ژورنال مدل لباس مجلسی 2016 شیک و جدید

0 333

ژورنال مدل لباس مجلسی 2016 شیک و جدید

مجموعه گالری عکس های مدل لباس جدید از مزون های ایرانی و خارجی

برای سال 1395 و 2016 برای شما به اشتراک گذاشته شده است

پیشنهاد انواع مدل های لباس دخترانه و  زنانه  جدید و شیک

همراه با مدل های جدید سال برای شما مقاله زیبایی در ضمینه سبک زندگی و…   قرار میدهیم

چین و چروك به خودتان نمالید!

استفاده از لوازم آرایش برای زیباتر كردن نگاه و البته ارتقای ویژگی‌های طبیعی صورت ماست. یعنی استفاده از لوازم آرایشی باعث شود صورت ما هم زیباتر به نظر بیاید و هم جوان‌تر و شاداب‌تر. اما یكسری اشتباه و تكرار هم هست كه به جای اینكه زیباتر و جوان‌ترمان كند، 9 سال هم می‌گذارد روی عمرمان و وقتی از روی صندلی میز آرایش بلند می‌شویم، سن و سال‌مان بیشتر از قبل به نظر می‌رسد. استفاده از لوازم آرایش و البته رنگ‌های متنوع آن در هر دهه سنی متفاوت است. مثلا اگر شما 20 ساله هستید و می‌خواهید در یک مهمانی زنانه و دوستانه حاضر شوید، می‌توانید از رنگ‌هایی استفاده كنید كه زیبایی طبیعی‌تان را بیشتر می‌كند اما همان رنگ‌ها در 35 سالگی ممكن است شما را مانند زنی 45 ساله نشان بدهد. در این مطلب با 9 اشتباه آرایشی كه شمارا پیر‌تر می‌كند، آشنا می‌شوید.

مدل لباس مجلسی 2016 | مدل لباس مجلسی 1395

 مدل لباس مجلسی

لپ‌تان را سوراخ نكنید
رژگونه می‌تواند روی صورت شما جادو كند، البته به شرطی كه از آن به خوبی و در جای درست و با رنگ مناسب استفاده كنید. اگر در استفاده از رژگونه اشتباه كنید به جای اینكه گونه‌های‌تان برجسته‌تر و زیباتر شود، انگار یك سوراخ رنگی روی صورت‌تان درست كرده‌اید كه اصلا زیبا نیست. خیلی از خانم‌ها زمان زدن رژگونه لبخند می‌زنند تا استخوان گونه نمایان شود اما این تكنیك فقط مخصوص دوران جوانی است نه وقتی که پوست سفت و محكم سر جای خود ایستاده. وقتی سن شما بالای 45 سال است باید رژگونه را بدون لبخند زدن و در بالاترین نقطه استخوان گونه بمالید. به رنگ رژگونه هم توجه كنید. اگر بالای 35 سال هستید به هیچ وجه از رنگ قرمز و صورتی سرخابی استفاده نكنید. بهترین رنگ برای خانم‌های بالای 35 سال نارنجی و صورتی كمرنگ و البته هلویی ملایم است.

مدل لباس مجلسی

 دور چشم را بتونه مالی نكنید
درست است آرایش با زیرسازی و كرم پودر زیباتر می‌شود و بیشتر به چشم می‌آید اما اندازه و جای استفاده از كرم پودر هم خیلی مهم است. برای دور لب و چانه كه رنگ تیره‌تری نسبت به بقیه صورت دارد، می‌توانید از كرم‌پودر استفاده كنید اما حواس‌تان به خطوط ریز و درشت دور چشم‌تان باشد؛ خط‌هایی كه با جا گرفتن كرم پودر روی آنها خیلی بیشتر و شدیدتر خودشان را نشان می‌دهند و سن و سال‌تان را بالاتر نشان می‌دهند. بهتر است برای خطوط دور چشم از كمی پنكیك و پودر فیكس‌كننده آرایش استفاده كنید.

مدل لباس مجلسی

سفیدسازی نكنید
یكی از بزرگ‌ترین سختی‌هایی كه در آرایش صورت وجود دارد، پنهان كردن سیاهی دور چشم است. این سیاهی را بهتر است با كمك میوه‌ها و سبزیجات و ماسك‌هایی كه متخصص پوست توصیه می‌كند، بر طرف كنید تا مجبور نباشید برای هر بار آرایش هاله سیاه را با كلی پوشاننده و كرم پودر و كانسیلر بپوشانید. برای استفاده از كانسیلر هم حواس‌تان باشد از رنگی استفاده كنید كه خیلی نزدیك به رنگ پایه كرم پودرتان باشد. اگر رنگ كرم پودرتان شماره سه است از كانسیلر شماره دو استفاده كنید. بعد از اینكه كانسیلر زدید هم حتما روی آن را با پودر فیكس‌كننده آرایش بپوشانید.

