تعبیر خواب کرم سفید در خانه و تعبیر خواب کرم زدن بدن از امام صادق

0 21,031

تعبیر خواب کرم سفید در خانه و تعبیر خواب کرم زدن بدن از امام صادق

تعبیر خواب کرم دیدن خواب های ترسناک مانند مشاهده کرم در عالم خواب جدا از اینکه می تواند ترسناک باشد و شما را بعد از بیدار شدن به دلهره بیندازد، همان قدر هم می تواند معانی و مفاهیم متفاوتی داشته باشد که ما در این مقاله قصد داریم از بزرگان جهان و کتاب های مختلف تعابیر مختلف دیده شدن کرم در عالم خواب را برای شما بگوییم.

 

تعبیر خواب کرم در خانه,تعبیر خواب کرم در دهان,تعبیر خواب کرم در بینی

 

تعبیر خواب کرم در خانه

 

از دیدگاه مطیع تهرانی اگر در جایی از بدن تان زخمی دارید که از آنجا کرم تشکیل شده و کرم ها از خون و یا گوشت بدن شما استفاده می کنند تعبیرش این است که گروهی اندک اندک سرمایه شما را به باد می دهند ( منظور این است که انقدر آرام و در سکوت این ضرر به شما می رسد که اگر متوجه هم بشوید اهمیتی به آن نمیدهید )

 

آنلی بیتون هم میگوید که اگر دختر ها در خواب مشاهده کنند که کرم ها روی تن او راه می روند معنی‌اش این است که زندگی پر تجملی را می خواهد. و اگر در خواب موفق به از بین بردن کرم ها شد یعنی خود را از قید و بند مال و پول رها می کند و در پی بدست آوردن معنویات خواهد رفت.

 

تعبیر خواب کرم در خانه,تعبیر خواب کرم در دهان,تعبیر خواب کرم در بینی

 

تعبیر خواب کرم در دهان

 

نظر ابن سیرین بر این است که اگر فردی در خواب کرمی را مشاهده کند که در حال خارج شدن از بینی اش است یعنی فرزند دار خواهد شد. و یا اگر همین کرم از آلت تناسلی اش خارج می شود بمعنی این است که فرزندش ضعیف و پست خواهد شد.

 

مطیعی هم چنین می گوید: اگر خواب ببینید که پنیر شما کرم زده است یعنی به شما خیانت می شود. اگر در خواب میوه ای می خورید که کرم دارد یعنی به پولی خواهید رسید که دلچسب شما نخواهد بود. اگر در خواب مشاهده کردید که کرم در لباس تان هست یعنی بین شما و همسرتان اختلافی پیش می آید.

 

تعبیر خواب کرم در خانه,تعبیر خواب کرم در دهان,تعبیر خواب کرم در بینی

 

تعبیر خواب کرم در بینی

 

اچ میلر نیز می گوید اگر در خواب کرم خاکی مشاهده کردید یعنی دوستی خوب پیدا خواهید کرد. و یا اینکه اگر در خواب ماهیگیری می کنید و از کرم خاکی برا طعمه استفاده کرده اید یعنی در تصمیم گیری دچار شبهه خواهید شد.

 

تعبیر خواب کرم

3.6/5 - (14 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/wdSO
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.