عکس های کشف حجاب فرشته ملک فرنود + بیوگرافی فرشته ملک فرنود

1 4,950

عکس و بیوگرافی فرشته ملک فرنود

فرشته ملک فرنود , بیوگرافی فرشته ملک فرنود , فرار فرشته ملک فرنود  , علت فرار فرشته ملک فرنود , فرشته ملک فرنود  در آمریکا , عکس های جدید فرشته ملک فرنود

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/hqdefault.jpg

می‌گویند، یك برنامه صبحگاهی برای این كه بتواند نشاط و طراوت صبح را، به شنونده منتقل كند، به گوینده‌ای خاص نیاز دارد، گوینده‌ای كه از صدایش بتوان شادابی و سرزندگی شنید . فرشته ملك فرنود، بیش از 15 سال است كه برنامه صبحگاهی اجرا می‌كند. ابتدا در برنامه صبح رادیو ایران و بعد برنامه یكشنبه‌های رادیو پیام و حالا در رادیو تهران. او كه گویندگی را از مركز گیلان آغاز كرده، در دومین دهه تجربه گویندگی و اجرا از ویژگی‌های اجرای صبحگاهی می‌گوید

فرشته ملک فرنود , بیوگرافی فرشته ملک فرنود , فرار فرشته ملک فرنود  , علت فرار فرشته ملک فرنود , فرشته ملک فرنود  در آمریکا , عکس های جدید فرشته ملک فرنود

روند صید چهره های ارزشمند رسانه های ملی دو سال پیش بر جذب عادل فردوسی پور و رضا رشیدپور هدف گذاری شده بود ولی به دلیل گرایش های این دو چهره به زندگی در داخل ایران، رکورد ضرغامی خالی از سوپر استارهای رسانه ای شد

فرشته ملک فرنود , بیوگرافی فرشته ملک فرنود , فرار فرشته ملک فرنود  , علت فرار فرشته ملک فرنود , فرشته ملک فرنود  در آمریکا , عکس های جدید فرشته ملک فرنود

 سرانجام پس از سالها محدویت و ممنوعیت های مختلف صدا و تصویر فرشته ملک فرنود، چندی پیش این گوینده جوان و سرمایه رادیویی این سازمان از ایران رفت.

 با کوچ ملک فرنود یکی دیگر از بهترین گویندگان رادیو ایران به خاطر امرار معاش و گذران زندگی راهی شبکه های خارجی شد تا بهانه برای طیف علاقه مند به سوژه های توهم توطئه در صداوسیما فراهم شده و مخاطبان سنتی این گوینده به سوی رسانه جدید هدایت شوند.

وی بعد از خروج از کشور در صفحه خود نوشت: “بعد از 15 سال گویندگی ِعاشقانه در رادیو تلویزیون ، راهم رابا یک نامه” محرمانه ” مسدود کردند ! من آمده بودم که بگویم . . . که بخوانم . . . که تا دیر بمانم ، اما حال، مجال ماندن بسر آمده بود، عادلانه نبود ، اما جز رفتن ، برای منی که از تبار مرداب نبودم گزیری نمانده بود. شاید وطن آنجایی باشد که آزاری نباشد . . .شاید!
اینگونه بود که من رفتم

فرشته ملک فرنود , بیوگرافی فرشته ملک فرنود , فرار فرشته ملک فرنود  , علت فرار فرشته ملک فرنود , فرشته ملک فرنود  در آمریکا , عکس های جدید فرشته ملک فرنود . . .

قطعا نمی توان عملکرد مجریان و گویندگان و دیگر هنرمندان را خالی از اشکال دانست، اما سخن این است که چرا نباید با مدارای بیشتر، هنرمندانی که با هزینه و آنتن صداوسیما رشد کرده و بالیده اند را برای خدمت به این سازمان و مخاطبان گسترده اش حفظ نمود؟

در طول 4 سال گذشته پس از رفتن چهره های مشهوری مانند علی منافی، فرشید منافی، فرناز قاضی زاده و امیر خسروجردی،  به شبکه های خارجی و محدود کردن چهره هایی مانند مرحوم رضا صفدری، سید محمد حسینی، رضا رشیدپور، جواد یحیوی، الهام صفوی زاده، نیما نهاوندیان، فاطمه صداقتی، فرزاد حسنی، امیرحسین مدرس، کیوان همتی و چند صدا پیشه مشهور و جوان دوبله، ضربه دیگری به بدنه سرمایه های ملی رادیو و تلویزیون کشور وارد شد.

