شیکترین مدل لباس عروس 2015

4 339

شیکترین مدل لباس عروس 2015

مجموعه گالری عکس های مدل لباس عروس جدید و مدل لباس عروس 2016

برای سال 1395 و 2016 برای شما به اشتراک گذاشته شده است

 پیشنهاد انواع مدل های لباس عروس 

همراه با مدل های لباس عروس سال برای شما مقاله زیبایی در ضمینه سبک زندگی و…   قرار میدهیم

راهنمای گام به گام برگزاری مراسم عروسی

 این یک تجربه عمومی و همگانی است: همه ماهایی که ازدواج کرده ایم می دانیم که برای برگزاری یک مراسم عروسی خوب، چه کارهایی باید انجام بشود، اما اکثریت همین «ماها»، در روز عروسی معمولا گیج شده و نمی دانیم که باید چکار کنیم.شگفتی اینجاست که نزدیکانمان نیز آنقدر درگیر مدیریت کارهای خودشان هستند که فراموش می کنند به ما بگویند باید دنبال چه کارهایی برویم، چه برنامه هایی را هماهنگ کنیم و زمان بندی مان چطور باشد، تا هم در چند ساعت مراسم عروسی و هم بازخوانی خاطرات آن در سال های بعد دچار تأسف و پشیمانی نشویم. خیلی ها دوست دارند که عروسی های خود را در همین روز ها ی عید بگیرند و در نتیجه، شاهد ترافیک سنگین مراسم های اینچنینی هستیم. این مطلب، یادآوری نکاتی است که معمولا فراموشی آنها در روز عروسی، عواقب بدی به همراه داشته و دارد.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_1.jpg

روز عروسی بیشتر مردم همراه با استرس طی می شود؛ استرس سنگین اینکه آیا همه کار ها به نوبت و طبق برنامه انجام می شود یا خیر؟ نخستین و مهم ترین سفارش این است که آرام باشید. امروز با خودتان تصمیم بگیرید هر اتفاقی که افتاد آرام باشید و سریع دنبال یک راه حل بگردید. امروز تصمیم بگیرید که زیرک باشید. هر اتفاقی اعم از خرابی وسایل، دیر رسیدن ماشین و ترافیک سنگین، تصادف ناگهانی پریشان تان نکند.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_2.jpg

در مراسم های بزرگ گاهی دلخوری هایی هم پیش می آید. یادتان نرود که یک عذر خواهی ساده می تواند جلوی یک کینه طولانی مدت را بگیردتیم تشریفات، یک جورهایی همان مدیریت اجرایی خودمان است و همه کارهای اجرایی، هماهنگی و… را انجام می دهد. شما نیازی نیست آنقدر خرج کنید. فقط یک تیم تشریفات از نزدیکان یا دوستان خود تدارک ببینید. معمولا در بیشتر عروسی ها، این مسئولیت به نفر باسابقه تر در مدیریت این جور مراسم سپرده می شود. نگران نباشید. این کار برای خود آنها هم جذاب است.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_3.jpg

یکی از بزرگ ترین و همیشگی ترین مشکلات روزهای عروسی، دوری آرایشگاه عروس به آتلیه و نیز دوری این دو به تالار یا مکان اصلی برگزاری عروسی است. این مشکل با یک پیش بینی ساده، قابل حل است. سعی کنید این سه تا را نزدیک به هم بگیرید؛ به همین راحتی. در ضمن می توانید کارهای آتلیه را هم خودتان انجام بدهید اینطوری نگران نیستید که مبادا نامحرمی عکس های خصوص تان را ببیند.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_4.jpg

در بیشتر عروسی ها، مدیریت عروس و داماد از صبح عروسی تا آخر مراسم با فیلمبردار است. این اتفاق جالبی نیست؛ چون نمی گذارد که طبیعی رفتار کنید و به کار و بار خودتان برسید. در روز عروسی باید کاملا راحت راحت باشید تا بتوانید طبیعی ترین رفتار را داشته باشید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_6.jpg

ممکن است به واسطه استرس موجود و جو مراسم عروسی، فراموش کنید که با نزدیک ترین فامیل های خودتان عکس های اختصاصی بگیرید. به تیم تشریفات بسپارید که حتما این مورد را در فهرست برنامه ها بگنجانند.سعی کنید زودتر برسیداگر تأکید زیادی بر استفاده از آرایشگاه یا آتلیه ای خاص وجود دارد چاره ای نیست جز اینکه زودتر به آرایشگاه بروید و منتظر عروس خانم بمانید. باورتان نمی شود اگر بگوییم که درصد بالایی از عروس هایی که در آرایشگاه عروس کارشان تمام شده، بین 10دقیقه تا یک ساعت و نیم منتظر می مانند تا آقا داماد با ماشین عروس از راه برسد!

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_5.jpg

راننده ماشین عروس؟ به شهر آشناست؟ تند که نمی راند؟ تحویل لیست برنامه هایی که باید گروه اجرایی هماهنگ و اجرا کند همراه یا همراهان عروس؟ نیاز هست وسایلی را ببرند، مثل وسایل عروس و داماد را؟ لیست مهمانانی که باید با آنها عکس گرفته شود مجلس، نیاز به مادرخرج دارد که بعدا همه حساب کتاب ها با او انجام شود؟

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_7.jpg

مدل لباس عروس

5/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/xmhM
ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. hasti می گوید

  خیلی قشنگ بود

 2. masome می گوید

  خوب بود

 3. sara می گوید

  بالاتنه این لباس عروسا کو؟

  1. admin می گوید

   سلام در همین حد میتونیم مدل ارایه کنیم.اصل خود مدل هست

   باتشکر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.