بهترین تعبیر خواب کشتن مار درخواب و تعبیر خواب کشتن انسان ابن سیرین

0 623

بهترین تعبیر خواب کشتن مار درخواب و تعبیر خواب کشتن انسان ابن سیرین

تعبیر خواب کشتن هر خوابی که دیده می شود به احتمال خیلی زیاد تعبیری دارد. به جز خواب هایی که مورد مشخصی را نمی توان از آن استنباط کرد. اگر به تازگی در خواب کشتن کسی یا حیوانی را دیده اید. باید دقت داشته باشید که احتمالا فرد کشته شده سودی عایدش خواهد شد. کشتن مار و یا حتی انسان در خواب هم می تواند تعابیر مختلفی داشته باشد. خلاصه اگر از این قبیل خواب ها دیده اید و می خواهید بدانید که موضوع چیست، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

 

تعبیر خواب کشتن مار,تعبیر خواب کشتن جن,تعبیر خواب کشتن گربه

 

تعبیر خواب کشتن مار

 

ابن سیرین در خصوص خواب دیدن کسی که او را کشته ای این گونه می گوید: اگر سرش از بدنش جدا نشده حتما از تو به او سودی خواهد رسید. محمد بن سیرین هم می گوید اگر در خواب ببینی که کشته شدی، نشانه عمر طولانی است.

 

جابر مغربی می گوید اگر در خواب ببینی که فرزند خود را کشته ای یعنی روزی ِ حلال بدست خواهی آورد. امام ضادق نظرش بر این است که اگر در خواب ببینی حیوان یا جانوری مانند مار را کشته ای یعنی بر دشمن فائق می آیی.

 

تعبیر خواب کشتن مار,تعبیر خواب کشتن جن,تعبیر خواب کشتن گربه

 

تعبیر خواب کشتن جن

 

آنلی بیتون معتقد است اگر در خواب ببینید که کسی که به قتل رسانده اید یعنی این به دلیل بی تفاوت دیگران نسبت به خودتان احساس کوچکی و حقارت می کنید. و یا اینکه درگیر داستانی بد خواهید شد و رسوایی به بار خواهد آمد.

 

ابراهیم کرمانی می گوید اگر در خواب دیده ای که کسانی تو را کشته اند یعنی به تو منفعتی خواهد رسید. همینطور لوک اویتنهاو می گوید اگر در خواب کشته شده اید حتما فداکاری بزرگی خواهید کرد. آنتلی بیتون هم کشته شدن شما در خواب را نشانه پیروزی دشمنان پنهانی بر شما می داند.

 

تعبیر خواب کشتن مار,تعبیر خواب کشتن جن,تعبیر خواب کشتن گربه

 

تعبیر خواب کشتن گربه

 

گفتنی است اگر در خواب حیواناتی مانند عنکبوت و یا حتی مار را به قتل برسانید نشانه ی این می تواند باشد که قصد دارید یکی از ویژگی های شخصیت خودتان را از بین ببرید. این ویژگی می تواند منفی و یا مثبت باشد. با توجه به حیوان کشته شده در خواب می توان تا حدودی آن ویژگی را حدس زد.

 

تعبیر خواب کشتن

5/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/rxum
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.