سری چهارم مدل لباس عروس اروپایی تابستان ۲۰۱۵

0 74

سری چهارم مدل لباس عروس اروپایی تابستان ۲۰۱۵

 دختران و پسران با گذراندن سنین کودکی و با رسیدن به بلوغ فکری، جسمی و مالی تصمیم به ازدواج می‌گیرند. ازدواج که یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین مراحل زندگی فرد به حساب می‌آید، برای خانواده و جوانان هزینه‌هایی در بر دارد.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/06/aroos_Rouzegar.com_36.jpg

در نگاه اول برای جوانان که در شرف ازدواج هستند، ازدواج و شروع زندگی مشترک آن چنان هزینه‌ای ندارد اما با گذشت زمان و دست به کار شدن برای تدارک مراسم عروسی و آغاز زندگی مشترک تفاوت میزان هزینه پرداختی و هزینه پیش بینی شده خودنمایی می‌کند.

هزینه‌های ازدواج برای پسران به جز خرید گل و شیرینی مراسم خواستگاری از آنجا شروع می شود که مراسم بله برون برپا خواهد شد که در این مراسم باید داماد و خانواده داماد هزینه‌های آن را متقبل شوند، منظور از نام بردن خانواده داماد به این دلیل است که بین هزینه‌های اکثر جوانان با درآمد آن ها تناسب وجود ندارد و خانواده‌ها در این زمان به کمک داماد و عروس می‌آیند.

هزینه‌های مراسم بله برون به طور میانگین که از حلقه نشان به قیمت ۵۰۰ هزار تومان، پارچه به قیمت صد هزار تومان، چادر به قیمت ۶۰ هزار تومان، گل و کیک مراسم به قیمت ۱۵۰ هزار تومان تشکیل شده است در مجموع ۸۱۰ هزار تومان برای تازه داماد تمام می‌شود.

در مرحله بعد نوبت به مراسم عقدکنان می‌رسد که برای برپایی عقدکنان نیاز به پیش نیازهایی مانند خرید عقد (خرید عروسی) دارد.

خرید عروسی به طور میانگین یک میلیون تومان هزینه در بردارد که از هزینه‌های خرید عروسی می‌توان به لوازم آرایشی، کیف و کفش عروس و چادر اشاره کرد.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/06/aroos_Rouzegar.com_39.jpg

در کنار خرید عروسی می توان به خرید آیینه و شمعدان از قیمت ۴۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومانی و لباس عروسی یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی اشاره کرد که آیینه و شمعدان نقره در بین جوانان و "پز قیمت" بالای لباس عروس بسیار مد شده است.

برای مراسم عقدکنان آقای داماد به طور میانگین برای ۲۰۰ نفر باید ۵۰۰ هزار تومان هزینه میوه و شیرینی، یک میلیون تومان آرایشگاه، صد هزار تومان گل دست، ۶۰۰ هزار تومان ماشین و گل ماشین، ۱۵۰ هزار تومان هزینه عاقد، سه میلیون تومان فیلمبرداری و عکاسی، پنج میلیون تومان سرویس طلا و ۵۰۰ هزار تومان اتاق عقد هزینه کند.

در این میان نباید از جزء اصلی مراسم عقد که حلقه ازدواج است چشم پوشی کرد که برای این مورد باید به طور میانگین ۸۰۰ هزار تومان هزینه بپردازد.

داماد نیاز دارد قبل از برگزاری مراسم عروسی محل زندگی آینده خود را مشخص کند که اگر خانه اجاره و رهن باشد به طور میانگین مبلغ ۲۰میلیون تومان برای رهن باید کنار بگذارد.

در بحث آماده سازی منزل خرج‌های متفرقه وجود دارد که از آن‌ها گذر می‌شود اما از لوستر و تلویزیون برای خانه تازه عروس نمی توان چشم پوشی کرد که این دو کالا در حدود ۳ میلیون تومان هزینه در بر دارد.

برای برگزاری مراسم عروسی برای ۲۰۰ نفر در شرایط فعلی به طور میانگین همراه با میوه و شیرینی هشت میلیون تومان هزینه لازم است که در کنار آن ماشین عروس و گل ماشین ۷۵۰ هزار تومان، آرایشگاه عروس و داماد یک میلیون و ۵۰۰ هزا رتومان و فیلمبردار و عکاس ۴ میلیون تومان هزینه در بردارد.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/06/aroos_Rouzegar.com_37.jpg

حال مهمانان منتظر هستند تا به مجلس دعوت شوند هزینه دعوت مهمانان(کارت عروسی) برای عروس و داماد با حساب ۲۰۰ نفر به طور میانگین ۱۲۰ هزار تومان می‌شود.

در روز بعد از عروسی نیز مراسم پاتختی برگزار می شود که این مراسم به طور میانگین ۵۰۰ هزار تومان هزینه در بردارد و از سویی دیگر با نزدیکی به شب یلدا تازه داماد باید در شرف تدارک مراسم شب یلدا برای همسر خود باشد که آن نیز ۵۰۰ هزار تومان هزینه خواهد داشت.

با این تفاسیر ازدواج برای یک داماد بدون هزینه رهن خانه ۳۳ میلیون تومان هزینه در بردارد.

با بررسی آمار و ارقام هزینه برگزاری عروسی و تشکیل زندگی و درآمد یک جوان ۲۰ و چند ساله به این نتیجه خواهیم رسید هزینه‌های ازدواج بیش از درآمد یک فرد است.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/06/aroos_Rouzegar.com_38.jpg

در این رابطه فردی ۳۲ ساله به ایسنا گفت:‌در سال ۸۵، هشت میلیون تومان هزینه ازداوج آن شده است.

او ادامه داد: در آن زمان نیز هشت میلیون تومان مبلغ زیادی بود اما تقریبا با میزان درآمد در آن زمان متناسب بود.

همچنین جوان ۲۳ ساله ای به ایسنا گفت: دو ماه گذشته مراسم عروسی خود را برپا کرده‌ام که در حدود ۴۰ میلیون تومان هزینه شده است و با توجه به شرایط کسب و کار و درآمد حجم اعظم هزینه های ایجاد شده را پدرم تقبل کرده است.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/06/aroos_Rouzegar.com_35.jpg

مدل لباس

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/06/aroos_Rouzegar.com_34.jpg

مدل لباس

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/06/aroos_Rouzegar.com_33.jpg

مدل لباس عروس

جدیدترین مدل لباس عروس, شیکترین مدل لباس عروس, لباس عروس, مدل لباس عروس, مدل لباس عروس ۲۰۱۵, مدل لباس عروس ۲۰۱۶, مدل لباس عروس ۹۴, مدل لباس عروس تابستانی

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/gohE
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.