حضور فاطمه معتمدآریا در فصل دوم سریال شهرزاد

266

حضور فاطمه معتمدآریا در فصل دوم سریال شهرزاد

شروع فصل دوم سریال شهرزاد با حضور بازیگر سرشناس و محبوب سینما فاطمه معتمدآریا آغاز خواهد شد.

 

سریال شهرزاد

 

عکس فصل دوم سریال شهرزاد لو رفت که جزئیاتی از فصل دوم سریال شهرزاد که طبق آن قرار است فاطمه معتمدآریا به عنوان یکی از بازیگران اصلی به سریال شهرزاد اضافه شود.فاطمه معتمدآریا در فصل دوم سریال شهرزاد

 

سریال شهرزاد

 

فصل اول سریال شهرزاد در حالی رو به پایان است که پیش‌ تولید فصل دوم به شکل جدی آغاز شده است و گروه تولید علاوه بر تمدید قرارداد بازیگران فصل اول با بازیگران جدید هم وارد مذاکره شدند؛ یکی از این بازیگران فاطمه معتمدآریاست که حضورش در فصل دوم این سریال تقریبا قطعی است.

 

فصل دوم این سریال این روزها در حالی مراحل پیش تولید خود را پشت سر می‌ گذارد که فیلمنامه آن تقریبا به پایان رسیده است و این روزها نغمه ثمینی به همراه حسن فتحی سرگرم بازنویسی و نگارش فیلمنامه قسمت‌ های پایانی هستند.ماجرای فصل دوم این سریال از جایی شروع می‌ شود که بعد از مرگ «بزرگ آقا» همه چیز به قباد می‌ رسد و او همه کاره دم و دستگاه «دیوان سالار» می‌ شود. اما شرایط جدید و قدرت گرفتن قباد به مذاق «عمه بلقیس» که در کرمان زندگی می‌ کند خوش نمی‌ آید و او برای گرفتن قدرت از قباد به تهران می‌ آید.

 

نقش عمه بلقیس را در این سریال قرار است فاطمه معتمدآریا بازی کند. کشمکش او با قباد برای گرفتن قدرت بخشی از قصه فصل دوم است. از طرف دیگر قباد در زمانی که قدرت را در دست دارد شرایطی را مهیا می‌ کند که فرهاد از ایران برود و مجبور شود در خارج از کشور زندگی خود را ادامه دهد.همین بخش ها از فصل دوم سریال شهرزاد در یک کشور خارجی که احتمالا ارمنستان خواهد بود تصویربرداری می‌ شود و گروه تولید سریال فصل دوم در تلاش هستند بلافاصله با پایان فصل اول، فصل دوم را کلید بزنند تا بتوانند توزیع آن را از نیمه سال آغاز کنند.

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/01QT
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.