مرد متجاوز به زن جوان در جنوب تهران دستگیر شد + عکس

0 195

مرد متجاوز به زن جوان در جنوب تهران دستگیر شد + عکس

مردم متجاوز که دچار هوا و هوس شیطانی شده بود نتوانست آن را کنترل کند و به زن جوانی که در بیابان‌های اطراف باقرشهر تهران بود مورد آزار و اذییت  خود قرار داده بود که توسط پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر و به زندان منتقل شد.

 

متجاوز

 

 خردادماه پرونده ای مبنی بر آزار و اذیت خانمی به هویت مشخص در کلانتری 171 شهید مصطفی خمینی (ره) تشکیل و به دستور شعبه پنجم دادگاه کیفری یک تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلییس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

*اظهارات شاکی پرونده

شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ساعت 16:00 از پاسگاه نعمت آباد به مقصد باقرشهر ، به عنوان مسافر سوار یک دستگاه خودرو پرشیا سفید رنگ شدم که راننده آن فردی حدودا 40 ساله و ملبس به لباس فرم روشن ! بود که در بین راه از مسیر اصلی خارج شد ؛ چندین بار قصد خارج شدن از ماشین را داشتم اما درب های عقب ماشین قفل شده بود تا نهایتا راننده خودرو مرا به بیابان های اطراف برد ؛ با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و سپس در بیابان رهایم کرد و از محل متواری شد.

 

متجاوز

 

*تحقیقات پلیسی

در تحقیقات از شاکیه ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که وی موفق به خاطر سپردن قسمتی از شماره های پلاک خودرو پژو پرشیا سفید رنگ شده که با بهره گیری از همین اطلاعات اندک ، کارآگاهان موفق به شناسایی دقیق خودرو پرشیا مورد نظر و در ادامه هویت مالک آن بنام "حمیدرضا . خ" ( متولد 1355 ) شدند .

با شناسایی "حمیدرضا . خ" و بررسی سوابق موجود از مجرمین سابقه دار در پلیس آگاهی ، بلافاصله وی به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار پلیس آگاهی مورد شناسایی قرار گرفت ؛ بررسی سوابق "حمیدرضا . خ" حکایت از آن داشت که وی در سال های 1393 و 1394 نیز دو بار توسط اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر و روانه زندان شده است .

 

متجاوز

 

*دستگیری متهم

با شناسایی دقیق تصویر "حمیدرضا . خ" توسط شاکی پرونده ، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی با شناسایی محل سکونت وی در شهرستان اسلامشهر – شهرک واوان به این محل اعزام و طی یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری متهم شدند .

"حمیدرضا . خ" پس از مواجه حضوری با شاکیه ، صراحتا به ارتکاب جرمِ خود اعتراف و در خصوص لباس فرم مورد اشاره توسط شاکیه نیز عنوان داشت که این لباس مربوط به رانندگان فرودگاه می باشد .

سرهنگ کارآگاه حسین زارع ، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: "در تحقیقات بعمل آمده مشخص شد که متهم فاقد هرگونه سابقه کار رسمی و یا استخدام تحت عنوان راننده خطوط فرودگاهی است ضمن آنکه خودروهای مورد استفاده در خطوط فرودگاهی تهران نیز از نوع خودرو پرشیا نبوده و علاوه بر آن ، تمامی خودروهای ویژه فرودگاه نیز دارای آرم و نشان مشخص هستند درحالیکه در خوردو توقیف شده از متهم ، هیچکدام از این موارد وجود نداشته و صرفا یک خودرو شخصی بوده است " .

 

مرد متجاوز به زن جوان در جنوب تهران دستگیر شد + عکس

4/5 - (8 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/Y8kn
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.