امیر تتلو از فواید نماز صبح می گوید

541

امیر تتلو از فواید نماز صبح می گوید

امیر تتلو در اینستاگرام خود گفت: وقت اذانه صبحه. اگه نمازتون رو خوندین مارو یادتون نره. اینم بگم که کلا دو رکعته و هیچ وقتی نمی گیره و اگه چیزی بهتون اضافه نکنه چیز هم ازتون کم نمی کنه. التماس دعا.امیر تتلو واقعا کی می خوابد؟!

 

امیر تتلو

 

تعداد فالوئرهای 2 میلیونی اینستاگرام امیر تتلو برخلاف برخی هنرمندان، انگار واقعی است. این را تعداد لایک ها و کامنت های صفحه نشان می دهد. تتلو، شاید الان یک رکورد عجیب و غریب داشته باشد: اینکه این خواننده زیرزمینی، در بیشتر ساعات شبانه روز، در اینستاگرام پست می گذارد و مدام با طرفدارانش در ارتباط است، مهم نیست ساعت پنج صبح باشد یا 10 شب یا اصلا سه بعد از ظهر، تتلو در هر ساعتی یک پست دارد که آن را روی صفحه اش بگذارد و برخلاف پیج های دیگر، هستند کسانی که در هر ساعتی پست های امیر را لایک کنند و پای آنها کامنت بگذارند. سوالی که پیش می آید این است که تتلو کی می خوابد؟

 

هفت صبح

 

امیر تتلو به تازگی و بعد از اعداد شش و هشت و عدد هفت را هم مال خودش کرده است. شاید به خاطر همین باشد که این روزها، ساعت هفت صبح هم، جزء ساعت هایی شده که تتلو پست می گذارد. آخرین پست ساعت هفتی که روی صفحه اینستاگرام تتلو گذاشته شده، عکسی است از سایه خود او در ماه که یک نکته «آیا می دانید؟ شبا که ما می خوابیم، امیر تتلو بیداره؟» این پست، بیشتر از 43 هزار لایک داشته و حدود 2200 نفر هم پای آن کامنت گذاشته اند. در بین کامنت ها، به جز آنهایی که کل کل می کنند، کسانی هم هستند که برای عمل تتل (!) نگرانند و او را به خوابیدن، دعوت کرده اند. «بخواب خب عموجون، مریض می شی ها!»

 

هشت صبح

 

درست یک ساعت بعد از پست قبلی، عکسی روی صفحه اینستاگرام تتلو قرار می گیرد که با توضیح «منو همکارم، همین الان یهویی» نشان می دهد که عکس، درست همان لحظه گرفته شده است. البته این پست جنبه طنز دارد، و در آن، تتلو، بچه ای را بغل گرفته و با آن کپشن، قصد شوخی و مزاح داشته. ساعت هشت صبح! تعداد لایک های بالای 57 هزارتایی این پست و 2700 کامنتی که پای آن ثبت شده، نشان می دهد مخاطبان عمو، حسابی از این پست خوششان آمده!

 

12 ظهر

 

یک پست خوشحال و رفاقتی، درست ساعت 12 بعد از ظهر، عکسی که در این پست گذاشته شده در ارتفاعات تهران است و تتلو دوستانش را با لباس مخصوص اسکی، داخل تله کابین نشان می دهد. کپشن پست هم عزم همیشگی تتلو بری فوتبالیست شدن را بیشتر از قبل نشان می دهد. «اومدیم اسکی، یه فوتبالیست حرفه ای باید پاهاش و تعادلش قوی باشه، که اسکی کمک زیادی می کنه.» این پست هم بیشتر از 50 هزار لایک داشته حدود 2 هزار کامنت هم پای آن ثبت شده است.

