مدل لباس عروس دانتل 2015 + مدل لباس عروس 94

0 299

مدل لباس عروس دانتل 2015 + مدل لباس عروس 94

مدل لباس عروس , مدل مو عروس , مدل کفش عروس , مدل حلقه عروسی

 

مدل لباس عروس دانتل 2015 + مدل لباس عروس 94

پاز بین این همه مدل لباس عروس ، کدام را انتخاب کنم؟ کدامش به من بیشتر می‌آید؟ کدام‌یک از این کفش‌ها راحت‌تر و مناسب‌تر است؟ برای انتخاب حلقه مناسب، چه فاکتورهایی را باید در نظر بگیرم؟ و… اگر هرکدام از این سؤال‌ها، سؤال شما هم هست و جوابش برایتان مهم است، این مطلب را را از دست ندهید…

ساده و راحت اما شاد و زیبا

شاید برای خیلی از عروس‌خانم‌ها هیچ چیزی لذت‌بخش‌تر از پوشیدن مدل لباس عروس پفی، پرنسسی و براق که در جنس‌های حریر و تور می‌درخشند، نباشد. ولی طراحان مدل لباس عروس معتقدند اصول مهمی در انتخاب مدل لباس عروس وجود دارد که رعایت آنها از شکل وجنس لباسی که عروس‌ها می‌پوشند، مهم‌تر است. با برخی از این اصول، آشنا شوید.

1- اگر قدتان بلند نیست، لباس پرنسسی نپوشید

لباس‌های پرنسسی بیشتر برای عروس خانم‌های قد بلند مناسب‌اند چون دامن این لباس‌ها خیلی پف‌دار است و خودبه‌خود قد شما را کوتاه‌تر جلوه می‌دهد. بنابراین اگر شما ریزنقش هستید یا قد چندان بلندی ندارید، بهتر است به کمک خانم صاحب مزون به دنبال مدل‌هایی بگردید که به اندام شما مثل شمع بنشیند. اگر کسانی‌که قد کوتاهی دارند، در شب عروسی لباس‌های پف‌دار بپوشند، کوتاه‌تر به‌نظر می‌رسند. اگر خیلی ظریف و کوچک باشید، در لباس عروس‌های حجیم و پف‌دار گم خواهید شد. اگر ریزنقش و چندان قدبلند نباشید، مدل لباس عروسهای بلند و ماکسی شما را قدبلندتر نشان می‌دهد.

مدل لباس عروس دانتل 2015 + مدل لباس عروس 94

مدل لباس عروس 2015

2- با آقایان نروید دنبال لباس‌عروس‌!

خریدن مدل لباس عروس ذوق و سلیقه و حوصله می‌خواهد. باید برای این‌کار وقت بگذارید. مطمئن باشید که پشیمان نمی‌شوید. چون اولین و آخرین باری است که این کار را انجام خواهید داد. پف‌دارترین و دنباله‌دارترین لباس‌هایی را که تاکنون در عمرتان دیده‌اید، امتحان کنید. شاید مدل لباس عروس ایده‌آل شما همان لباسی باشد که اصلا فکرش را هم نمی‌کنید. توصیه ما این است که با یک خانم به خرید لباس عروس بروید نه با آقای داماد. جدید ترین ها، آقایان اصولا حال و حوصله خرید ندارند و مطمئن باشید وقتی شما مدل لباس عروس سوم را امتحان می‌کنید، برای اینکه از این خرید کسل کننده خلاص شوند، به شما خواهند گفت این لباس بهترین است اما اگر سر فرصت و حوصله مدل لباس عروس دلخواه‌تان را پیدا کردید، می‌توانید همسر آینده‌تان را سورپرایز کنید. به همین سادگی.
3- لباس عروس خودش زیباست

به بالاتنه مدل لباس عروس که می‌خواهید بخرید خوب دقت کنید. بالاتنه‌های خیلی تنگ، ممکن شما را چاق تر نشان بدهند و این در یک مهمانی زنانه چندان جالب نیست. سفیدی مدل لباس عروس به اندازه کافی شما را مرکز توجه قرار می‌دهد. لازم نیست زیاده‌روی کنید. مدل لباس عروس خودش زیباست. لازم نیست خودتان را برای به یادماندنی شدن به زحمت زیادی بیندازید و مدل‌های فوق‌العاده را انتخاب کنید.

4- لباسی متناسب با اندام خود‌تان انتخاب کنید

مدل لباس عروس که روی جارختی زیباست، لزوما روی اندام شما زیبا نیست. نکات قوت و ضعف اندام شما بهترین راهنما برای انتخاب مدل لباس عروس ایده‌آل شماست. می‌توانید با کمک یک خیاط ماهر، لباسی را بدوزید که برای اندام شما ایده‌آل است و شما را بسیار رویایی در آن شب به یادماندنی نشان خواهد داد. لباس عروس ایده‌آل شما حتما وجود دارد. مهم این است که شما بتوانید آن ‌را پیدا کنید.

مدل لباس عروس دانتل 2015 + مدل لباس عروس 94

5- چقدر می‌خواهید هزینه کنید؟

در مزون‌ها می‌توانید مدل لباس عروس دلخواه‌تان را از روی ژورنال انتخاب کنید و سفارش دوخت آن ‌را بدهید. فراموش نکنید معمولا تفاوت قیمت اجاره و خرید مدل لباس عروس در این مزون‌ها دست کم 100 هزار تومان است. در اجاره، مزون مدل لباس عروس را به تن شما و برای شما می‌دوزد ولی شب پس از عروسی، مدل لباس عروس را به مزون برمی‌گردانید.

