مدل دیزاین و مدل لاک ناخن 2016 – 1395 دخترانه وزنانه

0 227

مدل دیزاین و مدل لاک ناخن 2016 – 1395 دخترانه وزنانه

مجموعه گالری عکس های مدل ناخن جدید و مدل ناخن سال 2016

برای سال 1395 و 2016 برای شما به اشتراک گذاشته شده است

 پیشنهاد انواع مدل های ناخن دخترانه و  زنانه 

همراه با مدل های ناخن سال برای شما مقاله زیبایی در ضمینه سبک زندگی و…   قرار میدهیم

8 نکته ای که باید هنگام مانیکور رعایت کنید
نگران و مضطرب روی صندلی آرایشگاه نشسته بود. هروقت به ناخن های بدشکل و پوسته پوسته شده اش نگاه می کرد دلش می خواست معجزه ای رخ دهد و دوباره آنها را به حالت اول برگرداند. تمام امیدش به آرایشگرش بود اما وقتی او به ناخن هایش نگاه کرد سری تکان داد و گفت که کار چندانی از دستش برنمی آید زیرا بر اثر عدم رسیدگی و مراقبت درست، آسیب زیادی به آنها وارد شده است.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/nail_designs_2016_Rouzegar.com_100.jpg

مدل ناخن 2016 | مدل دیزاین ناخن 2016 | مدل طراحی ناخن 2016

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/nail_designs_2016_Rouzegar.com_99.jpg

گاهی رعایت نکات کوچک، نتایج بزرگی به دنبال دارد و چه کسانی بهتر از حرفه ای های یک حوزه می توانند روش های سودمندی برای حل یک مشکل یا پیشگیری از آن توصیه کنند. بنابراین اگر می خواهید ناخن های سالمی داشته باشید و نتیجه بهتری از مانیکور کردن بگیرید، هشت توصیه زیرا را که نتیجه گفت و گوی ما با چند آرایشگر باتجربه است به خاطر بسپارید.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/nail_designs_2016_Rouzegar.com_98.jpg

شایع ترین مشکلی که آرایشگران با آن رو به رو هستند به هم ریختگی و نامرتب بودن ناخن هاست. اگرچه ممکن است حوادث مختلفی باعث ایجاد مشکلاتی برای ناخن ها شوند اما خود افراد نیز باید به نانخن هایشان توجه کنند و آنها را بخشی از بدن خود بدانند.

توصیه می شود زمانی که پس از مانیکورکردن به خانه برمی گردید، ناخن هایتان را کاملا خشک کرده؛ سپس با روغن چرب کنید تا در برابر عوامل گوناگون از آ«ها محافظت کند. اگر معتقدید نامرتب و به هم ریخته بودن ناخن هایتان تقصیر آرایشگرتان است، قبل از مراجعه به آرایشگاه نگاهی به آنها بیندازید و سعی کنید از این به بعد بیشتر به آنها توجه کنید و همیشه آنها را مرتب نگه دارید.

 

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/nail_designs_2016_Rouzegar.com_105.jpg

یکی از بهترین روش ها برای محافظت از پاها، اپیلاسیون آنها بعد از جمله مانیکور است زیرا اپیلاسیون قبل از مانیکور، علاوه بر افزایش احتمال ابتلا به عفونت، باعث می شود تا لایه ای بسیار نازک از روی پوست بدن برداشته شود. در نتیجه احتمال سوزش ناشی از کرم های معطر یا لایه بردارها که در بیشتر آرایشگاه ها استفاده می شوند، افزایش می یابد.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/nail_designs_2016_Rouzegar.com_104.jpg

اگر نسبت به استفاده از ابزار مانیکور اختصاصی خود در سالن های آرایش حساس هستید و همراه داشتن آنها را ضامن سلامت خود می دانید، باید بگوییم که این موضوع یک شرط بزرگ دارد؛ اگر این ابزار را خوب ضدعفونی نکنید و آنها را در شرایط مناسب نگه ندارید، احتمال آلودگی و غیربهداشتی بودن آنها بسیار بیشتر از ابزارهای سالن های آرایشی است!

دیده شده است بیشتر مشتریان پس از مانیکور پاها، ابزار خود را بدون اینکه آنها را مطابق اصول بهداشتی ضدعفونی کنند جمع کرده و داخل کیف می گذارند. در نتیجه این ابزار (حتی اگر فقط خودشان از آنها استفاده می کنند) به محل مناسبی برای تجمع باکتری ها تبدیل می شوند.

سالن های آرایشی استاندارد پس از مانیکور پاهای هر مشتری ابزارهای خود را با آب و صابون ضدعفونی می کنند تا آلودگی های باقیمانده از بین بروند؛ سپس ابزارها را حدود 10 دقیقه در ماده ضدعفونی کننده قرار می دهند؛ بنابراین اگر می خواهید از ابزار شخصی و اختصاصی خودتان برای مانیکور پاها استفاده کنید، توصیه می کنیم پس از هربار استفاده، آنها را مطابق آنچه گفته شد مورد شست و شو قرار داده و ضدعفونی کنید. همچنین سعی کنید حتما از محصولات مرغوب و استاندارد استفاده کنید.

 

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/nail_designs_2016_Rouzegar.com_101.jpg

اگر آرایشگرتان تمام نکات بهداشتی را رعایت کند، باز ممکن است عفونت ناشی از باکتری، قارچ یا سایر عوامل از راه های گوناگون مانند وسایل مانیکور اختصاصی خودتان که خوب ضدعفونی نشده اند، منتقل شوند.