مدل لباس مجلسی

صورت‌تان را سنگین نكنید
لطفا با كرم پودر روی صورت‌تان لایه‌سازی نكنید. این لایه‌ها و به اصطلاح ضخیم شدن پوست نه تنها به زیبایی شما كمك نمی‌كند، بلكه باعث می‌شود سن شما را 10 سال بزرگ‌تر از سن واقعی نشان بدهد. قبل از اینكه آرایش را شروع كنید، صورت‌تان را با آب ولرم بشویید و بعد از خشك كردن با كرم مرطوب‌كننده ماساژ دهید. بعد از اینكه كرم خوب جذب پوست شد از كرم پودر استفاده كنید. یك لایه كافی است. هرقدر كرم پودر آرایش شما كمتر و طبیعی‌تر و البته نزدیك‌تر به رنگ پایه صورت باشد، صورت شما را زیباتر و جوان‌تر نشان می‌دهد.

مدل لباس مجلسی

خیلی هم طبیعی نباشید
درست است طبیعی بودن خیلی خوب است اما این نظریه فقط برای پوست‌های بی‌عیب صدق می‌كند. اگر شما روی پوست‌تان جوش یا لك یا خراش دارید، حتما باید قبل از آرایش آن را با كرم‌پودر اولیه و بعد پنكیك بپوشانید. بعضی وقت‌ها این جوش‌ها و خراش‌ها سن شما را از آن چیزی كه هستید، بالاتر نشان می‌دهد. پس قبل از هر كاری باید جای جوش و خود جوش و زخم را ماهرانه بپوشانید و بعد بقیه كارها را شروع كنید.

مدل لباس مجلسی

دور لب‌تان خط بكشید
با افزایش سن خطوط طبیعی لب محو می‌شود به همین دلیل رژ زدن روی این گونه لب‌ها كار خیلی آسانی نیست. اگر بدون خط رژ بزنید انگار كه شاتوت یا انار خورده‌اید و دور لب‌تان رنگی شده است. این طوری بدون هیچ خط و هندسه‌ای رژ زدن سن طبیعی شما را بالا می‌برد. پس قبل از رژ زدن با یك خط لب نزدیك به رنگ رژتان محدوده و دور لب را مشخص كنید و بعد داخل آن را با رژ بپوشانید.

مدل لباس مجلسی

رژ لب مات هرگز
رژ لب‌های مات فقط برای خانم‌های جوان تا قبل از 30 سال می‌تواند انتخاب مناسبی باشد اما برای خانم‌هایی كه سال‌هاست با این عدد خداحافظی كرده‌اند، بهتر است از رژلب‌های روشن و كمی براق استفاده شود. رژ لب مات باعث می‌شود چین‌های روی لب بیشتر به چشم بیاد و در نتیجه چین‌های دور لب هم خودی نشان بدهند. پس برای اینكه هم چین‌های روی لب را بپوشانید و هم چین‌های دور لب را كمتر ببینید، رژ لب بالایی را از رنگ روشن و لب پایینی را از رنگ تیره انتخاب كنید و با یك روشن‌کننده مركز لب را روشن كنید. این طوری هم لب‌ها زیباتر و برجسته‌تر می‌شوند وهم شما جوان می‌مانید.

مدل لباس مجلسی

سیاه‌كاری نكنید
بزرگ‌ترین اشتباه درآرایش لب‌ها استفاده از خط لب های تیره است؛ مثلا استفاده از خط لب قهوه‌ای تیره برای رژهای كالباسی و صورتی و رنگ‌های سیاه و دودی برای رژهای قرمز و سرخابی. خطوط تیره دور لب باعث می‌شود خط و خطوط طبیعی دور لب بیش از گذشته پر رنگ شود و به چشم بیاید و در نتیجه سن شما را بالاتر ببرد. حواس‌تان به حد و اندازه خط لب هم باشد. فقط دور لب را خط بكشید؛ خطی نازك و محو. هر چه خط لب پهن‌تر و پررنگ‌تر باشد سن شما را بیشتر بالا می‌برد. اختلاف بین رنگ خط لب و رژ لب باید یك یا دو درجه باشد.

مدل لباس مجلسی

 چشم‌تان را تابلو نكنید
برای آرایش چشم‌ها از چند رنگ استفاده نكنید. هر چه آرایش چشم ساده‌تر و طبیعی‌تر باشد، جوان‌تر به نظر می‌رسید. در ریمل زدن هم اغراق نكنید. هر چه مژه‌ها ضخیم و توده‌ای شوند به بالا بردن سن شما و جلوه دادن به چروك‌های دور چشم كمك می‌كنند. حواس‌تان به ابروهای‌تان هم باشد. اگر ابروی‌تان به مداد یا سایه احتیاج دارد، حتما از همان رنگ برای پوشاندن جای خالی یا پر كردن استفاده كنید. اگر ابروی شما قهوه‌ای روشن است، از مداد یا سایه قهوه‌ای استفاده كنید، مداد سیاه ودودی ابروها را برجسته و غیر طبیعی می‌كند و البته بازهم باعث می‌شود 10 سال پیر‌تر به نظر برسید.

مدل لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی | مدل لباس شب

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/Np7sM
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.