حسام نواب صفوی از جزئیات قتل یک مادر می گوید

0 64

حسام نواب صفوی از جزئیات قتل یک مادر می گوید

خبری دردناک از قتل یک مادر از زبان حسام نواب صفوی بازیگر و وکیل کشورمان درمورد قصور پرسنل و پزشکان یکی از بیمارستان خصوصی بالای شهر صحبت هایی کرده است.

 

حسام نواب صفوی

 

جزئیات قتل یک مادر از زبان حسام نواب صفوی

 

حسام نواب صفوی بازیگر کشورمان که به عنوان وکیل نیز فعالیت می کند, به بیان جزئیاتی از یکی از پرونده هایش پرداخته است.

****

هو العزیز:

قصور وحشتناک برخی از پرسنل بیمارستان لوکس وخصوصی در بالای شهر تهران …

در پی تزریق اشتباه و فوت دلخراش مادری ،این قصورتوسط اداره کل پزشکی قانونی تایید گردید. با وجود اینکه مخالفم هرشخصی که به ایران خدمت میکند به قوه قضاییه توسط دادسرا احضار کنم و با توجه به احترام خاصی که برای تمامی پزشکان قائلم ، اما این پرونده به قدری دردناک است که با شنیدن آن هر فردی منقلب میشود.

مادری پنجاه و هفت ساله در پی سر گیجه و سردرد با پای خودش به بیمارستان فوق مراجعه میکند با تزریق بالای داروی اشتباه شخص دچار ایست قلبی و تنفسی میشود این بیمارستان فاقدمتخصص بیهوشی در آی سی یو در شیفت شب بوده که بتواند اقدامات احیاء را انجام دهد.حسام نواب صفوی

 

Hesam Navabsafavi-rouzegar.com

 

دکتر مسئول اورژانس اصلا در بیمارستان حضور نداشته و با وجود آن کال onCall بودن به گفته دیگر متهمین اصلا به تلفن خود پاسخ نداده؛ مسئول فنی که بالاترین درجه قصور را دارد اصلا در جلسه کمیسیون حاضر نشده ، بیمارستانی که آی سی یو آن هر شب میلیونی میباشد اگر قرار باشد متخصص بیهوشی نداشته باشد ،مسئول اورژانس آن مسئولیت خود رها کند مسئول فنی حتی اینقدر بی تفاوت برخورد کند که برای ادای توضیحات حاضرنشود ، اینجا چه باید گفت؟؟؟؟

 

موکلم پس از این قصور شش ماه در یک زندگی نباتی به سر برد و سرانجام با مرگی دلخراش فوت کرد. شش ماه سکوت کردم و فقط منتظر نظر کمیسیون پزشکی بودم.تمامی متهمین توسط دادسرای جرائم پزشکی با توجه به اعلام قصور توسط پزشکی قانونی به دادسرا احضار شدند.

 

باز هم ضمن احترام کامل به پزشکان عزیز کشور ، اعلام میکنم مردم عزیز: مطمئن باشید دستگاه قضا بالاترین مجازات را برای این افراد در نظر خواهد گرفت به علت اینکه پرونده در دست بررسی است از توضیح بیشتر معذورم و اگر خداوند یاری کند اجازه نخواهم داد مرگ دلخراش انسانها بواسطه چنین سهل انگاری بزرگی توبیخ کتبی و دیه باشد.

 

سید حسام نواب صفوی وکیل پایه یک دادگستری

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/KF1N
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.