تعبیر خواب هواپیما + تعبیر خواب سوار شدن هواپیما و تعبیر خواب سقوط هواپیما

3 3,384

تعبیر خواب هواپیما + تعبیر خواب سوار شدن هواپیما و تعبیر خواب سقوط هواپیما

تعبیر خواب هواپیما تعبیر خواب سوار شدن هواپیما تعبیر خواب سقوط هواپیما تعبیر خواب آتش گرفتن هواپیما تعبیر خواب فرود آمدن هواپیما تعبیر خواب سقوط پی در پی هواپیما – اگر خواب در رابطه با هواپیما دیده اید حتما این مطلب را مطالعه نمایید.

 

 

تعبیر خواب هواپیما,تعبیر خواب سوار شدن هواپیما,تعبیرخواب سقوط هواپیما,تعبیر خواب سوار شدن در هواپیما,تعبیرخواب هواپیما در دست,تعبیرخواب هواپیما,تعبیرهواپیما

 

 

تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

 

 

پرواز در خواب خوب است مگر اینکه به صورت مستقیم به آسمان بروید که دیگر امکان دیدن زیر پای خود را نداشته باشید. این را بسیاری از معبران بد دانسته و معتقعد هستند که زندگی ببینده را خطری حتمی تهدید میکند. اگر دیدید که پرواز می کنید و از جایی می روید و به آرامی به مکانی دیگر فرود می آیید تحول و دگرگونی در زندگی شما به وجود می آید که دلخواه خودتان است.اگر جای سر سبز فرود آمدید از این تحول و درگرگونی سود خواهید برد.

 

 

پرواز در شب نشان به غم و انده است یا سفری که خستگی و رنج دارد و سود نداره.اگر در خواب ببینید که پرواز میکنید و میخواهید خود را به بالای دیوار یا برجی و یا نقطه دیگری برسانید و هر چی تلاش میکنید و نمیتوانید نشان این است که تحولاتی که برای زندگی آینده شما تعیین شده است به مشکل دچار می شوید که سختی میکشید یا اصلا به نتیجه کار خود نمیرسید.مجلسی نوشته اگر کسی ببیند که حین پرواز به زمین می افتد زن خود را طلاق می دهد و زنی دیگر می گیرد اما سقوط در خواب نمایانگر سقوط حرفه ای و شغلی است و گویای این واقعیت که برای ایجاد تحول با ناکامی رو به رو می شوبد. مجموعا دیدن پرواز در خواب بد نیست و بهبود امور را نوید می دهد.

 

 

تعبیر خواب هواپیما از دید مولف

 


تعبیر خواب سوار هواپیما بودن ، غم و ناراحتی است-تعبیر خواب با هواپیما به مقصد ، رهایی از غم است-تعبیر خواب سوار بر هواپیما بودن و ترس نداشتن ، بزرگی و عزت است.

 

 

تعبیر خواب به روایت لیلا برایت

 


تعبیر خواب با هواپیما در حال پرواز بودن ، موفقیت در کارهاست-تعبیر خواب هواپیمای آتش گرفته و در حال پرواز ، ضرر و زیان است-تعبیر خواب هواپیمای شکاری ، مشکلات و گرفتاری است

 

 

تعبیر خواب فرود آمدن هواپیما

 

 


فرود آمدن نشان دهنده این است که به بن بست رسیده‌ و نمی‌توانید راه به جایی ببرید. نا امیدی، امیدها و نقشه‌های شما ناکام مانده‌اند.

 

 

اشکال در فرود آمدن هواپیما در خواب چه تعبیری دارد؟

 


این نوع خواب‌ها نمایانگر مواجهه با سختی در رسیدن به اهداف و یا دشواری در رسیدن به مقاصد با شیوه‌های واقع بینانه، اضطراب درباره اینکه موج رویدادهای زندگی شما را به کجا می‌برد، احساس اینکه زمام امور از دستتان خارج شده است می‌باشد. ترس از اینکه آلت دست شخص دیگری شده‌ باشید در رویا خود را به صورت اشکال در فرود نشان می‌دهد.

 

 

تعبیر خواب سقوط پی در پی هواپیما

 


این رویا نشانه احساس اضطراب و بد افتادن به دل شخص درباره نتیجه منفی کاری است که در جریان است، احساس شکست و یا گناه، هراس از نتیجه یک پروژه نیز همین معنی و مفهوم را داراست.

 

 

تعبیر خواب هواپیما سوار شدن

 


سوار هواپیما شدن همانا استعاره‌ای از عزم تغییری بزرگ و سریع در راه و روش زندگی است. گاهی با هواپیما به دنیایی ناشناخته و سرشار از فرصت‌های تازه سفر می‌کنیم، بنابراین هواپیما در رویا نماد تغییر است. نمادی از پرواز کردن به سوی ناشناخته‌ها، فرصت‌ها و امکانات دور از نظر. مسافرت با هواپیما نشانه گام برداشتن به سوی استقلال، ترک کردن خانه یا دوستان، ترقی کردن، پیدا کردن راهی برای گریختن از دشواری‌ها و یا شرایط گذشته است. از این راه شخص از محدودیت‌های دست و پاگیر محیطی، نژادی، خانوادگی و غیره فراتر می‌رود. این قدرت ذهن ماست که به او اجازه می‌دهد ماورای همه این‌ها به پرواز درآید.

 

 

تعبیر خواب هواپیمای خصوصی

 


نشان دهنده تمامی فعالیت‌های خصوصی شخص و طرح‌هایی که به دیگران ربطی ندارد.

 

 

دیدن رویای هواپیمای درهم شکسته یا سقوط کرده

 


این خواب نگرانی از شکست خوردن، اضطراب درباره جاه طلبی و ماجراجویی که در زندگی شخص راه یافته، از دست رفتن اعتماد به نفس و تعادل روانی، هشداری درباره پروژه کاری،آرزوهای و امیدهای درهم شکسته را نشان می‌دهد.تماشای هواپیمایی که با امنیت کامل در حال فرود آمدن است بیان کننده بازگشت اعمال، گفتار و انرژی‌هایی است که از سوی فرد به دنیای بیرون فرستاده شده است.

3.6/5 - (13 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/9ftn
ممکن است شما دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. مریم می گوید

  سلام. من شوهرم دیشب خواب دیده بود ک توی هواپیما با ی خواننده معروف بودن و خیلی هم اون خواننده گرم گرفته بود باهاش و بعد سقوط کردن میخواستم ببینم تعبیرش چیع؟

  1. ناشناس می گوید

   انشالله خیره گلم

 2. علیرضا می گوید

  سلام.من خواب دیدم می خوام برم ایتالیا همه چیزم حاضر بود به پرواز نرسیدم و بلیط دوباره گرفتم سریع و با عجله وسیله جمع می کردم پول زیادی هم واسه سفر نداشتم…چی میشه تعبیرش؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.