تعبیر خواب مو کوتاه کردن و رنگ کردن + تعبیر خواب مو بلند سفید

0 870

تعبیر خواب مو کوتاه کردن و رنگ کردن + تعبیر خواب مو بلند سفید

تعبیر خواب مو از خواب های پرتکرار، دیده شدن مو در حالت های مختلف است. خواب دیدن موی کوتاه، سفید شدن به‌یکباره مو و ریزش مو از جمله این خواب ها هستند. اما خیلی ها معنای این گونه خواب ها را نمی دانند. ما در این مطلب مشخصا قصد داریم در خصوص تعابیر دیده شدن مو در خواب صحبت کنیم.

 

تعبیر خواب مو کوتاه کردن,تعبیر خواب مو بلند,تعبیر خواب مو ریختن

 

تعبیر خواب مو کوتاه کردن

 

اگر فردی که جلوی موهایش ریخته است و در خواب ببیند که در آن قسمت مو روییده است نشان از این دارد که به مال و منالی خواهد رسید. اگر فردی که مو ندارد ( کچل است ) خواب ببیند که مو درآورده است، یعنی به شخصی بدهکار خواهد شد ( کچل‌ها در خواب هم شانس ندارند :دی ) البته این تعبیر خواب ها مختص ابن سیرین است.

 

اگر شخصی در خواب ببیند که با کسی که کچل است مراده دارد، یعنی اینکه با شخصی بزرگ همراه خواهد شد. مو درآوردن روی پیشانی در خواب نشانه ی بدهکاری و اگر رنگ مو سرخ یا سفید باشد یعنی به زن خودت بدهکار می شوی. تعبیر موی زیربغل نیز نرسیدن به خواسته است.

 

تعبیر خواب مو کوتاه کردن,تعبیر خواب مو بلند,تعبیر خواب مو ریختن

 

تعبیر خواب مو بلند

 

از دیدگاه امام صادق (ع) تراشیدن مو در خواب به چند دلیل است: مسافرت رفتن، حج، احترام و عزت، به دولت رسیدن و امنیت پیدا کردن.  از نظر حضرت یوسف نیز تراشیدن مو به وری از غم تعبیر می شود. از دیدگاه این حضرت، اگر کسی در خواب ببیند که موی خود را می کند یعنی از همسر خود جدا می شود.

 

ابراهیم کرمانی نیز بر این عقیده است که اگر خواب دیده ای که بر وری آلتت مو درآمده یعنی فرزندانت سبب خوشحالی تو می شوند، یا تعبیر روییدن مو در سینه بدهکار شدن است. این اعتقاد را جابر مغربی نیز دارد که می گوید: اگر در سینه مویی نداری و در خواب مشاهده کنی که مو درآوردی یعنی بدهکار خواهی شد.

 

تعبیر خواب مو کوتاه کردن,تعبیر خواب مو بلند,تعبیر خواب مو ریختن

 

تعبیر خواب مو ریختن

 

از نظر ابراهیم کرمانی اگر مردی در خواب ریزش موی خود را ببیند یعنی بستگانش مال او را هدر خواهند داد. از دیدگاه خالد بن علی بن محمد العنبری دیدن موی بلند در خواب نشانه ی طولانی بودن عمر است یا تراشیدن موی زیر بغل دادن قرض است. از دیدگاه لوک اویتنهاو  دیدن موی سفید در خواب نشانه شادی است. یا دیدن موی قرمز تعبیر دورویی دارد. بستن مو ناراحتی را در پیش دارد.

 

در کتاب سرزمین رویاها آمده است که موی سیاه نشانه ی تصادف و موی سفید نشانه عزت و احترام است. موهای سرخ نیز بر سر راه‌تان وسوسه خواهد گذاشت. معنی سفید شدن موها تحمل رنج است.

 

تعبیر خواب مو

4.5/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/xYok
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.