جدیدترین عکس های سلنا گومز در سال 2015 سری سوم

30 726

فهرست محتوا

جدید ترین عکس های سلنا گومز در سال 2015 سری سوم

سلنا گومز جاستین بیبر رو در اینستاگرام انفالو کرد+دعوای دوباره جلینا

سلنا مری گومز (به انگلیسی: Selena Marie Gomez) (زاده 22 ژوئیه 1992) بازیگر و خواننده اهل آمریکا است. او برای اولین بار در نقش جایانا  در فیلم بارنی و دوستان  حرف زده است. او بیش‌تر به خاطر بازی در نقش آلکس روسو در مجموعهٔ کمدی جادوگران محلهٔ لرزان از شبکهٔ دیزنی به شهرت رسیده است. اولین فعالیت او بازی در فیلم بچه‌های جاسوس بود.او عضو اصلی گروه سلنا گومز و صحنه است و تا به امروز همراه با گروهش سه آلبوم استودیویی با نام‌های ببوس و بگو، سالی بی باران و وقتی خورشید غروب می‌کند را منتشر کرده است. وی در ژانویهٔ سال 2012 اعلام کرد که از گروه خود (برای مدتی) جدا خواهد شد و می‌خواهد بر بازیگری‌اش تمرکز داشته باشد. او موسیقی متن فیلم‌های جادوگران در محلهٔ لرزان، تینکر بل، داستان سیندرلای دیگر و بلرزانش را خوانده است.
جدید ترین عکس سلنا گومز در سال 2015 سری سوم

وی در سال 2008 سفیر سازمان یونیسف شد. او در تاریخ هفتم آوریل سال 2013 ترانه‌ای با نام بیا و آن را بگیر، جدا از گروه موسیقی «سلنا گومز و صحنه» خوانده است. این اولین بار بود که آهنگی از او جزو 10 آهنگ برتر 100 آهنگ داغ بیلبورد قرار داشت و توسط انجمن صنعت ضبط موسیقی ایالات متحده آمریکا گواهینامهٔ طلا گرفت. دومین تک آهنگ او با نام کاهش سرعت در ماه ژوئن سال 2013 منتشر شد. همچنین آلبوم خود با نام رقص ستاره‌ها را در تاریخ 23 ژوئیه 2013 منتشر خواهد کرد. یک منبع نزدیک از سلناگومزاعلام کرده که این خواننده ازبیماری به نام لوپوس رنج می‌برد. این منبع اعلام کرده که سلنابه خوبی بابیماری خودآشناست وبه همین دلیل تصمیم گرفته مدتی به خوداستراحت بدهد، اومیخواهدصحیح و سلامت زندگی کند. سلنادرمصاحبه‌ای درشبکه یfox newsمی‌گوید:من درحین رشدکردن هستم وکارخودم راانجام میدم و میخوام خودم باشم و نمیتونم یک کوچولوی دیوانه باشم. سپس در موردجاستین بیبرمیگه:اون یه جورایی رابطه بینمون رومنفجرکرد! امامن بادوستان خودم اوقات خوشی دارم و خوش میگذرونم و ازمجردبودن خودم لذت می‌برم.

جدید ترین عکس سلنا گومز در سال 2015 سری سوم

سلنا گومز در گرند پریری، تگزاس به دنیا آمد. مادر گومز، آماندا داون "مندی" تیفی (که دارای سابقهٔ بازیگری نیز بوده) وی را در سن 16 سالگی به دنیا آورد. پدر وی "ریکاردو گومز"،  نام وی را سلنا نامید. نام وی به صورت سلینا ("ماه" به زبان یونانی) خوانده می‌شود ولی متأسفانه در اکثر اوقات نام وی را سلنا می‌خوانند. مادر سلنا که فرزندخواندهٔ خانواده‌ای بود، اصلیتی ایتالیایی و پدر او اصلیتی مکزیکی دارد. سلنا در مورد فرهنگ اسپانیایی خود گفته: " خانوادهٔ من همگی جشن کویینسس داشته‌اند و ما به کلیسا می‌رویم.

 

ما تمامی کار هایمان را بر حسب مذهب کاتولیک انجام می‌دهیم و هیچ سنت خاصی نداریم به غیر از رفتن به پارک و داشتن یک مهمانی باربیکیو بعد از رفتن به کلیسا در یکشنبه‌ها." وقتی که سلنا 5 ساله بود، مادر و پدرش از هم جدا شدند و او در کنار مادرش بزرگ شد. تحمل و کنترل شرایط این نوع زندگی بسیار سخت بوده ولی او و مادرش از پس آن برآمدند. .