بنابراین قبل از مراجعه به آرایشگاه اگر در اطراف بستر ناخن ها نشانه های عفونت مانند درد، خارش و قرمزی مشاهده کردید جلسه مانیکور را به تعویق بیندازید. این مشکل بیشتر اوقات به دلیل جویدن ناخن ها یا پوسته شدن پوست اطراف آنها رخ می دهد.

اگر از هر شخصی که دچار این نوع عفونت ها شده است سوال کنید، به شما خواهد گفت که نباید به سادگی از کنار آن عبور کنید و آن را سرسری بگیرید؛ زیرا در بیشتر موارد، تورم و چرک در اطراف بستر ناخن ها به وجود می آید (در عفونت باکتریایی معمول است) یا تغییر رنگ در بستر ناخن ها مشاهده می شود (مشخصه اصلی عفونت های قارچی است) که ممکن است تمام دست را درگیر کنند و مجبور شوید به پزشک متخصص مراجعه کنید.

این نوع عفونت ها معمولا نیازمند مصرف کامل یک دوره آنتی بیوتیک های خوراکی است تا به طور کامل بهبود یابند؛ هرچند خود عفونت ممکن است برای هفته ها روی ناخن باقیمانده و شکل ناخن را زشت و نامناسب کنند. آرایشگران توصیه می کنند مشتریان باید نسبت به تنظیم جلسات مانیکور دقت کنند؛ ز یرا اگر با زخمی باز به سالن آرایش مراجعه کنند، نه تنها خود را در معرض خطر قرار می دهند بلکه ممکن است باعث انتقال عفونت به دیگران نیز شوند.

نکته مهم: ممکن است آرایشگر هنگام تمیز و مرتب کردن پوست اطراف ناخن هایتان سبب ایجاد خراشیدگی یا بریدگی هایی شود که شما را در برابر ابتلا به عفونت آسیب پذیر کنند. به همین دلیل بیشتر متخصصان پوست نسبت به استفاده از این روش هشدار می دهند.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/nail_designs_2016_Rouzegar.com_103.jpg

اگر بیشتر اوقات هنگامی که از آرایشگاه خارج می شوید می بینید ناخن هایتان کاملا کوتاه نشده اند تعجب نکنید. این موضوع یک پاسخ مشخص دارد؛ قانون طلایی 20 درصد. این قانون در همه جا، از سالن های آرایش درجه یک گرفته تا سالن های معمولی باید رعایت شود زیرا این کار مانع از فرورفتن ناخن ها در گوشت می شود.

 

گاهی اوقات نوعروس هایی به آرایشگران مراجعه می کنند که دارای ناخن هایی شکسته و بستر ناخن نامناسب و پوسته پوسته هستند و انتظار دارند تا در یک ساعت ناخن های دست و پای آنها به حالت طبیعی برگردانده شود و در یک کلام انتظار معجزه دارند. اگر شخصی در خانه عادت ندارد از ناخن هایش مراقبت کند، آرایشگران نیز نمی توانند کار خاصی برایش انجام دهند.

همین مساله در رابطه با خانم هایی هم صدق می کند که ناخن های پاهایشان را در طول فصل زمستان به حال خود رها کرده اند و انتظار دارند در طول یک جلسه ناخن هایشان به حالت طبیعی بازگردد.

خوشبختانه نیازی نیست هزینه زیادی را صرف لوسیون های گران قیمت و ابزار عجیب و غریب کنید. با صرف هزینه ای منطقی می توانید از ناخن هایی تمیز، طبیعی و مناسب برخوردار باشید. اگر می خواهید پول خود را صرف محصولی با کیفیت کنید، بهتر است محصولاتی را تهیه کنید که از قدرت مرطوب کنندگی بالایی برخوردار باشند زیرا مرطوب کردن ناخن ها از پوسته پوسته شدن، ترک خوردن و لکه دارشدن آنها جلوگیری می کند. داشتن ناخن های سالم باعث می شود مانیکور ناخن های دست و ها و پاها دوام بیشتری داشته باشند.

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/09/nail_designs_2016_Rouzegar.com_102.jpg

قبل از مانیکور کردن، ابتدا مطمئن شوید آرایشگاهی که انتخاب کرده اید اصول بهداشتی را به طور کامل رعایت می کند. قانون، آرایشگران را ملزم کرده است تا ابزار و لوازم آرایشی را کاملا ضدعفونی کنند، سپس آنها را برای مشتری دیگر مورد استفاده قرار دهند. اگر دیدید ابزار مورد استفاده قدیمی هستند یا خیلی تمیز به نظر نمی آیند، از آرایشگرتان در خواست کنید تا از ابزار دیگری استفاده کند.

همچنین اگر هنگام انجام مانیکور یکی از ابزارها آسیب دید یا آلوده شد، آرایشگر ملزم است تا از ابزار دیگری استفاده کنید. فراموش نکنید حق با مشتری است. جدا از تمیز و ضدعفونی بودن لوازم مانیکور، وان آب و صابونی که پاهایتان را در آن قرار می دهید نیز باید کاملا تمیز و ضدعفونی شده باشد.

اگر احساس کردید وان آلوده است، از آرایشگر بخواهید تا آن را شسته و ضدعفونی کند. به غیر از موارد اشاره شده، سالن هایی که از وسایل و ابزارهای جدید برای مانیکور کردن استفاده می کنند، قابل اعتمادتر هستند؛ زیرا برای مشتری ارزش بیشتری قائل بوده و پایبندی بیشتری به رعایت نکات بهداشتی دارند.

مدل ناخن

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/7gqO
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.