مدل لباس عروس 2015 سری دوم

7 99

شیکترین مدل لباس عروس 2015

مجموعه گالری عکس های مدل لباس عروس جدید و مدل لباس عروس 2016

برای سال 1395 و 2016 برای شما به اشتراک گذاشته شده است

 پیشنهاد انواع مدل های لباس عروس 

همراه با مدل های لباس عروس سال برای شما مقاله زیبایی در ضمینه سبک زندگی و…   قرار میدهیم

در اولین قرار دو نفره تان، عروس نشوید!

اولین قرارهای دو نفره بعد از مراسم خواستگاری، یکی از مهم ترین مراحل در انتخاب و تصمیم گیری است. کارهای غلطی وجود دارد که باید در اولین قرارتان از آنها دوری کنید. این کارهای غلط عبارتند از :اشتباهاتی بزرگ در اولین قرارهای دو نفرهبنا به گزارش آکاایران : همیشه اولین برخورد با یک خواستگار تعیین کننده تریــن تصویر را در ذهن می نشاند. اولین برخورد است که نوع شخصیت طرف مقابل را نشان می دهد و حتی می تواند تعیین کند که رابطه ای ادامه پیدا کند یا نه. فرض کنید که آقایی از شما به عنوان یک خانم جوان خواستگاری کرده و قرار است با یکدیگر برای یک جلسه صحبت کنید، احتمالا برای این جلسه اضطراب زیادی خواهید داشت و حتی شاید گیج شوید که چه بگویید و چه نگویید؛ به شما نمی گوییم آرامش خود را حفظ کنید چون این جلسه اصلا مهم نیست. نمی خواهیم گول تان بزنیم، ترجیح می دهیم به شما بگوییم که چطور رفتار کنید و چه اشتباهاتی را مرتکب نشوید، به هر صورت این دیداری است که نمی توان آن را جدی نگرفت، زیرا ممکن است در زندگی شما نقشی تعیین کننده داشته باشد.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_8.jpg

شما قرار است آینده را با خواستگارتان بسازید و به همین دلیل باید بیشتر درباره برنامه های آتی خود صحبت کنید؛ اینکه چه اشتباهاتی کرده اید، چه خواستگارانی داشته اید، چه بر سر زندگی تان آمده و… نباید در جلسه اول گفته شود زیرا جلسه اول آشنایی، وقت تاریخچه گفتن نیست. در جلسات بعدی می توانید کمی به گذشته بروید و هم از گذشته خودتان حرف بزنید و هم از گذشته او باخبر شوید ولی فعلا باید بفهمید چقدر با برنامه های آینده تان به هم می خورید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_9.jpg

به طور متوسط 30 درصد مردان و 50 درصد زنان سعی می کنند در جلسه اول دیدار کمی دیر به قرار برسند تا به طرف مقابل نشان دهند خیلی هم اشتیاق ندارند اما باید بدانید دیر کردن سر قرار، اولین اشتباهی است که می توانید مرتکب شوید؛ بسیاری از خانم ها گمان می کنند که دیر کردن برای جلسه اول یک رسم رایج خانم هاست اما باید بدانید که درحقیقت اینگونه نیست؛ وقتی سر قرار دیر می رسید، اولین پیامی که به خواستگارتان منتقل می کنید این است که چندان برایتان ارزش ندارد تا بخواهید سر وقت به قرار برسید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_11.jpg

زندگی زناشویی وقتی می تواند موفق باشد که دو طرف بتوانند به راحتی با هم حرف بزنند و حرف یکدیگر را بفهمند. وقتی در جلسه اول فقط بخواهید خودتان حرف بزنید این فکر را در طرف مقابل به وجود می آورید که شنونده خوبی نیستید؛ در همان جلسه اول اجازه بدهید طرفتان هم فرصت حرف زدن داشته باشد. باید بدانید که لازم نیست همه اطلاعات مربوط به زندگی، شغل، تحصیلات و خانواده تان را پشت سر هم و یک نفس بیان کنید؛ کمی صبور باشید؛ اگر از یکدیگر خوشتان بیاید در جلسات بعدی فرصت این حرف ها پیش می آید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_10.jpg

درست است که مسائل مالی نقش مهمی در زندگی زناشویی دارد ولی به طور حتم در درجه اول اولویت نیست. چیزهای با اهمیت تری وجود دارد که آنها را هنگام انتخاب همسر در اولویت قرار دهید؛ به همین دلیل در جلسه اول دیدار با خواستگارتان هم خیلی سراغ مادیات نروید، لازم نیست در همان جلسه اول شروع به خط و نشان کشیدن و بیان انتظارات مالی تان کنید. چون او را به این نتیجه می رسانید که خیلی فرد مادی ای هستید و اولویت اول زندگی تان پول است؛ نگذارید او حس کند در حال چشم وهم چشمی هستید. درباره مسائل مالی می توانید با کمک بزرگ ترها به توافق برسید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_12.jpg

در جلسه اول آشنایی دو طرف فقط یکدیگر را ارزیابی می کنند تا ببینند آیا به هم می آیند که بخواهند رابطه را ادامه دهند یا نه؛ به همین دلیل توصیه می کنیم حتما حریم تان را حفظ کنید و حتی اگر در همان نگاه اول او را پسندیدید و احساس کردید همسر موفقی برای شما خواهد شد، ذوق زده رفتار نکنید. بگذارید رابطه تان روند طبیعی خود را طی کند و کم کم جلو برود تا رسمیت پیدا کند. در نزدیک کردن رابطه عجله نکنید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_13.jpg