 

امیر تتلو

 

یک بعد از ظهر

 

تله کابین به مقصد رسیده و حالا وقت آن است که تتلو، در کنار دوستانش عکس بگیرد و از روی قله توی اینستاگرامش پست کند. البته این برنامه اسکی، سوژه کل کل خوبی هم دست مخالفان امیر داده. عده ای با بازی با کلمه «اسکی بازی» حرفه اصلی تتلو، یعنی خوانندگی را دستمایه شوخی کرده اند. این پست هم 49 هزار لایک گرفته و 1700 کامنت هم پای آن نوشته اند.

 

دو بعد از ظهر

 

باز هم اسکی اما این بار عکس دونفره با یکی از دوستان امیر با این کپشن «این فرید لطفی، یه جوری اسکی می ره، انگار که از تو شیکم مامانش هم با اسنوبرد اومده بیرون» این پست هم 53 هزار لایک و 2700 کامنت داشته.

 

پنج عصر

 

سه ساعت بعد، پست دیگری روی این صفحه قرار می گیرد. این نشان می دهد در این مدت سه ساعته که پستی گذاشته نشده، تتلو احتمالا در راه بازگشت بوده و بعد هم استراحت مختصری کرده و دوباره خودش را به اینستاگرام رسانده. این پست که تصویری دوستی یک سنجاقک و چند گنجشک را نشان می دهد، با کپشن «همه موجودات جهان حق زندگی دارن، چون همه شون یه خدا دارن» توی پیج گذشته شده. بیشتر از 5 هزار کامنت و 45 هزار لایک پای این پست ثبت شده.

 

امیر تتلو

 

سه صبح

 

10 ساعت غیبت در اینستاگرام و سکوت کامل خبری (!) از طرف تتلو می تواند برای طرفداران آقای خواننده نگران کننده باشد! پس پست بعدی، طرحی از یکی از آهنگ های امیر است که با متن «تو همه جا بودی، تو همیشه اینجایی…» پست شده.امیر هم در کپشن، این جمله را اضافه کرده که «من اینجام!» تا زمان نوشتن این باکس، 25 هزار نفر این پست را لایک کرده اند. 2500 کامنت فدایت شوم هم پای این پست دیده می شود.

 

چهار صبح

 

چهار صبح امیر تتلو اهمیت زیادی دارد. تا جایی که تمام پست هایی را که در این ساعت منتشر می کند، با جمله «چهار صبحتون مبارک» شروع یا تمام می کند. درست مثل همین پست «مبارک باشه چهار صبحتون. ببخشید که من خیلی کوفته و خسته ام این روزا و کمی کم رنگ تر از همیشه ورزشم رو سنگین کردم، بدنم واقعا کم می اره و یه جاهایی نیاز به استراحت دارم…» این پست هم در مدت هفت ساعت، 24 هزار کامنت و 1200 کامنت گرفته است.

 

شش صبح

 

عکسی از امیر تتلو با یک جمله حکیمانه پست شده که مضمونش این است که «من با کسی رقابت نمی کنم و فقط تلاش می کنم از کسی که دیروز بودم، بهتر باشم.» کپشن این پست جالب تر از پست گذاشتن در این ساعت است «وقت اذانه(!) صبحه. اگه نمازتون رو خوندین مارو یادتون نره. اینم بگم که کلا دو رکعته و هیچ وقتی نمی گیره و اگه چیزی بهتون اضافه نکنه چیز هم ازتون کم نمی کنه. التماس دعا» در این شش ساعت، 26 هزار نفر این پست را لایک کرده اند. هزار کامنت هم پای این پست دیده می شود. جنس کامنت های این پست با دیگر پست ها فرق اساسی دارد.

 

6:30 صبح

امیر تتلو پستی را با عکسی از خودش می گذارد با متن «صُب به خرس» که معنی متفاوت با صبح به خیر ما دارد و این، یعنی اینکه امیر تازه برای خوابیدن، آماده می شود. این پست هم 25 هزار لایک دارد و 1500 کامنت صبح به بخیر پای آن ثبت شده. پست بعدی، درست سه ساعت بعد از این پست گذاشته می شود. واقعا تتلو کی می خوابد؟

 

امیر تتلو از فواید نماز صبح می گوید

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/KMMi
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.