نحوه تزیین دکوراسیون آشپزخانه

0 782

نحوه تزیین دکوراسیون آشپزخانه

ژورنال دکوراسیون آشپرخانه 2017| چیدمان آشپرخانه | تزیین دکوراسیون آشپزخانه

 

نحوه تزیین دکوراسیون آشپزخانه

‎تزیینات در دکوراسیون آشپزخانه با وسایل ساده و کاربردی است . که می تواند چهره ی آشپزخانه را زیباتر از قبل می کند.در این قسمت برای شما نحوه ی چیدمان آشپزخانه را توضیح داده ایم که مشاهده می نمایید:
 

نحوه تزیین دکوراسیون آشپزخانه
‎آشپزخانه را مرتب کنید!
‎در مرحله ی اول تزیین آشپزخانه پیش از هر اقدامی باید به مرتب کردن فضای آشپزخانه ی خود بپردازید. زیباترین تزیینات هم در فضای در هم و برهم و شلوغ جلوه ای نخواهد داشت. پس پیش از انتخاب هر تزیینی بهتر است فضای آشپزخانه ی خود را مرتب کنید و لوازم اضافی را از فضای آشپزخانه خود دور کنید.

 

نحوه تزیین دکوراسیون آشپزخانه
‎از وسایل ساده در تزیین آشپزخانه استفاده کنید.
‎وسایل ساده و کاربردی بهترین انتخاب برای تزیین آشپزخانه محسوب می شود. در تزیین آشپزخانه با وسایل ساده سعی کنید بر اساس میزان کاربرد لوازم و وسایل آنها را انتخاب کنید.

 

نحوه تزیین دکوراسیون آشپزخانه

‎به کانتر آشپزخانه جلوه دهید.
‎کانتر آشپزخانه یکی از جزییات مهم در فضای داخلی آشپزخانه به شمار می رود که تزیین آن می تواند جلوه ی زیادی به فضای آشپزخانه شما ببخشد، توجه داشته باشید که تزیین آشپزخانه علاوه زیبایی باید کارآمد نیز باشد برای تزیین کانتر آشپزخانه می توانید از لوازم برقی کاربردی در فضای آشپزخانه استفاده کنید. 

 

نحوه تزیین دکوراسیون آشپزخانه

‎پنجره آشپزخانه را تزیین کنید.
‎پنجره ی آشپزخانه یکی از نقاط کانونی آشپزخانه می باشد که در زیبایی ظاهر آشپزخانه نقش مهمی دارد. تزیین پنجره آشپزخانه می تواند با انتخاب یک پرده ی مناسب صورت گیرد و یا استفاده از آویزهای زینتی و… . در تزیین پنجره ی آشپزخانه حتما توجه داشته باشید که ایده ی انتخابی شما مناسب با سبک دکوراسیون داخلی تان باشد.

 

نحوه تزیین دکوراسیون آشپزخانه

‎برای تزیین بوفه آشپزخانه ایده بگیرید.
‎یکی دیگر از بخش هایی که می توانید در تزیین آشپزخانه به آن ها توجه کنید تزیین بوفه آشپزخانه است. برای این منظور می توانید از دکوری های ساده و متناسب با سبک دکوراسیون آشپزخانه تان استفاده کنید تا جلوه ی بیشتری به ظاهر داخلی تان ببخشید.

 

نحوه تزیین دکوراسیون آشپزخانه

‎درب یخچال را متفاوت تزیین کنید.
‎تزیین درب یخچال یکی دیگر از ایده های پرطرفدار برای تزیین آشپزخانه با وسایل ساده می باشد. برای تزیین درب یخچال به جای استفاده از دکوری های مگنتی از ایده های خاصی که جلوه ی بهتری به فضای داخلی تان می بخشد استفاده کنید. استفاده از عکس عزیزانتان و یا آویزان کردن برد یادداشت روی درب یخچال می تواند ظاهر بهتری به دکوراسیون آشپزخانه شما ببخشد.

 

نحوه تزیین دکوراسیون آشپزخانه

‎تزیین اپن آشپزخانه را جدی بگیرید. 
‎در خانه های مدرن امروزی اغلب آشپزخانه ها دارای پیشخوان یا همان اپن هستند و معمولا هم به فضای نشیمن و یا اتاق غذاخوری دید و دسترسی دارند.  یکی از مهمترین موارد تزیین آشپزخانه تزیینات روی اپن آشپزخانه است که دید زیبایی به فضای آشپزخانه شما می بخشند. از قرار دادن لوازم و وسایل مختلف روی اپن آشپزخانه و ایجاد اغتشاش بصری در این فضا پرهیز کنید. قرار دادن گلدان، ظروف پذیرایی پایه دار و یا دکوری های ساده می تواند برای این منظور مناسب باشد.

‎تزیین آشپزخانه با وسایل دور ریختنی را فراموش نکنید.
‎یکی دیگر از ترفندهای تزیین آشپزخانه و پاسخ به سوال " چگونه آشپزخانه را تزیین کنیم؟ " استفاده از وسایل دور ریختنی برای تزیینات داخلی آشپزخانه هاست. می توانید از لوازم دور ریختنی خود دوباره استفاده نمایید و جلوه ی زیبایی به فضای آشپزخانه تان ببخشید.

 

نحوه تزیین دکوراسیون آشپزخانه

 

نحوه تزیین دکوراسیون آشپزخانه

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/iGkL
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.