تعبیر خواب آیینه + تعبیر خواب آیینه شکسته و تعبیر خواب دیدن خود در آیینه

0 922

تعبیر خواب آیینه + تعبیر خواب آیینه شکسته و تعبیر خواب دیدن خود در آیینه

تعبیر خواب آیینه تعبیر خواب آیینه شکسته تعبیرخواب دیدن خود در آیینه تعبیر خواب آیینه آهنی تعبیرخواب دیدن زن در آیینه تعبیر خواب زن حامله در آیینه تعبیرخواب کامل آیینه – اگر در خواب خود آیینه دیده اید و دنبال معانی آن هستید پس این مطلب را مطالعه کنید.

 

 

تعبیر خواب آیینه,تعبیر خواب آیینه شکسته,تعبیرخواب دیدن خود در آیینه,تعبیر خواب آیینه آهنی,تعبیرخواب دیدن زن در آیینه,تعبیر خواب زن حامله در آیینه,تعبیرآیینه

 

 

تعبیر خواب آیینه از دید حضرت امام جعفر صادق ع

 


اگر در خواب خود آیینه دیدی تعبیرش بر شیش چیز است:زن – پسر – مقام – دوست – شریک – کار روشن

 

 

تعبیر خواب آیینه از دید محمد بن سیرین

 


اگر در خواب دیدی آیینه ایی به کسی دادی تعبیرش سپردن مال پیش کسی است.اگر در خواب خود دیدی که در آیینه ی نقره ای نگاه میکنی تعبیرش کراهت از جاه و مکان است.

 

 

تعبیر خواب آیینه از دید ابراهیم کرمانی

 


اگر در خواب دیدی که زن حامله ای به آیینه آهنی نگاه میکند تعبیرش پسری مانند پدرش است.

 

 

تعبیر خواب آیینه از دید منوچهر مطیعی تهرانی

 


اگر در خواب خود آیینه دیدی نشانه دوست و همدم است.اگر در خواب خود دیدی که به آیینه نگاه میکنی تعبیرش غرور و خودخواهی است.

 

 

تعبیر خواب آیینه از دید لوک اویتنهاو

 


اگر در خواب خود آیینه دیدی تعبیرش خبر های ناخوشایند و اتفاقات شوم است.اگر در خواب خود شکستن آیینه را دیدی به معنی این است که با امید های خود خدافظی کنید!

 

 

تعبیر خواب آیینه از دید آنلی بیتون

 


اگر در خواب دیدی که در آیینه نگاه میکنی به معنای بیماری و رنج است.اگر در خواب دیدی که آیینه ایی شکست به معنای مرگ ناگهانی یکی از آشنایان است.اگر در خواب خود دیگران را در آیینه ایی دیدی تعبیرش رفتاریغیر منصفانه است.اگر در خواب خود حیوانات را در آیینه دیدی به معنای نا امید شدن و زیان است.اگر در خواب خود دیدی که دختری آیینه ایی را بشکند به معنای روابط دوستانه ناموفق است.اگر در خواب دیدی که زنی آیینه ایی را نگاه میکند تعبیرش صحنه های غم انگیز است.

 

 

تعبیر خواب آیینه از دید اچ میلر

 


اگر در خواب خود آیینه ای مات و کدر دیدی به معنای این است که خود را آدمی بسیار خوب و با شخصیت فرص کرده ای.

 


تعبیر خواب آیینه از دید کتاب سرزمین رویاها

 


تعبیر خواب آینه کوچک ، خیانت است.تعبیر خواب یک زن خود را در آینه نگاه می کنید ، دوستان او را فریب می دهند. تعبیر خواب یک مرد خود را در آینه نگاه می کند ، باید در کار دقت بیشتری داشته باشد. .تعبیر خواب یک شخصیت مهم خود را در آینه نگاه می کند ، پشتیبانی زیر دستانش را از دست خواهد داد تعبیر خواب یک دختر جوان خود را در آینه نگاه میکند ، بهتر است نامزد یا دوستش را تغییر دهد تعبیر خواب یک زن شوهر دار خود را در آینه نگاه می کند ، او به شوهرش وفادار نخواهد بود .تعبیر خواب یک عاشق خود را در آینه نگاه می کند ، کسی را که دوست دارد به او وفادار نیست .تعبیر خواب آینه می شکند ، اتفاق غیر منتظره ای باعث پریشانی شما خواهد شد .

3/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/fVzq
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.