کلکسیون زیبا ترین مدل لباس مجلسی کوتاه دخترانه 2017 – 96

0 839

کلکسیون زیبا ترین مدل لباس مجلسی کوتاه دخترانه 2017 – 96

 جدیدترین و شیک ترین مدل انواع مدل لباس مجلسی کوتاه دخترانه شیک و فانتزی مخصوص مهمانی

انواع مجموعه مدل لباس مجلسی کوتاه حریر و گیپور جدید و شیک 2017 – 96

پیشنهاد تصاویر مدل متنوع ترین مدل لباس مجلسی کوتاه دخترانه زیبا جدید و شیک برای سال 2017 و 96 می باشد

همراه با مدل های جدید مقالات زیبایی در ضمینه  سلامت , سبک زندگی , روانشناسی و… قرار میدهیم

 

زیبا ترین مدل لباس مجلسی کوتاه

 

قارچ ها یکی از خوراکی های محبوب و پر خاصیت به شمار می روند. این یوکاریوت دوست داشتنی، انواع مختلفی دارد و هر یک از آن ها می توانند اثر متفاوتی بر روی ما داشته باشند. اما در این میان، نوعی قارچ وجود دارد که با تمام آن ها متفاوت است.

 

زیبا ترین مدل لباس مجلسی کوتاه

 

همانطور که احتمالا حدس زده اید، ما درباره «قارچ های جادویی» و یا «سیلوسایبین» صحبت می کنیم. این خوراکی عجیب که مخدر نیز محسوب می شود، می تواند ذهن شما را -در کوتاه مدت- آزاد کند و توهم ایجاد نماید. تاثیر آن را می توان در ابتدا عجیب و خوب ولی در طولانی مدت بد دانست. فرد مصرف کننده بعد از میل کردن قارچ، همه چیز را متحرک می بیند و بی اختیار می خندد.بر اساس تحقیقات انجام شده، قارچ جادویی که ماده ای روان گردان به شمار می رود، می تواند در درمان اضطراب شدید و افسردگی، موثر عمل نماید. آن ها برای مصارف دارویی ثبت نشده اند و در اکثر نقاط غیر قانونی هستند. علت غیر قانونی بودن هم عمدتاً به آثار سویی است که مصرف بلند مدتش به همراه دارد.

 

زیبا ترین مدل لباس مجلسی کوتاه

 

 

بر اساس گفته های موسسه تحقیقات سوء مصرف مواد آمریکا، قارچ های جادویی می توانند همانند ماریجوانا با دوز پایین، احساس راحتی و رهایی را درون مصرف کننده ایجاد نمایند. همانند دیگر داروهای توهم زا مانند ال اس دی، قارچ ها با شبیه سازی اثر سروتونین و تاثیر گذاری بر روی شاهراه های عصبی مغز، عملکرد ذهن را مختل می کنند.آن ها به ویژه بر روی قشری از مغز که لوب پیشانی را پوشش می دهد (بخش مربوط به فکر کردن و تجزیه و تحلیل که نقشی کلیدی در نوع حالت و درک ما دارد)، تاثیر گذار هستند.

 

 

زیبا ترین مدل لباس مجلسی کوتاه

 

مصرف کنندگان معمولا از دیدن اصوات و شنیدن رنگ ها صحبت می کنند. تحقیقاتی که در سال 2014 میلادی انجام گرفت، نشان داد که آن ها شبکه های ارتباطی مغز را تحت تاثیر قرار می دهند. دانشمندان متوجه شدند بخش های مختلف مغز کسانی که تنها 2 میلی گرم از این قارچ ها را مصرف کرده بودند، فعالیت های بیشتری از خود نشان می دهد که به ندرت چنین چیزی مشاهده می گردد.

 

 

زیبا ترین مدل لباس مجلسی کوتاه

 

 

دیوید نات عصب شناس کالج سلطنتی لندن که 4 سال پیش مطالعه ای بر روی قارچ های توهم زا انجام داده است، دریافته که بر اثر مصرف آن ها، الگوهای مغز نیز دچار تغییر می شوند. تاثیر پذیری برخی قسمت های مغز قبلا مورد بررسی قرار گرفته و برخی از آن ها نیز همچنان ناشناخته مانده اند؛ مانند بخشی که تصور ما از خودمان را کنترل می کند.