سلنا گومز

 

سلنا در مورد شرایط آن زمان گفته: " به یاد می‌آورم که روزی پول خرید بنزین را نداشتیم و بنزین تمام کردیم و مجبور شدیم تا در همان جا بنشینیم تا کسی بیاید و اندکی بنزین به ما بدهد؛ چون مادرم هیچوقت نمی‌خواست که از مادربزرگ و پدربزرگم بخواهد که پولی به او دهند. یادم می‌آید در خانه مقداری ماکارونی و پنیر داشتیم، اما مادرم هیچ وقت ماکارونی درست نکرد؛ چون ماکارونی مثل یک غذای اعیانی برای ما بود! مادرم خیلی مقاوم و استوار است.

Selena-Gomez (5)

به دنیا آوردن من در سن 16 سالگی مسئولیت بزرگی را بر دوش او نهاد ولی او از همه چیز به خاطر من گذشت، در سه جا کار می‌کرد و زندگی خودش را فدای حمایت و بزرگ کردن من کرد." بعدها سلنا دربارهٔ این موضوع توضیح بیشتری داد: "من قطعاً موقع کودکی قادر به درک این موضوع نبودم. بسیار ناراحت بودم که پدر و مادرم در کنار یکدیگر زندگی نمی‌کردند. وقتی که می‌دیدم مادرم سخت کار می‌کند تا زندگی من بهتر شود، هیچ امیدی نداشتم. اگر ما در تگزاس می‌ماندیم، قاعدتاً من الان آیندهٔ وحشتناکی داشتم!" در سال 2006، مندی (مادر سلنا) برای دومین بار با شخصی به نام برایان تیفی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج تولد خواهر ناتنی سلنا، گرسی الیوت در 12 ژوئن 2013 بود

جدید ترین عکس سلنا گومز در سال 2015 سری سوم

در مدرسه، سلنا قربانی زورگویی‌های متعددی بوده. در مورد آن هنگام وی گفته: "من در هر ثانیه از روز در مدرسهٔ ابتدایی مورد اذیت و آزار قرار می‌گرفتم. بدیهی است که بعضی از مردم می‌خواهند تا شما را تحقیر کنند و پایین بکشند؛ اما در نهایت، شما را از طریقی دیگر قوی تر می‌سازند." بعدها اضافه کرد: "من هیچ وقت در مدرسه بچه معروفی نبودم و فقط 2 دوست داشتم. دوران مدرسه مثل یک دوران ناجور و افتضاح در زندگیتان است! من هیچگاه در مدرسه اعتماد به نفس نداشتم!"در سال 2008، سلنا شروع به قرار گذاشتن با ستارهٔ دیزنی "نیک جوناس" کرد که باعث حضور سلنا در آهنگی از "جوناس برادرز" به نام "بسوزانش" شد؛ اما در سال 2009 این زوج رابطشان را بهم زدند.

جدید ترین عکس سلنا گومز در سال 2015 سری سوم

پس از اتمام این رابطه و در همان سال سلنا شروع به قرار گذاشتن با ستارهٔ سینمایی "تیلور لاتنر" کرد که این رابطهٔ ناموفق نیز پس از چند ماه به پایان رسید.در سال 2009 در مصاحبه‌ای با پیپل گومز ذکر کرد که با دیدن آماده شدن مادرش برای بازی در تئاتر، وی به بازیگری علاقه‌مند شد. در یک تست بازیگری برای یک مجموعه، سلنا دمی لواتو را در حالی که برای دادن تست برای همان مجموعه آمده بود، ملاقات کرد. این دو بعدها به دوستان صیمیمی تبدیل شدند و با هم در فیلم‌های مشترکی نقش ایفا کردند.