قیمت مدل لباس عروس براساس کاردستی که برای تزیین بالاتنه و تور دامن آن پرداخت کرده‌اید، بسیار متفاوت است. لباسعروسی‌های خارجی معمولا چون کار دست کمتری روی‌شان انجام شده‌ است، قیمت ارزان‌تری دارند ولی اگر شما مدل لباس عروسهای مارک‌دار را از روی ژورنال انتخاب کنید، باید منتظر پرداخت قیمت‌های گران‌تری هم باشید.

فراموش نکنید میدان محسنی تنها بازار بورس لباس عروس در تهران نیست. کوچه برلن و کوچه رفاهی بورس دیگر مدل لباس عروس در تهران است که شما می‌توانید مدل لباس عروس زیبایی را با قیمت بسیاربسیار کمتر از آنجا تهیه کنید. جدید ترین ها، اگر هم قصد خرید مدل لباس عروس از این بورس را ندارید، حتما به آنجا سری بزنید چون در آنجا هر مغازه مدل لباس عروسهای زیادی را به تن مانکن و آماده در معرض دید شما قرار داده است و می‌توانید حداقل از میان مدل‌های دوخته شده و آماده، تصویری از مدل لباس عروس دلخواه‌تان به‌دست بیاورید.

6- چه رنگی را ترجیح می‌دهید؟

از قدیم‌ها در ذهن بیشتر ما مدل لباس عروس سفید بوده است ولی خیلی هم به این قانون نانوشته اعتماد نکنید. اگر سری به مزون‌های دوخت لباس‌ عروس بزنید، می‌بینید که بدتان نمی‌آید، مدل لباس عروسهایی با رنگ کرم، نباتی و حتی بژ سفارش دهید. بد نیست رنگ این مدل لباس عروس را هم روی پوست‌تان امتحان کنید. شاید شما در یک مدل لباس عروس کرم خیلی زیباتر از یک مدل لباس عروس سفید به‌نظر برسید. دقت کنید اگر لباس عروس‌تان را در این رنگ‌ها انتخاب می‌کنید، حتما باید تورتان را هم در همین مایه‌ها و تونالیته‌‌های رنگی انتخاب کنید.
7- فصل عروسی هم مهم است

اگر شما در فصول زمستان و پاییز قصد دارید جشن ازدواج‌تان را برگزار کنید، باید دور خرید مدل لباس عروسهای دنباله‌دار را خط بکشید چون در این فصول هوا بارانی و برفی می‌شود و شما حتما دوست ندارید با یک مدل لباس عروس گلی وارد مجلس شوید. مدل لباس عروس بدون دنباله برای این فصول مناسب‌ترند ولی اگر بازهم تمایل دارید که این مدل لباس عروسهای دنباله‌دار را انتخاب کنید، حداقل لباس‌های دنباله‌داری را برگزینید که می‌توانید پارچه دنباله‌دار آن ‌را جدا کنید و هنگام رسیدن به سالن آن ‌را دوباره به مدل لباس عروستان وصل کنید. البته محل برگزاری جشن ازدواج‌تان هم مهم است.

8- شما ستاره سینما نیستید!

شاید شما در تلویزیون فیلم عروسی «پرنسس دایانا» همسر ولیعهد انگلیس را دیده‌ باشید که مدل لباس عروساش چند متر دنباله داشت ولی این فقط یک عروسی تشریفاتی و تبلیغاتی بوده است که چند نفر فقط برای حمل دنباله این مدل لباس عروس استخدام شده بودند. شما می‌خواهید در جشن ازدواج‌تان راحت باشید و بتوانید با آسایش این سو و آن سو بروید. پوشیدن چنین لباس‌هایی فقط دست و پای شما را می‌بندد و اجازه نمی‌دهد در این شب رویایی راحت باشید. مدل لباس عروس را انتخاب کنید که در آن اول از همه احساس راحتی کنید.

9- مدل‌های عجیب و غریب انتخاب نکنید

فقط همین امشب مدل لباس عروس در تن شماست و قرار است سال‌ها بعد لباس عروس‌تان را که در آن شب رویایی به تن کرده‌اید، در عکس‌های عروسیتان تماشا ‌کنید ولی دقت کنید که لباس عروسی را برگزینید که بعدا خجالت نکشید آن ‌را به دیگران نشان دهید. برخی از مدل‌های لباس عروس سال‌های سال کهنه نمی‌شوند و همیشه زیبا هستند. بنابراین به سراغ انتخاب این مدل‌ها بروید.

مدل لباس عروس دانتل 2015 + مدل لباس عروس 94

مدل لباس عروس دانتل 2015

مدل لباس عروس دانتل 2015 + مدل لباس عروس 94

مدل لباس عروس دانتل 2015

مدل لباس عروس دانتل 2015 + مدل لباس عروس 94

مدل لباس عروس دانتل 2015

مدل لباس عروس دانتل 2015 + مدل لباس عروس 94

مدل لباس عروس دانتل 2015

مدل لباس عروس دانتل 2015 + مدل لباس عروس 94

مدل لباس عروس دانتل 2015

مدل لباس عروس دانتل 2015 + مدل لباس عروس 94

مدل لباس عروس

 

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/MVpW
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.