اگرچه کمپین مدیران خود عمار پندار غیر متخصص که در طول 4 سال گذشته به بهانه های مختلف وارد صداوسیما شدند، از این قلع و قمع گسترده با افتخار به عنوان تصفیه نیروهای غیرخودی یاد می کنند، ولی به نظر می رسد با این روند و نابود کردن عمدی چهره ها و سرمایه های اجرا، چندی دیگر رسانه گسترده داخلی با مشکل ورود چهره های ناتوان و جانشینی آنها به جای چهره های مورد اقبال مردم مواجه خواهد شد.

در این مورد عزت الله ضرغامی نوعا جواب قانع کننده ای درباره روند ممنوعیت های بی برنامه صدا و تصویر در این سازمان نداده و هیچ یک از دستگاه های نظارتی و فرهنگی کشور از ایشان سوال نکرده است، چرا گاه با اقدامات بچه گانه و دشمن شاد کن، دست به نابود کردن عمدی سرمایه های اختصاصی این سازمان زده می شود.

روند صید چهره های ارزشمند رسانه های ملی، دو سال پیش بر جذب عادل فردوسی پور و رضا رشیدپور هدف گذاری شده بود، ولی به دلیل گرایش های این دو چهره به زندگی در داخل ایران، رکورد ضرغامی خالی از سوپر استارهای رسانه ای شد.

شاید اگر ضرغامی در طول 8 سال گذشته مدیر یکی از تیم های فوتبال با استعداد ایرانی بود، امروز نامی درخشان در ترانسفر لژیونرهای مختلف به سطح جهان در کتاب گینس به نام خود ثبت می کرد

فرشته ملک فرنود , بیوگرافی فرشته ملک فرنود , فرار فرشته ملک فرنود  , علت فرار فرشته ملک فرنود , فرشته ملک فرنود  در آمریکا , عکس های جدید فرشته ملک فرنود .

همه این اتفاقات در شرایطی است که هر روز به دلیل عدم تزریق بودجه به برنامه های تولیدی مناسب و فعال شدن شرکت های اقماری در قالب تولیدکنندگان محصولات مختلف رادیو و تلویزیونی، شمار برنامه های جذاب در شبکه های مختلف تلویزیونی کم شده و فضا برای جذب مخاطبان سرگردان داخلی در شبکه های خارجی و ماهواره ای مهیا می شود.

با این حال، عقلای فرهنگی و مدیران قدرتمند رسانه ای همچنان به جای برداشتن عینک های بدبینی و وارد کردن چهره های غیر متخصص در حوزه مدیران ستادی این سازمان، با محدود کردن هدفمند چهره های جوان و پرمخاطب، فضا را برای ترک ایران توسط آنها به دلیل مشکلات مالی و روزمره زندگی فراهم می کنند تا جذاب کننده خبرهای بولتنی و صرفا جهت اطلاع بوده یا مانند برخی از این چهره ها با بیماری های روحی و جسمی به مرگ و گوشه گیری های اجتماعی منجر شود.

صداوسیما در جریان حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 لیستی نزدیک به 100 نفر را که شامل بهترین های تلویزیون، سینما، فرهنگ و هنر را از حضور در برنامه های این سازمان منع کرده بود که این جریان با رسیدن به بهار 89 و نیاز رسانه به سرمایه ها و چهره های خود نقط ضعف تفکر و اشتباه مدیران این سازمان را آشکار کرد، با این وجود از آن زمان تاکنون تنها یک سوم از این چهره ها حاضر به بازگشت به عرصه تلویزیون شده اند

فرشته ملک فرنود , بیوگرافی فرشته ملک فرنود , فرار فرشته ملک فرنود  , علت فرار فرشته ملک فرنود , فرشته ملک فرنود  در آمریکا , عکس های جدید فرشته ملک فرنود .

اما به نظر این بار هسته جریان ساز در صداوسیما هشیارتر از گذشته برخورد کرده و در زمان انتشار خبرهای درگوشی کوچ گوینده مشهور رادیو، مصاحبه ای را به صورت خودجوش با اقبال واحدی، مجری برنامه های سفارشی و فرمایشی صداوسیما انجام داده تا وی به نمایندگی از تفکر حاکم به این رسانه به صراحت اعلام کند، مجریان جوان و غیرسیاسی در این سازمان تاریخ مصرف دارند و به همین دلیل فراموش می شوند

فرشته ملک فرنود , بیوگرافی فرشته ملک فرنود , فرار فرشته ملک فرنود  , علت فرار فرشته ملک فرنود , فرشته ملک فرنود  در آمریکا , عکس های جدید فرشته ملک فرنود !

4.5/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/4g2j
ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. وطن می گوید

    من باور نمیکنم چون ممکنه بی آبرویی کسی به دنبال باشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.