چند ‎تمرین ورزشی برای سفت کردن باسن

0 236

‎چند تمرین ورزشی برای سفت کردن باسن

‎سفت کردن باسن با ورزش و نرمش | آموزش سفت کردن باسن با تمرینهای ورزشی

‎اگر میخواهید برای اینکه اندام خوبی داشته باشید اگر از نجام تمرینهای تکرای خسته شده اید و میخواهید تمرینی جدید امتحان کنید حتما برای اینکه سفت کردن باسن این چند روش زیر حتما انجام دهید:

 

‎تمرینی برای سفت کردن باسن

1. از اسکات سنگین نترسید:
اکثر خانم‌ها از اسکات دوری می‌کنند زیرا فکر می‌کنند اسکات زدن به داشتن پاهایی عضلانی و بزرگ ختم می‌شود. با این حال، اگر می‌خواهید تغییری در پاها و عضلات باسن خود ببینید باید فشاری بیشتر از حد معمول به این عضلات وارد آورید. اسکات سنگین و یا پرس پا بهترین راه برای وارد آوردن این فشار است.

 

‎تمرینی برای سفت کردن باسن


2. بالا رفتن:
هرگاه در پارک در حال دویدن هستید، می‌توانید از لبه جدول‌ها، نیمکت‌‌های دو سطحی، پل‌های کوچک و یا پله‌ها برای انجام تمرین بالا رفتن استفاده کنید. هر سطح استواری برای انجام این تمرین باسن مفید است. در طول دویدن چندین بار توقف کرده و این تمرین را انجام دهید.

 

‎تمرینی برای سفت کردن باسن
3. دویدن در سربالایی:
یکی از بهترین راه‌های سفت کردن عضلات باسن و کلا عضلات پایین تنه دویدن در سربالایی است. شیب سربالایی مقاومت چشمگیری با نیروی وارد آمده از سوی بدن شما داشته و بدن شما در زاویه‌ای قرار می‌گیرد که فشار زیادی به عضلات ران و باسن وارد می‌شود. این تمرین یک چربی سوز فوق العاده است.
در کنار این تمرینات داشتن یک رژیم غذایی مناسب را فراموش نکنید. همچنین تمرینات هوازی نیز به منظور چربی سوزی لازم هستند زیرا عضلات شما زمانی جلوه خواهند کرد که بدن چربی اضافی نداشته باشد.

 

‎تمرینی برای سفت کردن باسن

 

‎تمرینی برای سفت کردن باسن

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/6HlK
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.