 

زیبا ترین مدل لباس مجلسی کوتاه

 

آقای نات اعتقاد دارد که ارتباط میان مدارهای این بخش مغز در افراد افسرده، بسیار قوی است. از بین رفتن و یا ضعیف شدن این ارتباطات، اتصال های جدیدی را به وجود آورد که می تواند تسکین درد را به همراه داشته باشد. هر چند تحقیقات در این زمینه هنوز آنطور که باید کامل نیستند و باید بررسی های بیشتری صورت گیرد.مطالعات 5 ساله نشان داد که قارچ های جادویی می توانند تاثیری مشابه با جراحی بر روی بیماران داشته باشند

 

زیبا ترین مدل لباس مجلسی کوتاه

 

نتایج تحقیقات آزمایشگاهی بر روی بیمارانی که دچار افسردگی و اضطراب بوده، قارچ های جادویی را مصرف کرده و زندگی شان رو به پایان بود، نشان داد تنها 1 دوز از این ماده می تواند به عنوان دارویی موثر و قوی برای درمان افسردگی و اضطراب مورد استفاده قرار بگیرد.نخستین تحقیق توسط پژوهشگران دانشگاه جان هاپکینز و پژوهش دوم نیز در دانشگاه نیویورک انجام گرفت. شش ماه بعد از این قضیه، افسردگی و اضطراب 80 درصد از شرکت کنندگان در تحقیق این مرکز درمانی، با کاهش چشمگیر مواجه گشت.

 

زیبا ترین مدل لباس مجلسی کوتاه

 

معیار این آمار، استاندارد طلایی ارزیابی روانشناسی پزشکی بود. دانشگاه نیویورک اعلام کرد افسردگی و اضطراب 60 تا 80 درصد شرکت کنندگان آن نیز به طور مشابه کاهش یافته است؛ آن هم تنها بعد از گذشت 6 ماه و نیم از زمان مصرف. البته این محققان می افزایند مشخص نیست بعدها اگر مصرف قارچ ادامه پیدا کند چه آثار سویی از این روند بر بدن انسان بر جای خواهد ماند.برخی محققان اعتقاد دارند که مصرف آن ها می تواند اضطراب را کاهش دهد

 

زیبا ترین مدل لباس مجلسی کوتاه

 

تحقیقات انجام شده از سوی دانشگاه نیویورک بر روی بیماران سرطانی که دچار اضطراب بودند، تاثیر مصرف یک دوز از این ماده به صورت قرص و یا پلاسیبو را نشان داد. نیک فرناندز داوطلبی که در سال 2014  برنامه مذکور را پشت سر گذاشته، گفته است که مصرف این ماده، وی را به دنیایی احساسی برده و باعث شده که او نیرویی قوی تر از خودش را مشاهده کند.آقای فرناندز بیان نموده: "چیزی درون من ضربه می زد و من به اضطراب و نا امنی فکر نمی کردم.” بسیاری از شرکت کنندگان شرایط مشابهی را تجربه کردند و این مسئله به عنوان بخشی از روند درمان در نظر گرفته شد.
 

زیبا ترین مدل لباس مجلسی کوتاه

 

 

بسیاری از داوطلبانی که در برنامه دانشگاه نیویورک شرکت کرده بودند، از اضطراب های شدید و ناراحتی گله داشتند. این مسئله از چند دقیقه تا چند ساعت مشاهده شد. البته این موضوع گذرا بود و شرکت کنندگان کم کم به آرامش رسیدند. این فرایند می تواند بسته به شخص تغییر کند.

 

زیبا ترین مدل لباس مجلسی کوتاه

 

قارچ های جادویی می توانند تجربه ای برای شما به همراه بیاورند که هرگز مانند آن را ندیده اید. افراد بعد از گذشت 20 تا 90 دقیقه از مصرف، می توانند بدن خود را مشاهده کنند. این حالت به طور تقریبی تا 12 ساعت باقی خواهد ماند. نوع رخ دادن ماجرا بسته به میزان مصرف، شخصیت، حالت و چیزهایی که در اطراف شما قرار دارند، متغیر خواهد بود.گفتنی است این تجربه در عین متفاوت و خاص بودنش می تواند عواقب ناگواری را نیز به همراه داشته باشد. برای مثال در این حالت فرد قادر به درک گذر زمان و محیط پیرامونی نیست و احتمال می رود با سقوط از بلندی یا دویدن در میانه ی خیابانی شلوغ به خودش صدماتی جدی برساند.

 

 

زیبا ترین مدل لباس مجلسی کوتاه

 

داوطلبانی که در تحقیقات بیمارستان جان هاپکینز شرکت داشتند، از افزایش خلاقیت و باز تر شدن ذهن شان بعد از مصرف قارچ های جادویی خبر دادند. پژوهشگران یک سال بعد به سراغ همان افراد رفتند. بیش از دو سوم شرکت کنندگان، آن ماجرا را یکی از عجیب ترین رویدادهای زندگی خود می دانستند.از دهه 1960 میلادی تا کنون، گزارش های مبنی بر وجود عارضه ای به نام «اختلال در توهم» یا «HPPD» منتشر شده است. در اثر آن، توهمات تا مدت های طولانی بعد از مصرف مواد توهم زا مانند ال اس دی باقی می مانند. بسیاری گزارشات از تاثیرات مشابه قارچ ها حکایت دارد.

 

مدل لباس مجلسی

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/mmh1
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.