عکس های جدید و شخصی بهاره کیان افشار + بیوگرافی بهاره کیان افشار

1 1,050

عکس های جدید و شخصی بهاره کیان افشار + بیوگرافی بهاره کیان افشار

 بهاره کیان افشار از بازیگران سینما و تلوزیون ایران است . بهاره کیان افشار بازیگری را به طور حرفه ای از سال 1382 با بازی در مجموعه کلا پهلوی آغار کرد

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/02/baharekianafshar_Rouzegar.com_5.jpg

بیوگرافی بهاره کیان افشار

 

بهاره کیان افشار بازیگر جوان ایرانی است که همانند امیر علی دانایی با سریال کلاه پهلوی به همگان معرفی شد.در واقع کلاه پهلوی را میتوان اولین کار بازیگری او دانست.او در این فیلم همبازی امیر علی‌ دانایی‌ است و نقش شادی مستشارنیا را  با دوبله‌ی فریبا رمضان‌پور بر عهده دارد.او در سال 1382 همزمان با آغاز فیلمبرداری کلاه پهلوی کار بازیگری خود را آغاز کرد.بهار کیان افشار در 2 فیلم سینمایی دیگر نیز در سال‌های 90 و 91 بازی کرده است.کلاه پهلوی یک سریال تاریخی‌ است که فیلمبرداری آن بیش از 5 سال طول کشیده است و در رده الف فیلمهای صدا و سیما قرار می‌گیرد.این فیلم مربوط به وقایع دوره رضا شاه پهلوی و فرمان کشف حجاب میباشد.اسامی در این سریال مانند شهر سامان فرضی‌ میباشند.در ادامه به مصاحبه‌ای‌ از این بازیگر آورده شده است

Bahareh Kian Afshar (9)

هم‎زمان با روزهای برگزاری جشنواره فیلم فجر سال 1391، از سوی تولیدکنندگان فیلم سینمایی جنجالی «لاله» (درباره لاله صدیق، قهرمان اتومبیل‎رانی ایران) اعلام شد که سرانجام بهاره کیان‎افشار برای ایفای نقش اول این فیلم انتخاب شده است. ولی، چندی بعد در بعضی رسانه‎ها اعلام شد که به دلیل عدم آشنایی کامل این بازیگر با زبان انگلیسی این انتخاب منتفی شده است. آنجلینا جولی، جسیکا آلبا و مهناز افشار نیز از گزینه‎های قبلی ایفای این نقش بودند. سرانجام، سارا امیری به عنوان بازیگر نقش اول فیلم «لاله» انتخاب شد

Bahareh Kian Afshar (3)
ترانه‎سرایی

بهاره کیان‎افشار ترانه‎سرایی قطعه «تو هستی»، با صدای بهرام رادان، را انجام داده است. نماهنگ این قطعه در سال 1392 منتشر شد.

 

‎ بهاره کیان افشار

1390 : فیلم گناهکاران (کارگردان: فرامرز قریبیان)

1391 : «هیچ کجا هیچکس» (کارگردان: ابراهیم شیبانی)

بهاره کیان افشار در جشنواره فیلم فجر برای فیلم هیچ کجا هیچکس

1391 : مجموعه تلویزیونی کلاه پهلوی (سید ضیاءالدین دری)

سریال گاهی به پشت سر نگاه کن سال 1394

Bahareh Kian Afshar (8)
مصاحبه با بهاره کیان افشار

 

با توجه به این‌ که بازی در سریال «کلاه ‌پهلوی» نخستین تجًربه بازیگری شماست، چطور برای بازی در این سریال انتخاب شدید؟

 

من به واسطه یکی از دوستانم به مسئول گروه انتخاب بازیگران سریال «کلاه پهلوی» معرفی شدم. در دوران مدرسه در گروه تئاتر حضور داشتم و همیشه علاقه‌مند به بازی در تئاتر بودم البته رشته فنی و مهندسی خوانده‌ام، اما بازیگری را دوست دارم تا این‌که شرایط بازی در این سریال برایم فراهم شد. بازی در این مجموعه، هدیه‌ای از طرف خداوند برایم است.دلیل انتخابم برای نقش شادی این بود که فیزیک و چهره‌ام برای این نقش مناسب بود. بعد از صحبت‌هایی که درباره نقش با آقای ضیاءالدین دری داشتم، با شخصیت شادی بیشتر آشنا شدم و احساس کردم می‌توانم این نقش را اجرا کنم تا این‌که به مرور بیشتر با این نقش انس گرفتم. در مجموع برای ایفای نقش شادی چند جلسه با کارگردان صحبت ‌کردم تا بتوانم این نقش را بخوبی به تصویر بکشم.

با توجه به این‌که قبل از سریال کلاه پهلوی، تجربه بازیگری نداشته‌اید، کدام یک از ویژگی‌های این شخصیت برایتان جالب بود که تصمیم گرفتید وارد حرفه بازیگری شوید و نقش پرفراز و نشیبی مانند شادی را بازی کنید؟

Bahareh Kian Afshar (10)

شادی، شخصیت محکمی دارد. شاید بخشی از اعتماد به نفس او به خاطر جایگاه خانوادگی‌ اش باشد، اما با توجه به این‌که پزشک است و دانش و آگاهی لازم را دارد، از این جایگاهش سوءاستفاده نمی‌کند. به مرور که قصه جلوتر برود، بیشتر با شخصیت شادی آشنا می‌شوید و متوجه خواهید شد که او شخصیت مثبتی دارد. همه این موارد برایم جذابیت داشت.

