تعبیر خواب جارو خریدن + تعبیر خواب جارو زدن حیاط و هدیه گرفتن جارو

1 14,917

تعبیر خواب جارو خریدن + تعبیر خواب جارو زدن حیاط و هدیه گرفتن جارو

تعبیر خواب جارو تعبیر خواب جارو تعبیر خواب جارو زدن تعبیر خواب جارو خریدن تعبیر خواب جارو کشیدن مرد تعبیر خواب جارو کشیدن زن تعبیر خواب می تواند تعابیر زیادی داشته باشد که پیشنهاد میشود این مطلب را مطالعه کنید.

 

تعبیر خواب جارو,تعبیر خواب جارو کشیدن,تعبیر خواب جارو زدن,تعبیر خواب خریدن جارو,تعبیر خواب جارو زدن مرده,تعبیر خواب جارو زدن دیوار 

 

خواب دیدن جارو نشانه چیست؟

 

معبران قدیمی دیدن جارو در خواب را به کنیز و معبران جدیدن جارو را به جمع آوری پول و پس انداز تفسیر و تعبیر کرده‌اند.

 

تعبیر خواب جارو

 


تعبیر خواب جارو از نظر محمدبن سیرین

 

جارو درخواب، خادم و خدمتکار است و جارو درشت خادمی است که تقاضای چیزها کند.

 

 تعبیر خواب جارو از نظر حضرت امام جعفر صادق 


جاروب دیدن به خواب بر سه وجه است.خادم منفعت کسی که از مردم تقاضا می‌کند جیزهایی را که دارند به او بدهند

 

 

تعبیر خواب جارو از نظر لوک اویتنهاو 

 


جارو: اختلاف در درون خانواده – جاروی کهنه: یک دیدار – جاروی تازه: آدم‌های به ظاهر دوست – خریدن یک جارو: اختلاف با افراد خانواده 

 


 تعبیر خواب جارو از نظر آنلی بیتون

 


اگر زنی خواب ببیند جاروی خود را گم کرده است، علامت آن است که او برای شوهر خود همسری بداخلاق، و برای امور خانه زنی نامرتب است. اگر خواب ببینید جایی را جارو می‌کنید، نشانه آن است که در معامله ای زیان خواهید دید.اگر خواب ببینید اتاق‌ها باید جارو شوند اما شما تا آن هنگام از نظافت آن‌ها صرف نظر کرده‌اید، نشانه آن است که در روزهای آینده اضطراب و نومیدی گریبانتان را خواهد گرفت.اگر خدمتکارتان خواب ببینند که مشغول جارو کردن هستند، نشانه آن است که مورد سوء ظن دیگران قرار خواهد گرفت.

 

تعبیر خواب جارو زدن

 


ابن سیرین می‌گوید: اگر بیند که خانه را به جارو می‌رفت، دلیل که مالش ضایع شود. اگر بیند خانه کسی می‌رفت، دلیل که مال کسی بدو رسد, خاصه بیند که خاک رفته را به خاک خود آورد.

 

 تعبیر خواب جارو از نظر منوچهر مطیعی تهرانی 

 


جارو کردن در خواب پس انداز مال اندک است و به زبان ساده تر پول جمع کردن. عمل قید مخارج ضروری را زدن و بهای آن را به کناری نهادن و به آن دل خوش بودن در خواب‌های ما به صورت جارو کردن و جارو ظاهر می‌شود.اگر در خواب ببینید که کسی جارو می‌کند و خس و خاشاک را به طرف شما می راند برای شما درد سر و ناراحتی مالی به وجود می‌آورد و اگر خلاف جهت شما جارو می‌کند و خاکروبه را از جائی که شما بودید دور می راند غم و اندوه را از شما می راند. دیدین جاروی از هم گسیخته و پاره و ولو در خواب خوب نیست وبیماری یا مرگ زن خانه است.لوک اویتنهاو می‌گوید: جاروکردن: آدم‌های به ظاهر دوست


اگر خواب ببینید جایی را جارو می‌کنید، نشانه آن است که در معامله ای زیان خواهید دید.
اگر خواب ببینید اتاق‌ها باید جارو شوند اما شما تا آن هنگام از نظافت آن‌ها صرف نظر کرده‌اید، نشانه آن است که در روزهای آینده اضطراب و نومیدی گریبانتان را خواهد گرفت.
اگر خدمتکارتان خواب ببینند که مشغول جارو کردن هستند، نشانه آن است که مورد سوء ظن دیگران قرار خواهد گرفت.


زنی اگر در خواب ببینید که جارو می‌کند و آن صبح زود و به هنگام طلوع آفتاب باشد مورد توجه و عنایت شوهرش قرار می‌گیرد
اگر ببینید که شب در تاریکی جارو می‌کند دعوا و مرافعه راه می‌اندازد. جارو کردن در خواب هنگام شب خوب نیست.آنلی بیتون می‌گوید: اگر زنی خواب ببیند جایی را جارو می‌کند، نشانه آن است که همسرش او را عزیز خواهد داشت و فرزندان از محیط گرم خانواده لذت خواهند برد.

 

تعبیر خواب جارو کردن مرد

 


 مردی اگر در خواب ببیند که جارو می‌کند و به خانه خود خیر و برکت می‌آورد. جوانی اگر در خواب ببیند که جارو می‌کند و خس و خاشاک و خاکروبه جمع کرده، پولی در اختیارش می‌گیرد یا اینکه به کاری مشغول می‌شود.

 

تعبیر خواب جارو کشیدن دیوار

 


جارو کشیدن به دیوار خوب نیست و غم و اندوه می‌آورد و به معنی جا به جا کردن غم و اندوه است همان طور که خاک را از دیوار به کف اتاق می‌ریزید خواب شما می‌گوید ناراحتی‌ها را جا به جا می‌کنید.

 

تعبیر خواب جارو

1.4/5 - (5 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/NPkW
ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    ادو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.