عکس های جدید ایرینا شایک + بیوگرافی ایرینا شایک

2 639

عکس های جدید ایرینا شایک + بیوگرافی ایرینا شایک

ایرینا شایک (زاده ۶ ژانویه ۱۹۸۶ در یمانژلینسک، شوروی) یک مانکن اهل روسیه است. او از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ در حضور داشت. او در سال ۲۰۱۱ بر روی جلد این جمله ظاهر شد.بود. او نامزد کریستیانو رونالدو است

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/1_

ایرینا شایک در یمانژلینسک روسیه بدنیا آمد. او می‌گوید او غیر معمول به نظر می‌رسد او را از پدرش به ارث برده و او گفته‌است که مردم اغلب فکر می‌کنند که او اهل آمریکای جنوبی هست. ایرینا می‌گوید: "پدرم نسیت به مردم روسیه چهره‌ای تیره دارد چون او یک باشقیر بود، گاهی اوقات تاتارها هم می‌توانند شبیه برزیلی‌ها باشند." شایک می‌گوید: من چشم روشن را از مادرم به ارث بردم. مادرم یک پیانیست بود که موسیقی درس می‌داد او در باشقیر معلم بچه‌ها بود و پدرم در معدن زغال سنگ کارمیکرد. او یک خواهر و برادر بزرگتر دارد که اسم خواهرش تاتیانا است. او در سن ۶ سالگی شروع به پیانو زدن کرد. در سن ۹ سالگی وارد مدرسهٔ موسیقی شد وبه مدت ۷ سال د آنجا تحصیل کرد. ایرینا دارای تجربیات زیادی شده بود در نواختن پیانو و آواز در گروه کر ولی همچنان از مادرش می‌خواست که موسیقی یاد او بدهد. هنگامی که او ۱۴ سال داشت پدرش از عوارض ناشی از سینه پهلو فوت کرد، و خانواده خود را با پول کم ترک کرد مادرش مجبور شد در روز ۲ جا کار کند تا برای خانواده پول کافی فراهم کند.بعد از این که ایرینا از درس در دبیرستان را تمام کرد شروع کرد به بازاریابی ولی آن موضعی بود وزود از آن کار خسته شد. اوبه همراه خواهر بزرگش به مدرسه زیبایی رفتند. در زمانی که وارد آنجا شد یک فرد از یک سازمان مدل محلی او را پسند کرد."دوشیزه چلیابینسک ۲۰۰۴" شرکت خواسته بود او را در مسابقه زیبایی دعوت کنند . "

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/1391984798_extras_noticia_foton_7_1.jpg

مرجع خبری رئال مادرید : ایرینا شیک در مصاحبه اختصاصی با "ووگه " گفت که گمان نمی کرد که روزی برسد که حتی هالیوود هم به سراغش بیاید و بتواند دنیا را زیر پایش داشته باشد .
ایرینا پس از آشنایی با کریستیانو ، محبوبیت و شهرت بیشتری پیدا کرد و حالا در آستانه اولین فیلم هالیوودی خود قرار گرفته است و می گوید :"‌هرگز چنین رویایی را تصور نمی کردم . از ۱۹ سالگی به خارج کشور رفتم . همیشه به عنوان یک خارجی شناخته می شدم و زبان کشورها را نمی شناختم . یادم است که خیلی استرس داشتم . "
وی در مورد نقش کریستیانو در زندگیش گفت :"‌گاهی می توانم یک فرد خشمگین باشم اما حقیقت این است که کریستیانو ، صبر را به شخصیتم اضافه کرده است و هر زمان که نیاز داشته باشد هم از او حمایت می کنم . من و کریستیانو کاملا ب هم صمیمی هستیم . سه سال است که با هم هستیم و از این رابطه لذت می بریم . حمایت او را حس می کنم . همیشه در کنارش هستم و می داند که چطور مرا خوشحال کند . عالی مرا و کارم را درک می کند . این برایم خیلی مهم است . عاشق کارم و سفر کردن هستم ، پس نیاز دارم که شریک زندگی ام کارم را درک کند و به من زندگی بدند . "
ایرینا در مورد علاقه اش به گوجه ها می گوید :"‌شاید عجیب به نظر بیاید اما شیفته شان هستم . حتی برای صبحانه هم گوجه می خوردم . معتادشان شده ام . "
وی در مورد احتمال باردار شدنش در آینده گفت :"‌مثل هر زنی ، دوست دارم بچه ، خانواده و حیوانات خانگی داشته باشم . اما فعلا در برنامه هایم نیست . در زمان درست این کار را خواهم کرد . اما هرگز نمی دانی زمان مناسبش چه کسی است

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/1391987465_767140_1391987549_noticia_normal.jpg

عکس های جدید

i sh 2a 2 2 عکس های جذاب و جدید ایرینا شایک

عکس های جدید

i sh 2a 1 2 عکس های جذاب و جدید ایرینا شایک

عکس های جدید

i sh 2a 3 2 عکس های جذاب و جدید ایرینا شایک

عکس های جدید

i sh 2a 4 2 عکس های جذاب و جدید ایرینا شایک

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/irina-shayk-32.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/43429503064128237208.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/irina-shayk-34.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/irina-shayk-33.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/irina-shayk-30.jpg

عکس های جدید

https://rouzegar.com/wp-content/uploads/2014/10/irina-shayk-35.jpg

ایرینا شایک

2/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/twgJ
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. السا می گوید

    همچین ملی هم نیست به نظرمن کریس لیاقتش بیشتر از ایناست

  2. N..... می گوید

    خداوقتی به کسی چیزی میده از هر جهتی میده وقتیم به کسی چیزی نمیده ازهرجهتی نمیده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.