جدید ترین عکس سلنا گومز در سال 2015 سری سوم

.در مه 2010، سلنا دیپلم خود را از طریق تحصیل در منزل کسب کرد.در 27 فوریه 2011، سلنا با خوانندهٔ کانادایی "جاستین بیبر" در جشن اسکار "ونتی فر" حضور یافت و بعد از چندین ماه گمانه زنی‌ها وجود رابطهٔ عاشقانه بین این دو نفر تأیید شد. این زوج به سرعت مورد توجه بسیاری از رسانه‌ها قرار گرفتند و توسط آن‌ها به "جلنا" (ج برگرفته از "جاستین" و لنا برگرفته از "سلنا") معروف شدند

سلنا گومز

جدید ترین عکس سلنا گومز در سال 2015 سری سوم

گومز به طور رسمی اولین نقش خود را در سال 2002 در نقش "جایاناً در سریال کودکانهٔ "بارنی و دوستان" به دست آورد. وی در قسمت شانزدهم این مجموعه بازی کرد و تا سال 2004 در این مجموعه حضور داشت. سلنا بعدها اعلام کرد که سنش باعث خروج او از این مجموعه شده و این مسئله باعث شده بود که او فکر کند که خیلی پیر شده! در سال 2003، وی در اولین فیلم خود "کودکان جاسوس: اتمام بازی"

جدید ترین عکس سلنا گومز در سال 2015 سری سوم

پس از این گومز در تبلیغات زیادی ظاهر شد. در سال 2005، سلنا نقش برجسته‌ای در فیلم تلویزیونی "واکر، تگزاس رنجر: محاکمه با آتش"  داشت (در نقش جولی). در سال 2006، وی به عنوان بازیگر مهمان در یکی از قسمت‌های مجموعهٔ "زندگی دنباله دار زک و کودی"  ایفای نقش کرد. در سال 2007، سلنا در 3 قسمت از مجموعهٔ دیزنی "هانا مونتانا" به عنوان بازیگر مهمان در نقش میکایلا (به انگلیسی: Mikayla) بازی کرد که در واقع در این نقش رقیب هانا مونتانا (مایلی سایرس) بود.

جدید ترین عکس سلنا گومز در سال 2015 سری سوم

در این میان، سلنا در دو قسمت آزمایشی برای شبکه دیزنی ایفای نقش کرد که اولی "آروین" نام داشت و مشابه مجموعهٔ "زندگی دنباله دار"  و دومی مجموعه‌ای شبیه سریال "لیزی مک گیر" بود.سپس عهده دار نقش اصلی "اَلکس روسو" در مجموعه "جادوگران محلهٔ متزلزل" شد که حضور وی در این مجموعه در سال 2009 سبب شد تا این مجموعه به بیش از 11٫4 میلیون بیننده در اولین قسمت خودش دست یابد. در این مجموعه اَلکس و تمامی خانواده اش جادوگرانی هستند که رستورانی در نیویورک دارند و در طول این مجموعه یاد می‌گیرند که چگونه از توانایی‌ها و جادوهایشان به نحوه احسن استفاده کنند. این مجموعه راهی بود که سلنا بتواند تمامی‌توانایی اش در بازیگری را به همه نشان بدهد و از طریق این مجموعه به شهرت رسید. همین‌طور باعث شد تا از طریق بازی در این مجموعه برای جوایز زیادی کاندید شده و جوایز زیادی از جمله: "جایزه برگزیده کودکان نیکلودین" و "جوایز برگزیده نوجوانان" را از آن خود کرد. موفقیت این مجموعه نظر بسیاری از منتقدان را جلب کرد و باعث شد تا سلنا را با ستاره بسیار موفق "مایلی سایرس" مقایسه کنند. او بعدها به عنوان یکی از "هشت بچهٔ جذاب" از طریق مجلهٔ "فوربز" انتخاب شد. این مجموعه تا فصل چهارمش و تا سال 2012 پخش شد

Selena-Gomez (7)

در اکتبر 2008 گومز شرکت تولید خود را با همکاری "ایکس وای زد" به نام "ماه ژوئیه"  راه‌اندازی کرد. طبق بخشی از قراردادنامه گومز حق استخدام نویسندگان، و ایجاد بسته‌های استعدادیابی برای استدیو را دارد. طبق بخش دیگری از قرار داد، اعلام شد که وی قرار است در فیلمی به عنوان "آن چه پسران می‌خواهند" در نقش دختری که می‌تواند ذهن پسرها را بخواند، بازی کند؛ اما در نهایت این فیلم هرگز منتشر نشد. در همان سال سلنا عهده دار نقش اصلی در فیلم "داستان سیندرلایی دیگر"  شد. سلنا در کنار "درو سیلی  و در نقش "مری سانتیاگو" بازی کرد که آرزو داشت یک رقصنده شود. به طور کلی از این فیلم برداشت‌های خوبی شد و فیلم نامهٔ این فیلم توانست برندهٔ "جایزهٔ گروه نویسندگان آمریکا"  شود. مدتی بعد در همان سال، سلنا عهده دار دوبلری نقش "هِلگاً در فیلم انیمیشن "هورتون صدای کسی را می‌شنود!"  شد. این فیلم یک موفقیت تجاری بود؛ چرا که فروشی نزدیک به 300 میلیون دلار در سرار جهان داشت. بعد از این فیلم سلنا در 3 مجموعه به نام‌های "جوناس برادرز: زندگی در رؤیا"، "بازی‌های شبکه دیزنی" و "استدیو دی سی: تقریباً زنده"  حضور یافت

