تعبیر خواب النگو طلا هدیه گرفتن + تعبیر خواب النگو خریدن و النگو شکسته

0 13,114

تعبیر خواب النگو طلا هدیه گرفتن + تعبیر خواب النگو خریدن و النگو شکسته

تعبیر خواب النگو گرفتن هدیه همیشه لذب بخش است. اگر از دست نزدیکان باشد که شیرینی اش دوچندان هم خواهد بود. معمولا هدیه دادن به منزله ابراز احساسات به طرف مقابل است. نشانه ی عشق و دوستی. اما اگر این هدیه دادن و یا گرفتن در خواب باشد چطور؟ چه معنی می تواند داشته باشد؟ آیا تا به حال چنین خواب هایی دیده اید و معنایش برای‌تان گنگ بوده باشد و هیچ وقت هم پی مفهومی نرفته باشید؟ ما در این مطلب می خواهیم شما را با تعابیر هدیه گرفتن النگو در خواب آشنا کنیم.

 

تعبیر خواب النگو طلا,تعبیر خواب النگو شکسته,تعبیر خواب النگو برای زن باردار

 

تعبیر خواب النگو طلا

 

از دیدگاه منوچهری مطیعی دیدن النگو در خواب برای مردان خوش یمن نیست. اما زنان اگر خواب ببینند که النگو به دستشان است یعنی به فرد و یا چیزی متعهد خواهند شد. و یا اینکه دینی بر گردن دارند که هنوز موفق به ادا کردنش نشده اند.

 

آنلی بیتون می گوید که اگر خواب النگو دیده اید که طرف دوست و یا نامزدتان هست ( یا در دست تان النگو هست ) یعنی در آینده ای نه چندان دور ازدواج خواهید کرد. بیتون اضافه می کند که اگر دختر در خواب ببیند که النگویش را گم کرده است در آینده مشکلات زیادی را در پیش خواهد داشت. و اگر النگویی پیدا کرد، به ثروت خوبی خواهد رسید.

 

تعبیر خواب النگو طلا,تعبیر خواب النگو شکسته,تعبیر خواب النگو برای زن باردار

 

تعبیر خواب النگو شکسته

 

اگر خواب دیده اید که النگویی شکسته دارید، بدین معناست که خودتان و یا فردی دیگر علاقه ای به مسئولیت پذیری ندارد. در واقع آن فرد دوست ندارد به کمک و یاری دهد.

 

اگر زن بارداری در خواب النگو و یا دیگر طلاجات را مشاهده کند بدین معناست که به خیر و نیکی دست پیدا می کند. و بواسطه فرزندی که به دنیا می آورد، غم و غصه از او رهایی می یاید.

 

تعبیر خواب النگو طلا,تعبیر خواب النگو شکسته,تعبیر خواب النگو برای زن باردار

 

تعبیر خواب النگو برای زن باردار

 

از دیدگاه خالد بن علی بن محدالعنبری دستبند به دست کردن برای مرد نشانه غم و برای زن نشانه نعمت است. اگر دستبند نقره باشد بر دین و تقوا خواب بیننده دلالت دارد.

 

جابر مغربی نیز می گوید: اگر در خواب به هر دو دست خود دستبند ببیند یعنی مال فراوان نصیبش می گردد. یا اگر کسی خواب ببیند بر دست بی دینی دستبند (النگو) کرده است. او را مسلمان خواهد کرد.

 

تعبیر خواب النگو

4.2/5 - (19 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/ag2T
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.