توضیح نیکول کیدمن در رابطه با حرکت عجیبش در مراسم اسکار

0 378

توضیح نیکول کیدمن در رابطه با حرکت عجیبش در مراسم اسکار

توضیح نیکول کیدمن در رابطه با حرکت عجیبش در مراسم اسکار امسال

توضیح نیکول کیدمن در رابطه با حرکت عجیبش در مراسم اسکار

 

یکی از حواشی مراسم اسکار امسال که خیلی مورد توجه قرار گرفت (گذشته از اشتباهی که در بخش اعلام بهترین تصویرسازی روی داد) روش دست زدن جالب نیکول کیدمن یود. ظاهرا نیکول کیدمن در پاسخ به دلیل این نوع  دست زدن یک پاسخ ساده دارد. بازیگر فیلم دروغهای کوچک بزرگ در طی مصاحبه با مجری های یک شو رادیویی استرالیایی  گفت که حلقه بسیار گران قیمت هری ویستون که برای مراسم از آن استفاده کرده بود دست زدن را برایش دشوار کرده بود. او گفت: خیلی زشت بود، من میخواستم دست بزنم، نمیخواستم تشویق نکنم، حالا درست بود یا غلط، آنوقت میگفتند چرا نیکول کیدمن دست نزد، پس من دست زدم، اما این کار برای من سخت بود، حلقه بزرگی در دستم بود که مال من نبود –اما بسیار زیبا و مجلل بود- و من نگران بودم که حلقه صدمه ببیند.

نیکول همچنین در مورد رسوایی پیش آمده در معرفی بهترین تصویرسازی  گفت: عجیب و  غریب بود. من مطمئن نبود چه اتفاقی دارد میفتد، همه مخاطبان همینطور بودند. پاکتهای حاوی اسامی جابجا شد و افراد روی صحنه هجوم بردند. من در این فکر بودم که چه اتفاقی دارد میفتد. نیکول حتی فکر کرد کسی به مراقبتهای پزشکی احتیاج دارد. او ادامه داد: فکر کردم کسی حالش خوب نیست ، بعد دیدم چهره ها در هم رفت.

مراسم اسکار 2017 با حاشیه‌های فروانی از شوخی‌های جیمی کیمل، انتخاب‌های مخالف ترامپ، اعلام اشتباه نام برنده و…همراهبود،اما به تازگی موضوع تازه کشف شده دیگری توجه همه رابه خود جلب کرده است.نیکول کیدمن هنرپیشه مشهور هالیوودی، با طرز عجیب دست زدن خود در این مراسم به سوژه داغ و جنجالی رسانه‌ها وفضای مجازی تبدیل شد و جالب‌تر از آن ویدئویی است که با تمسخر شیوه دست زدن این هنرپیشه توسط یکی از کابران شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

این توضیحات نیکول کیدمن در مورد حواشی مراسم اسکار امسال بود.

5/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/CdqT
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.