سلنا گومز.

جدید ترین عکس سلنا گومز در سال 2015 سری سوم

در سال 2009 سلنا بیشتر به حرفهٔ بازیگری خود پرداخت. وی در نقش "الکس روسو" در فیلم "زندگی دنباله دار بر روی عرشه"  ظاهر شد. این فیلم تلفیقی از مجموعه‌های "جادوگران محلهٔ متزلزل" و "هانا مونتانا" بود و تمامی شخصیت‌های اصلی این دو مجموعه در این فیلم حضور پیدا کردند.بعدها سلنا به عنوان بازیگر مهمان در مجموعهٔ "سونی به همراه یک شانس"  که دوست صمیمی اش "دمی لواتو" نقش اصلی آن را بر عهده داشت، بازی کرد. سپس دوبلری نقش "شاهزاده خانم سلیناً در فیلم "آرتور و انتقام مالتازارد" را بر عهده گرفت. وی همراه با دمی لواتو در فیلم "نقشه محافظت از شاهزاده خانم"  که در ماه ژوئن 2009 پخش شد، حضور پیدا کرد. این فیلم، فیلمی بسیار موفق بود و تنها در اولین نمایش خود، 8٫5 میلیون ببیننده داشت.در اوت سال 2009 سلنا بازی در فیلم «جادوگران محلهٔ متزلزل» که بر اساس مجموعهٔ این فیلم بود را شروع کرد. این فیلم در اولین پخش خود 11٫4 میلیون بیننده را به خود اختصاص داد و در جدول پربیننده‌ترین برنامهٔ شبکه دیزنی در رتبهٔ دوم و بعد از نمایش موزیکال دبیرستان 2 قرار گرفت. همچنین برای دومین سال متوالی برندهٔ جایزه «برنامه کودک برجسته» در 62مین جایزه‌های امی ساعات پر بیننده شد.

جدید ترین عکس سلنا گومز در سال 2015 سری سوم

در همان سال سلنا عهده دار نقش «بیزس» در فیلم رامونا و بیزس شد. سلنا اعلام کرد که با بازی کردن در نقش یک بزرگسال مشکلی ندارد و گفت: «من از علایق تماشاچیانم باخبرم و هیچ وقت در نقشی بازی نمی‌کنم که خودم با بازی در آن و یا تماشاچیان برای دیدن آن راحت نباشند.» این فیلم برای اولین بار در 23 ژوئیه 2010 پخش و با نظرات مثبت زیادی مواجه شد.در مارس 2010 سلنا یکی از سه نقش اصلی فیلم مونت کارلو را برعهده گرفت که فیلمی تولید شده توسط «نیکول کیدمن» است. وی در این فیلم در نقش دختری که با یک شخص مهم در پاریس اشتباه گرفته می‌شود، در کنار «کیتی کسیدی» و «لیتون میستر» بازی کرد. سلنا برای آماده شدن برای این نقش، بازی چوگان را یاد گرفت و دو هفته وقت صرف یادگیری دو لهجهٔ متفاوت انگلیسی کرد. این فیلم در تابستان 2011 به روی پرده رفت و تقریباً بعد از یک هفته با 7٬600٬000 میلیون دلار فروش رتبهٔ پنجم را به دست آورد.در فوریه 2012 گویندگی فیلم هتل ترانسیلوانیا به جای مایلی سایرس به سلنا گومز داده شد و همچنین در فیلم تعطیلات بهاری که جیمز فرانکو و ونسا هاجنز هم در آن بازی کرده‌اند نقشی منفی را بازی کرد.او به تازگی به همراه اتان هاوک و جان ویت در فیلمی به نام گریز بازی کرد که سلنا گومز در آن فیلم نقش جدیدی را ایفا کرد. این فیلم شامل تعقیب و گریزهای ماشینی و تصادف‌ها و انفجارهای بسیاری است. این فیلم در تاریخ 30 آگوست بر روی پردهٔ سینما خواهد رفت.