در قسمت‌هایی که از سریال پخش شده، شادی دختر مغروری است که خیلی به جایگاه خانوادگی‌ اش متکی است و اصلا او را به عنوان شخصیت مثبت قصه نمی‌بینیم. این با صحبت شما مغایرت دارد؟

بله، تا این بخش از قصه، شما شخصیت شادی را به عنوان یک دختر مغرور می‌بینید، اما به مرور که قصه جلوتر برود، طرز تفکر او به خاطر شرایط زندگی، ایدئولوژی‌ها، اخلاقیات و… تغییر می‌کند. در مجموع شخصیت شادی فراز و نشیب‌های زیادی خواهد داشت و به خاطر دانشی که دارد، شخصیتش مثبت می‌شود. در این باره خیلی نمی‌توانم توضیح بدهم، چون ممکن است داستان لو برود.

Bahareh Kian Afshar (7)

بخشی از شخصیت شادی تحت نفوذ مادرش است. در این سریال نشان داده می‌شود وقتی یک دختر ایرانی در یک خانواده اصیل زندگی کند، حتی زمانی که در خارج از ایران هم تحصیل کند، باز هم آزادانه تصمیم نمی‌گیرد و خانواده‌اش در تصمیمات او تاثیرگذار هستند.

از آنجایی که تجربه شما در بازیگری کم است، آیا قبل از بازی در سریال «کلاه پهلوی» دورخوانی داشتید یا نه؟

خیلی جلسات دورخوانی نداشتیم. قبل از ضبط هر سکانس درباره فضای کار و نقش با کارگردان صحبت می‌کردیم؛ البته فیلمنامه سر صحنه خیلی تغییر کرد و می‌توانم بگویم فیلمنامه‌ای که به من داده بودند و صحنه‌هایی که ضبط کردیم 20 تا 30 درصد تغییر کرد. با توجه به این‌که شما بازیگر حرفه‌ای نبودید و نقش شادی هم سختی‌های خودش را داشت، اجرای این نقش بدون جلسات دورخوانی مشکل نبود؟ خیلی سخت بود. واقعا بازی در این مجموعه نیاز به تمرکز خیلی زیاد داشت. بازیگری کار دشواری است. باید عمیقا نقش را درک و بعد آن را بازی کنیم. وقتی نقش برای خودمان ملموس نباشد، مسلما نمی‌توانیم آن را بدرستی ایفا کنیم. معتقدم اگر در این حرفه عشق، صبر و پشتکار نباشد، نمی‌توان موفق شد.

در این مجموعه، گوهر خیراندیش نقش مادرتان را بازی می‌کند. حضور او چقدر در بازی به شما کمک می‌کرد؟

 

Bahareh Kian Afshar (6)

 

روزهایی که با ایشان بازی داشتم، حضورشان به من دلگرمی می‌داد و تمام لحظات به من کمک می‌کرد. راهنمایی او خیلی در بازی‌ام تاثیر گذاشت و فراتر از آن کمک‌های کارگردان خیلی مفید بود. می‌توانم در یک جمله بگویم حضور ضیاءالدین دری در این مجموعه چتری برای همه بازیگران بود. در مجموع بازی در این مجموعه بهترین اتفاق زندگی‌ام است. واقعا برایم خیلی خوشایند است که در کنار یک کارگردان باتجربه و بازیگران حرفه‌ای بازی کردم. حاصل کار را که می‌بینم، برایم شیرین و دوست‌داشتنی است. برای رسیدن به نقش شادی سعی کردم خودم هم مطالعاتی در تاریخ داشته باشم تا با ذهنی آماده سر کار حاضر شوم.

 

Bahareh Kian Afshar (5)

 بازی در کدام یک از سکانس‌ های این سریال تلویزیونی برایتان دشوار بود؟

من سکانس‌های دشوار در این سریال خیلی زیاد داشتم و در حال حاضر نمی‌توانم نامی از آنها ببرم. نقش شادی از قسمت هفتم به بعد خیلی پررنگ می‌شود. او بعد از پایان تحصیلات به ایران برمی‌گردد و با اتفاقات زیادی روبه‌رو می‌شود؛ اتفاقاتی که تماشای آنها برای بیننده هم جذاب است.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/02/baharekianafshar_Rouzegar.com_1.jpg

عکس های جدید بهاره کیان افشار

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/02/baharekianafshar_Rouzegar.com_2.jpg

عکس های جدید بهاره کیان افشار

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/02/baharekianafshar_Rouzegar.com_4.jpg

عکس های جدید بهاره کیان افشار

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/02/baharekianafshar_Rouzegar.com_6.jpg

عکس های جدید بهاره کیان افشار

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/02/baharekianafshar_Rouzegar.com_7.jpg

عکس های جدید بهاره کیان افشار

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/02/baharekianafshar_Rouzegar.com_9.jpg

 

عکس های جدید بهاره کیان افشار

 

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/02/baharekianafshar_Rouzegar.com_8.jpg

عکس های جدید بهاره کیان افشار

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/02/baharekianafshar_Rouzegar.com_11.jpg

عکس های جدید بهاره کیان افشار

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/02/baharekianafshar_Rouzegar.com_12.jpg

عکس های جدید بهاره کیان افشار

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/02/baharekianafshar_Rouzegar.com_33.jpg

Bahareh Kian Afshar (2)

بهاره کیان افشار

 

 برای اطلاع از آخرین اخبار و جدیدترین عکس های بهاره کیان افشار کلیک کنید

 

3/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/USze
ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. حانیه می گوید

    سلام ؛ واقعااا بهاره جون دوست دارم تو یکی از بازیگرای محبوب منی؛ هم از نظر چهره و هم استعداد فوق العاده ای توی بازیگری داری بهت تبریک میگم….

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.