاه اینترنتی بامیلو در فضای شهر تهران است و سعی دارد با حضور در عرصه عمومی به مزایای استفاده از خدمات آنلاین برای کاهش ترافیک و آلودگی هوا بپردازد و درکنار فعالیت‌های متنوع دیگر سهمی در آموزش عمومی در حوزه تجارت الکترونیک داشته باشد و سبک تازه‌ای از زندگی همراه با تکنولوژِی را برای علاقمندان تشریح کند.

 

بامیلو

بامیلو , فروشگاه بامیلو , خرید اینترنتی بامیلو , بامیلو بلاگ , فروشگاه آنلاین بامیلو

 

فروشگاه اینترنتی بامیلو با استفاده از تجربه های جهانی در طول 18 ماه گذشته توانسته است تاثیر قابل توجهی در اکو سیستم کسب و کار و گسترش فضای تجارت آنلاین در ایران داشته باشد. فضای در نظر گرفته شده علاوه بر امکان آشنایی بیشتر مخاطبان با گروه شرکت های اینترنتی ایران و فعالیت‌های جانبی فرصتی تا امکان بازدید نزدیک از یکی از جوان ترین تیم های تجاری ایران که بیشترین رشد در فضای کسب و کار را داشته است امکان پذیر سازد.

 

این نمایشگاه در حاشیه فروش نوروزی بامیلو علاوه بر معرفی خدمات این فروشگاه آنلاین، این امکان را برای همه بازدیدکنندگان فراهم کرده است تا به شکل رایگان بتوانند از سرگرمی‌های مختلفی چون بازی و سرگرمی‌های ویژه کودکان و مسابقات پلی استیشن و ورزشی لذت ببرند، با راهنمایی کارشناس مد و لباس بامیلو لباس‌هایی زیبا و مطابق عرف و شئونات جامعه انتخاب کنند و با حضور در کافه و کتابخانه بامیلو لحظات خوشی را در کنار خانواده خود سپری کنند؛ درضمن بتوانند در مسابقات و قرعه‌کشی‌های متنوع بامیلو همراه با جوایز ویژه شرکت کنند.

 

یکی از برنامه‌های ویژه این نمایشگاه مراسم معرفی خدمات گوناگون بامیلو به فروشندگان و تولیدکنندگانی است که طی یک سال گذشته در کنار بامیلو بوده اند یا تازه با این فروشگاه اینترنتی آشنا شده‌اند. خدمات گوناگون بامیلو برای فروشندگان کالا شامل خدمات پشتیبانی فروشندگان، قیمت‌گذاری، حمل کالا و سرویس‌های ویژه دیگری است که در این مراسم برای همه معرفی خواهد شد.

 

بامیلو در این نمایشگاه پذیرای همه فروشندگان و تولیدکنندگانی خواهد بود که علاقمند هستند با استفاده از خدمات بامیلو به بازار آنلاین ایران بپیوندند و  شبکه توزیع کالاهای خود را در سراسر ایران گسترش دهند. بامیلو در حال حاضر با 700 فروشنده و تامین‌کننده و با بیش از دو هزار برند همکاری دارد و آماده است تا خدمات ویژه خود را در بخش بازایابی و ارسال کالا به همه تولید کنندگان به ویژه تولیدکنندگان داخلی ارائه کند.فروشگاه اینترنتی بامیلو از عموم شهروندان تهرانی دعوت می‌کند از این نمایشگاه بازدید کنند. علاقمندان می‌توانند از 12 تا 27 اسفندماه از ساعت 10 صبح الی 10 شب به نشانی: تهران، بزرگراه حقانی، نرسیده به میدان ونک پلاک 63 مراجعه کنند.

 

بامیلو

بامیلو , فروشگاه بامیلو , خرید اینترنتی بامیلو , بامیلو بلاگ , فروشگاه آنلاین بامیلو

 

مردم ایران مانند تمام مردم دنیا، به دسترسی آسان به کالاهای مورد نیاز خود علاقه‌مند هستند؛ اما بسیاری باور دارند که خرید تعداد زیادی از کالاها، در برخی نقاط کشور، بسیار سخت و یا غیر ممکن است.بسیاری از تأمین‌کنندگان کالا نیز به دلیل پهناور بودن کشور و ناهمگون بودن بافت بازار و هزینه‌های بالای بازاریابی و توزیع، به تمام بازار فروش دسترسی ندارند؛ بامیلو جایی است که این دو گروه را در یک بازار مجازی به هم می‌رساند. وب‌سایتی که از یک طرف به فروشندگان اجازه می‌دهد محصولات خود را در سراسر کشور بدون نیاز به سرمایه‌گذاری در بخش فناوری‌اطلاعات و بازاریابی  به فروش برسانند و ازسوی دیگر امکان خرید محصولات متنوع را به قیمت واحد برای همه ایرانیان در هر نقطه از ایران ممکن می‌سازد.

 

فروشگاه اینترنتی بامیلو + آشنایی کامل با بامیلو بلاگ

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/tQXb
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.