بعضی ها هستند که گمان می کنند باید در جلسه اول خود را بی خیال جلوه دهند تا عزت نفس شان را حفظ کنند. همه آدم ها به طریقی از رد شدن می ترسند. وقتی تظاهر می کنید اصلا درگیر نیستید، باعث می شود احساس امنیت کنید اما ممکن است از نظر طرف مقابل کناره گیر و بی خیال باشید و همین او را دلسرد کند. اشکالی ندارد که بهترین شکل و شخصیت خودتان را به طرف مقابل نشان دهید و کمی محتاط باشید اما باید جرات داشته و خود واقعی تان را به طرف مقابل نشان دهید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_15.jpg

جلسه اول، فرصتی برای بیشتر آشنا شدن است؛ بنابراین از خودتان و چارچوب های زندگی تان بگویید. نمی گوییم فخرفروشی کنید ولی تواضع بیش از اندازه هم به خرج ندهید زیرا او شما را نمی شناسد و نمی فهمد که این گفته ها ناشی از فروتنی شماست نه عدم موفقیت تان در زندگی. به اندازه کافی از موفقیت ها و برنامه های آینده تان بگویید اما مختصر و کلی. وقت برای صحبت درباره جزئیات زیاد است؛ آن را به جلسات بعد موکول کنید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_14.jpg

همین طور که هستید باشید؛ یعنی به هیچ وجه بیش از اندازه آرایش نکنید و دنبال لباس های خاص و عجیب هم نباشید. درست است که دوست دارید زیبایی و برازندگی خود را نشان دهید اما قرار نیست مثل یک عروس آرایش کنید و لباس بپوشید! سادگی این حسن را دارد که واقعیت شما را نشان می دهد و علاوه بر اینها با سلیقه هیچ کس هم ناسازگار نیست و خواستگارتان هر سلیقه ای داشته باشد، به نظرش شما نامتناسب جلوه نخواهید کرد.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_16.jpg

اگر در جلسه خواستگاری قرار شد یکدیگر را خارج از خانه هم ملاقات کنید، ترجیحا تعیین محل ملاقات را به خانواده ها بسپارید. در غیر این صورت سعی کنید شما تعیین کننده باشید و تا حد ممکن محل این قرار در اطراف خانه شما، محل کار یا دانشگاه تان نباشد تا در صورت به هم خوردن نامزدی و آشنایی، نگران قضاوت اطرافیان نباشید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_17.jpg

در قرار اول یک تصویر کلی از شما در ذهن طرف مقابل خواهد نشست؛ تصویری که می تواند تعیین کننده باشد. وقتی او در حال صحبت است اگر شما به دلیل جواب دادن به گوشی همراه تان حرف هایش را قطع کنید، گمان می کند شما آدمی هستید که نمی توانید بین مسائل مهم و خانوادگی و مسائل جزئی تمایز قائل شوید و در کل خیلی فرد منضبطی نیستید؛ پس حتی اگر جراح قلب هم هستید تلفن تان را در این جلسه مهم خاموش کنید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_19.jpg

بعضی از دخترها هستند که با دوستانشان با لحنی کودکانه صحبت می کنند و در واقع این طرز حرف زدن برایشان نوعی شوخی است؛ توصیه می کنیم در اولین جلسه با خواستگارتان همانند یک خانم جوان کاملا باوقار صحبت کنید و واژه ای کودکانه را به کار نبرید. لازم نیست در همان جلسه اول آنقدر با خواستگارتان خودمانی شوید که همانند جمع های دوستانه تان رفتار کنید. البته این بدان معنا هم نیست که آنقدر رسمی صحبت کنید که طرف مقابل را بترسانید؛ به طوری که دیگر نتواند حرف هایش را به راحتی با شما مطرح کند.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_18.jpg

اشتباه دیگری که بسیاری از خانم ها مرتکب می شوند، پرسیدن سؤال شخصی و البته بسیار زیاد است؛ سؤالاتی چون «شما تا به حال چند بار خواستگاری رفته اید؟» یا «آیا تا به حال شکست عشقی خورده اید؟» یا… درست است که شما می خواهید او را بیشتر بشناسید ولی قرار نیست در همان جلسه اول درباره تمام جزئیات زندگی او بدانید؛ خودتان را جای او بگذارید؛ اگر فرد ناآشنا ناگهان چنین سؤال هایی را از شما بپرسد، چه جوابی می دهید؟ پس اجازه دهید در جلسه اول او هم راحت باشد.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/arosse_Rouzegar.com_20.jpg

مدل لباس عروس

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/EGH2
ممکن است شما دوست داشته باشید
7 نظرات
 1. shaghayegh می گوید

  اصلا جذاب نیستن

  1. باسلام و می گوید

   بی سلیقه

 2. شیدا می گوید

  اوشملن عسیسم

 3. شیدا می گوید

  اوشملن

 4. sahel می گوید

  انصافا چرتن

  1. اینهیه می گوید

   منم باشماموافقم

 5. نیاز می گوید

  خیلی خوشگل بودند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.