سایت ارسال ویدیو مسابقه قهرمان من ماه عسل ۹۵

166

سایت ارسال ویدیو مسابقه قهرمان من ماه عسل ۹۵

احسان علیخانی در ماه عسل ۹۵ از سورپرایز مسابقه قهرمان من ماه عسل ۹۵ رونمایی کرد شما در این مسابقه از قهرمان زندگی خود فیلم گرفته و برای سایت ماه عسل ارسال می کنید  برای ارسال ویدیو می توانید از دو طریق اقدام فرمایید aparat.com/maheasaltv و همچنین maheasal.tv  

 

مسابقه قهرمان من ماه عسل 95,مسابقه قهرمان من برنامه ماه عسل 95

 

کمپین مردمی مسابقه قهرمان من ماه عسل ۹۵ با جوایز ارزنده

 

تعریف های متفاوتی از قهرمان شنیده و قهرمان های شکست ناپذیری در ذهن خود تصویر کرده ایم اما قهرمان واقعی زندگی شما چی کسی است؟ امسال ماه رمضان با همکاری تیم آپارات در نظر داریم همه شما ماه عسلی ها را به چالشی بزرگ و ماندگار دعوت کنیم

 

    – شما ماه عسل خودتان را بسازید!
    – قهرمان های ناشناخته ی دنیای خود را به همه نشان دهید.


قهرمان واقعی ماه عسل شما می توانند همین انسان های فوق العاده اطرافتان باشند. چهره های خندان و مهربانی که سخت ترین درد ها را کشیده اند اما اخم نکرده اند. کسانی که مشکلات عدیده ای تحمل کرده و تنها سکوت کرده اند قهرمان هایی حقیقی که در دنیای حقیقی پیروز سختی ها شده اند. این تنها مثال هایی برای درک قهرمان های واقعی است. قهرمان را این بار شما تعریف کنید. اکنون فرصتی است تا قهرمان بی مانند زندگی خود را به همه معرفی کنید.

 

 

مسابقه قهرمان من ماه عسل 95,مسابقه قهرمان من برنامه ماه عسل 95

 

تمام مواردی که شما نیاز دارید تا بتوانید ویدیوی ماه عسل خودتان را طی مدت زمان ۱۰ دقیقه بسازید این ها هستند:

 

یک لوکیشن خوب و بی صدا
    – یک دوربین فیلم برداری
    – قهرمان واقعی زندگیتان
    – شما می توانید ویدیو های خود را از صفحه ماه عسل در آپارات به سادگی آپلود نمایید.


تمامی ویدیو ها توسط تیم ماه عسل و من ( احسان علیخانی) دیده می شوند و از این میان ۵ ویدیو به عنوان جذاب ترین داستان انتخاب می شود. این ویدیو ها به عنوان برترین ویدیو ها در ماه عسل پخش شده و یک روز ماه عسل به آن داستان اختصاص داده می شود و عوامل تولید آن ویدیو نیز عید فطر به ماه عسل دعوت می شوند علاوه بر۵ داستان برتر یک ویدیو که بیشترین لایک را به خود اختصاص داده است نیز توسط آرای مردم انتخاب می شود.شرکت پاکسان جوایز این چالش ماندگار را تقدیم می کند:

 

مسابقه قهرمان من ماه عسل 95,مسابقه قهرمان من برنامه ماه عسل 95

 

    – 10 سکه بهار آزادی برای هر کدام از ۵ ویدیوی برتر

    – 15 سکه بهارآزادی برای ویدیوی منتخب مردمی

 

همچنین سایت رسمی ماه عسل خبر زیر را اعلام کرد

 

سلام همراهان

تمام تلاشمان این است که راه های ارتباطی مان را با شما بیشتر کنیم به همین خاطر صفحه اینستاگرام، کانال تلگرام و سایت را راه اندازی کردیم و این ارتباط تا حدودی و در حالی که چند روز به "ماه عسل" داریم برقرار شد. اما خبر خوب این است که حالا خط تماس ارتباطی مان با شما هم برقرار شده و میتوانید از طریق شماره ٠٩٣٠٣٠٠٠٠٠٠ با ماه عسل همراه باشید و اگر در نزدیکی و در جوارتان فردی را دیدید که قصه شنیدنی دارد که در طول این سالها کمتر در برنامه مطرح شده و از نظرتان جذاب و گیراست به سرعت او را یک ماه عسلی کنید. راستی این شماره صرفا برای معرفی سوژه های شما به اپراتور است و هیچ کارکرد دیگری ندارد.
 

 

سایت ارسال ویدیو مسابقه قهرمان من ماه عسل ۹۵

2.5/5 - (6 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/DziQ
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.