باز هم جاستین بیبر خبرساز شد

286

باز هم جاستین بیبر خبرساز شد

جاستین بیبر ۲۱ ساله در جدیدترین پست اینستاگرامی اش تصویری با موهای بنفش کمرنگ بر روی مدل مو تازه در کنار ماشین مورد علاقه اش "فراری" با قرمز رنگ منتشر کرده است.باز هم جاستین بیبر خبرساز شد

 

Justin Bieber -rouzegar.com

 

"جاستین بیبر" خواننده جوان پر حاشیه ای است که هر از چندگاهی نظر رسانه ها را به خود معطوف می کند.جاستین بیبر ۲۱ ساله در جدیدترین پست اینستاگرامی اش تصویری با موهای بنفش کمرنگ بر روی مدل مویی تازه در کنار ماشین مورد علاقه اش "فراری" با قرمز رنگ منتشر کرده است.درآمد سال ۲۰۱۵ این خواننده از طریق موسیقی ،۸۰ میلیون دلار بوده است و او چندین ماه پیش این ماشین را به قیمت ۱٫۴ میلیون دلار خریداری کرده است.رنگ موی این خواننده جوان بحث روز طرفداران جاستین بیبر شده است.

 

جاستین بیبر  Justin Drew Bieber متولد  1 مارس ۱۹۹۴ خواننده، ترانه‌سرا، آهنگساز، نوازنده، بازیگر و سرگرمی‌ساز کانادایی است.

 

Justin Bieber 2-rouzegar.com

 

جاستین بیبر در سال ۲۰۰۷، با قرار دادن ویدئوهایی از خواندن خود در یوتوب، در بین کاربران آن وب‌گاه محبوب شد و در سال ۲۰۰۸ توسط اسکوتر براون، (کسی که بعدأ مدیر برنامه‌هایش شد) به صنعت موسیقی وارد شد. او به طور رسمی خوانندگی را از سال ۲۰۰۹ و با انتشار آلبوم چندآهنگهٔ دنیای من شروع کرد. در سال ۲۰۱۰ اولین آلبوم استودیویی‌اش با نام دنیای من ۲ که ادامهٔ آلبوم چندآهنگهٔ قبلی‌اش با نام دنیای من بود، منتشر شد و در رتبهٔ ۱ جدول بیلبورد ۲۰۰ جای گرفت.

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/qxGj
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.