Selena-Gomez (4)

سلنا گومز اولین آهنگ خود را با نام "هر چیز آن طور که به نظر می‌رسد، نیست" برای مجموعهٔ "جادوگران محلهٔ متزلزل" منتشر کرد. وی بعد از جدایی از نیک جوناس تمرکز بر روی حرفهٔ موسیقی خود کرد. او آهنگ "کرولا دو ویل" را برای آلبوم "دیزنی مانیاً بازخوانی کرد. مدتی بعد وی آهنگ "پرواز به قلب تو" را برای موسیقی متن فیلم انیمیشن "تینکر بل"  خواند. سلنا به عنوان خوانندهٔ مهمان، همکاری ای در تک آهنگ "وُ آه (من در مقابل همه)"  از گروه "بچه‌های بیمار برای همیشه"  داشت که این آهنگ، به عنوان اولین آهنگ رسمی وی یاد می‌شود. هرچند این آهنگ نتوانست آهنگ بسیار موفقی باشد، اما در رتبهٔ 78 در لیست "100 آهنگ پاپ بیلبورد" ایالت متحدهٔ آمریکا قرار گرفت. وی 3 آهنگ برای موسیقی متن فیلم "داستان سیندرلایی دیگر" ضبط کرد که یکی از آن‌ها تک آهنگ "چیزی به من بگو که نمی‌دانم"  بود که بعدها در اولین آلبوم سلنا قرار گرفت و او برای این آهنگ موزیک ویدئو ساخت. آهنگ "چیزی به من بگو که نمی‌دانم" اولین آهنگ سلنا شد که در لیست 100 آهنگ داغ بیلبورد و رتبهٔ 58 قرار گرفت.سلنا گومز و دمی لواتو آهنگی به نام «یکی و مشابه به هم» را برای فیلم «نقشه محافظت از شاهزاده خانم» را خوانند و مدتی بعد برای این تک آهنگ موزیک ویدئویی ساختند. این آهنگ در رتبهٔ 82 لیست «100 آهنگ پاپ بیلبورد» قرار گرفت.در سال 2008، وی بعد از امضاء قراردادی با شرکت "هالیوود ریکوردز" شروع به کار بر روی اولین آلبوم خود کرد و اعلام کرد که گروهی به نام "سلنا گومز و صحنه"  را تشکیل داده است. در سال 2009، این گروه اولین آلبوم خود را به نام ببوس و بگو منتشر کرد. آلبوم "ببوس و بگو" به عنوان یکی از 10 آلبوم برتر لیست "بیلبورد 200"[34] قرار گرفت و موفق به دریافت گواهینامه گلد از طرف انجمن صنفی ضبط موسیقی آمریکا  شد. تک آهنگ "طبیعتاً" آلبوم نیز در 15 ژوئیه همان سال نشان پلاتینیوم  را از آن خود کرد.این گروه دومین آلبوم خود با نام سالی بی باران را در 17 سپتامبر 2010 منتشر کرد که در همان آغاز با 66٬000 نسخه فروش، چهارمین آلبوم پرفروش در لیست بیلبورد 200 آمریکا شد. همچنین دو تک آهنگ این آلبوم، در رتبه 40 لیست 100 آهنگ داغ بیلبورد قرار گرفتند و این آلبوم نیز موفق به دریافت گواهینامه گلد از طرف انجمن صنفی ضبط موسیقی آمریکا  شد.سومین آلبوم گروه با نام «وقتی خورشید غروب می‌کند» در 28 ژوئن 2011 منتشر شد. این آلبوم رتبهٔ چهارم را در بیلبورد 200 آورد.آهنگ «دوستت دارم مانند یک ترانهٔ عاشقانه» رتبه‌های خوبی کسب کرد. او در سال 2011 پس از بیرون آمدن آلبوم سومش تور خود را به نام «امشب مال ماست» آغاز کرد. وی برای مدتی از گروه جدا شد.سلنا گومز در جریان مراسم Teen Choice Awards که روز یکشنبه (10 اوت) برگزار شد، جایزه ویژه دریافت کرد. این هنرپیشه و خواننده 22 ساله آمریکایی به این ترتیب با دریافت این جایزه، پا جای پای ستاره‌هایی نظیر بریتنی اسپیرز، جاستین تیمبرلیک و اشتون کوچر گذاشت.

