تعبیر خواب کیف زنانه پول و تعبیر خواب کیف هدیه گرفتن و گم شدن

4,665

تعبیر خواب کیف زنانه پول و تعبیر خواب کیف هدیه گرفتن و گم شدن

تعبیر خواب کیف اکثر خواب هایی که مشاهده می کنیم دلیل و علتی دارد که به نام تعبیر از آن یاد می شود. ممکن است خیلی از افراد هنوز به این باور نرسیده اند که خواب دیدن می تواند در بعضی از مسائل، حتی مسیر زندگی یک فرد را عوض کند. بعنوان مثال اگر فردی در خواب کیف مشاهده کند، دلایل زیادی می تواند داشته باشد که ما در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم.

 

تعبیر خواب کیف زنانه,تعبیر خواب کیف دستی,تعبیر خواب کیف هدیه گرفتن

 

تعبیر خواب کیف زنانه

 

از دیدگاه تونی کریسپ که در کتاب " فرهن تفسیر رویا" آمده است. تعبیر دیدن کیف پول در خواب همانند دیدن خواب پول است، با این تفاوت که در خواب کیف، تعبیر کمی به مت قدرت شخص هم متمایل است. در واقع فرد خود را شایسته حضور در اجتماع می داند و یک هویت کارآمد به شخص القا می شود.

 

دیدن کیف زنانه نیز به شما می گوید که اطرافیان را به تایید خود وادار می کنید. به همه می فهمانید که فرد لایقی هستید. در واقع می توان گفت دیدن کیف در خواب، بمعنی حمل کردن چیزی است. گاها افراد عقیده های افراد دیگر را در زندگی سرمشق می کنند و آن را برای همیشه با خود دارند. و یا عده ای کینه ای به دل گرفته اند که سنگینی آن را مانند سنگینی حمل کیف به دنبال خود تحمل می کنند.

 

تعبیر خواب کیف زنانه,تعبیر خواب کیف دستی,تعبیر خواب کیف هدیه گرفتن

 

تعبیر خواب کیف دستی

 

ابراهیمی کرمانی بر این عقیده است که اگر شخصی در خواب کیف پول ببیند که آن را از دست داده است بمعنی این است که توصیه ای به کسی می کند اما آن فرد به آن توصیه گوش نمی کند. یا اگر کیف پولت را در خواب باز مشاهده کرده اید و پول های داخل آن بهم ریخته است تعبیرش رها شدن از گرفتاری هاست.

 

نظر آنلی بیتون بر این است که اگر در خواب کیف پول دیده اید یعنی انسانی وظیفه شناس هستید که در وظایف تان کوتاهی نمی کنید و با دقت آنها را به سرانجام می رسانید. ضمن اینکه اگر در خواب پول کیف تان از جواهر اسکناس پر بود یعنی با افرادی خوب همصحبت خواهی شد. مواجه شدن با کیف پول قدیمی در خواب یعنی این که وارد کارهای سخت خواهید شد.

 

تعبیر خواب کیف زنانه,تعبیر خواب کیف دستی,تعبیر خواب کیف هدیه گرفتن

 

تعبیر خواب کیف هدیه گرفتن

 

جابر مغربی نیز می گوید که دیدن کیف پول پاره در خواب بمعنی برملا شدن راز است و اگر در خواب دیده ای که کیف پول پاره ای را دوخته ای یعنی رازت مخفی باقی خواهد ماند. امام صادق نیز دیدن کیف پول خالی در خواب را نشانه سه چیز می داند: راز مخفی، فقر و بدن انسان.

 

تعبیر خواب کیف

3.3/5 - (10 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/9JVH
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.