rouzegar
دکتر کرمانی
روزگار
روزگار
روزگار
دسته بندی موضوعات
   
روزگار

اظهارات‌روحانی پس از دیدار بارقباي‌ پارسال

جدیدترین اخبار سیاسی و اجتماعی

اخبار,نشست حجت الاسلام «حسن روحانی» با نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

 

اخبار سیاسی – حضوری نمادین برای نشان دادن وحدت بود
اظهارات‌روحانی پس از دیدار بارقباي‌ پارسال

رییس جمهوری، دیدار با 6 رقیب انتخاباتی خود در سالروز انتخابات 24 خرداد را حضوری نمادین برای نشان دادن وحدت، اتحاد و همدلی در جهت تامین منافع کشور دانست.

به گزارش ایرنا، نشست حجت الاسلام «حسن روحانی» با نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ظهر امروز (شنبه) در ساختمان قرمز نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. رییس جمهوری پس از این دیدار سه ساعته به خبرنگاران اظهار داشت: 24 خرداد اولین سالروز انتخاباتی بسیار مهم و شکوهمند است، انتخاباتی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب مردم در آن حماسه سیاسی آفریدند.

روحانی تصریح کرد: مردم در این روز به همه بیگانگانی که به دلسردی مردم از نظام و انتخابات و ناامیدی از صندوق رای امید بسته بودند، پاسخ دادند. وی با بیان این که مردم نقش اول را در این حماسه ایفا کردند، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب هم نقشی فوق العاده و نامزدها نقشی بالا داشتند. حضور آنها، سخنرانی ها و مناظره هایشان توانست در جامعه شور و هیجان ایجاد کند.

رییس دولت تدبیر و امید همچنین گفت: 24 خرداد 92، روز جشن ملی، پیروزی ایران و پیروزی در مسیری است که رهبر معظم انقلاب تعیین فرمودند. همه ملت در این پیروزی سهیم هستند ولی نامزدها سهم والایی در این پیروزی دارند. وی درباره علت برگزاری این دیدار در سالروز انتخابات 24 خرداد، گفت: می خواستیم یک بار دیگر در کنار هم باشیم تا مردم بدانند اگر روزی رقابت انتخاباتی داشتیم امروز در کنار هم برای تحقق اهدافی واحد متحد هستیم.

حتما بخوانید :   رونمایی از سری جدید گلکسی تب اس Galaxy Tab S

رییس جمهوری خاطرنشان کرد: این دیدار فرصتی بود تا دوستان نظرات خود را بیان کنند، البته نظراتی هم داشتند و آن را مطرح کردند. هر چند که بسیاری از عزیزان را در بخش های دیگر همچون مجمع تشخیص مصلحت نظام، شورای امنیت و شورای عالی انقلاب فرهنگی می بینیم و از نظراتشان در آنجا استفاده می کنیم.

حجت الاسلام حسن روحانی ظهر امروز (شنبه) به مناسبت فرا رسیدن نخستین سالگرد حماسه سیاسی انتخابات 24 خرداد، میزبان 6 نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته بود. در این نشست محمد غرضی، محسن رضایی، محمدرضا عارف، محمدباقر قالیباف، غلامعلی حدادعادل و سعید جلیلی با رییس جمهوری دیدار و گفت و گو کردند.

رییس جمهوری و 6 رقیب انتخاباتی وی پس از پایان این دیدار در مقابل بنری که روی آن نوشته شده بود «همیشه در کنار هم هستیم.»، عکس دسته جمعی به عنوان یادگاری گرفتند. علی اکبر ولایتی یکی از نامزدهای انتخابات 24 خرداد 92 به دلیل انجام سفر از پیش برنامه ریزی شده به چین، در این نشست حضور نداشت.

 اخبار سیاسی – ایرنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

روزگار
×