سلنا گومز

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/obRh
ممکن است شما دوست داشته باشید
30 نظرات
 1. shaghayegh می گوید

  خوشکل ترین وخوشتیپ ترین دختردنیا فقط سلناگومز است.

  1. shiva می گوید

   نه بابا، کی گفته سلنا گومز خوشگله؟؟؟

  2. افشين می گوید

   يعني خودت خوشگل نيستي

  3. ارین می گوید

   بنظر من که آره

 2. رویا می گوید

  من عاشق سلینام بهترینه:)

  1. افشين می گوید

   يعني بهتر از خودت

 3. مینا می گوید

  هم خودش زشته هم جاستین خخخخرررررررهههههه
  ههههههههههههههههههههههه
  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ:))))))))))))))))))))

  1. افشين می گوید

   اصلنم يكي من و سلنا خوشگليم ولي جاستين نه

  2. افشين می گوید

   ههههههه

  3. نیما کرمدار می گوید

   بخدا آجی سلنا اگه جونمو هم بخواد میدم در راهش.دوست دارمممممممم آجی

 4. ريحانا می گوید

  خوب بود بدم نبود ولي خوب بود حالا اونقدم خوب نبود،بابا شوخي كردم خيلي

  خوب بود:-)

 5. zeynab می گوید

  دختره نازیه و به نظرم واسه جاستین حیفه

  1. ♥ Eternity می گوید

   جاستین بی شلوار و ابله به به درک خخخخخخ رای میگم دیگه حالا ما پسرا عاشق این دختره ایم چون تا حالا با کسی نبوده ولی شما دخترا که عاشقجاستینین میدونین که هر شب با یکیه؟

   1. ZEYNAB می گوید

    دوست عزیز کی گفته ما دخترا عاشق جاستینیم؟؟!!!!

 6. فاطمه ???? می گوید

  چه عکسایی منظورم اینه جدیده سلام من فاطمه هستم طرف دار پرو پا برز سلنا و ریحانا

 7. يك عاشق می گوید

  من خيلي سلنا رو دوست دارم ولي افشين يادت نره در مورد حرف من نظر بدي

 8. فاطمه می گوید

  ????????????????من حوصله ندارم یکی بگه چه جوری توی اپارات نظر داد

 9. leily می گوید

  روهم رفته خوب بود

 10. پانیز می گوید

  واقعا که سلناجون خیلی بانمک و جذابه

 11. gem می گوید

  oooooooooooooooooooooخوب بود×

 12. اناهیتا می گوید

  خوشگله

 13. نیما کرمدار می گوید

  بخدا آجی سلنا اگه جونمو هم بخواد در راهش میدم.دوسسسسست دارم آجی

 14. SOMAYEH می گوید

  هم جاسین خوشگله هم سلنا
  به نظرم بهم میان

 15. زهرا می گوید

  سلنا عه من بدم میاا ازش لطفا دست ازسر جاستین بردار!????

 16. زهرا می گوید

  کی گفته بهم میان سلنا گوش تلخه ولی جاستین بامزش قربونش برم .

 17. شیدا می گوید

  از اریانا گراند و جاستین متنفرم و عاشق وان دایرکشن و سلنا هستم من نمیدونم کی به جاستین و آریانا گفته خوشگلین که هی از خودشون عکس میگیرند عوووووووووووق فقط وان دایرکشن و سلنا

 18. آرشیدا می گوید

  خاک توسرتون بااین انتخاب تون اگه راست میگین برین عکس های بدون آرایش شون رونگاه کنین .اونافقط باآرایش زنده اند وگرنه از…ه هم بدشکل ترند.

 19. javad می گوید

  سلنا خوشمل ترین دخمل دنیاس یدونس واسه نمونه س

 20. هستی می گوید

  سلنا عشقه عشق

 21. m می گوید

  خیلی هم بهم میومدن همه پسرا اینطوزین کی میاد دوست دخترشو بگیره وقتی ب این پا میده ب همه پا میده رحمت ب خودم ک هیچکی اوم حساب نمیکنم جز سینا مهراد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.