تعبیر خواب مردن خود و تعبیر خواب مردن اطرافیان خانواده و همسر

0 1,885

تعبیر خواب مردن خود و تعبیر خواب مردن اطرافیان خانواده و همسر

تعبیر خواب مردن اکثر افراد از دیدن مُرده در خواب هم وحشت دارند، چه برسد در بیداری. کمتر کسی هست که با دیدن مُرده در خواب دچار اضطراب نشود. اما اگر از آن دسته افراد هستید که گاه و بی گاه خواب مُرده می بینید، شاید بهتر است به نشانه هایی توجه کنید. معمولا خواب دیدن تعبیری دارد، بخصوص اگر خواب مُردن خودت را ببینی یا خواب ببینی که از نزدیکانت که در قید حیات هستند مُرده اند.

 

تعبیر خواب مردن مادر,تعبیر خواب مردن خود,تعبیر خواب مردن شخص زنده

 

تعبیر خواب مردن مادر

 

از دیدگاه امام جعفر صادق هر کسی در خواب کفن مشاهده کند معنی اش این است که مال دار و یا مشکلی در دین آشکار خواهد شد. اگر شخص مشهوری را در خواب ببینید که زنده شده است باز هم گواهی از مال و منال می دهد.

 

حضرت دانیل نبی هم بر این عقیده است که اگر در خواب دیده اید که مُرده اید و همه برای مردن‌تان گریه میکنند آن هم تا وقتی که تو را شستشو می دهند و در قبر می گذراند، دلیل بر فساد در دین است. اگر مشاهده کردید که شما را در تابوت قرار می دند و مردم از پس و پیش او می رفتند، به علت بزرگی بُوَد. اگر در خواب ببنید که در قبرستان هستید یعنی با جاهلان سفری خواهید داشت.

 

تعبیر خواب مردن مادر,تعبیر خواب مردن خود,تعبیر خواب مردن شخص زنده

 

تعبیر خواب مردن خود

 

جابر مغربی می گوید: اگر خواب دیده اید که بعد از مردن تان ما را می شستند یعنی در دین‌تان ثبات داشته اید و اگر جان کندتان را در یک خواب ِ معتبر دیده اید بمعنی عذابی سخت برای تان خواهد بود. اگر مرگ ناگهانی خود را مشاهده کرید یعنی راحتی مومن و عذاب کافر.

 

ابراهیم کرمانی نیز بر این عقیده است که اگر مُردید و در تابوت قرار گرفتید و مردم شما را همراهی کردند یعنی بزرگی بدست می آورید. اگر در خواب ببینید که مُرده ای را بر دوش می برید بدست آوردن مال حرام است. اگر زنده ای مُرد اما دوباره زنده شد نیکی به او می رسد. اگر مُرده ای را در خواب دیده اید که دوباره مرده است یعنی فرزندت می می میرد. اگر زن بارداری خواب ببیند که مُرده است و او را شستشو می دادند یعنی فرزندش پسر است

 

تعبیر خواب مردن مادر,تعبیر خواب مردن خود,تعبیر خواب مردن شخص زنده

 

تعبیر خواب مردن شخص زنده

 

در کتاب سرزمین رویاها نیز چنین آمده است که اگر خواب مُردن خودت را دیده ای یعنی خوشبخت می شوی. و یا خواب دیده باشید که قرار است بمیرید، یعنی به شما قول های الکی می دهند. اگر نزدیکان شما در خواب بمیرند، پول و ارث خوب است. اگر در خواب بچه ها بمیرند، باز هم پول دریافت می کنید. اگر مُرده را می بوسید دلیل بر طولانی شدن عمرتان است.

 

تعبیر خواب مردن

4.2/5 - (4 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/aFbN
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.