فقط متاهل ها کلیک کنند 18+

2 279

فقط متاهل ها کلیک کنند 18+

zanashoe_rouzegar.com

 

سالهاست که از همسرم دور افتاده ام، احساس صمیمیت و محبت مان کم شده است، حرفی برای گفتن نداریم و مانند دو غریبه ایم، حس دردآوری است که همسرت تو را برای مرتفع کردن نیازهایش بخواهد، شاید باورتان نشود، فقط رابطه جنسی است که ما را به هم نزدیک می کند، شاید به این دلیل که این یک قرار قبلی است.  
   
همه ما آرزوی خوشبختی و زندگی ایده ال را داریم، اما همیشه فکر می کنیم زندگی ایده آل رویایی دست نیافتنی است و همیشه متعلق به شخصیت های رمانتیک فیلم هاست. اما واقعیت این است که اگر شما هم بخواهید می توانید خوشبخت شوید و طعم عشق و عاشقی را برای همیشه زیر دندان تان مزمزه کنید. فقط کافی است  آگاهی و شناخت تان را افزایش دهید و در شیوه رفتار و کلام تان تغییراتی ایجاد کنید. این تصور اشتباهی است که برخی از زوجین معتقدند تنها رابطه جنسی باعث صمیمیت آنها می شود، آنهم فقط صمیمیت لحظه ای و موقت. این در حالی  است که روان شناسان معتقدند صرف داشتن رابطه جنسی، نمی تواند تضمین کننده عشق و علاقه مشترک و احساس رضایت و خوشبختی زوجین باشد.
 
رابطه زناشویی موجب نزدیکی زن وشوهر به هم می شود اما ممکن است صمیمیت را  به وجود نیاورد. این رابطه تنها راه برقرای ارتباط و نزدیک شدن زوج به یکدیگر نیست. چه بسا روشهای بسیاری برای ایجاد صمیمیت در زندگی مشترک وجود دارد که می تواند احساس و علاقه شما را به همسرتان نشان دهد.
 
 
روشهای زیر اگر چه شاید بسیار ساده و پیش پا افتاده به نظر آیند، اما می توانند معجزه عشق دوباره شما باشند:
 
 
همسرتان را ببینید و بشنوید
 
به صورت همسرتان نگاه کنید و چشمان او را هدف قرار دهید، یادتان باشد با همین کار به ظاهر سخت اما راحت، می توانید پیام های عمیق احساسی تان را بدون رودربایستی و یا خرج کردن کلامی، به همسرتان انتقال دهید.

   
لازم نیست همسرتان شق القمر کند که  کارهای او به چشم تان بیاید و یا حرفی متفاوت بزند که به حرفهایش گوش دهید. فقط کافی است با خود تمرین کنید که همسرتان را همیشه و در همه حال ببینید و بشنوید. حتما دیدن خرابکاری ها و یا شنیدن غرغر هایش هم لطف دیگری دارد.
   
 البته برای دیده و شنیده شدن گاهی لازم است پویا شوید. لازم است، برای خارج کردن زندگی تان از یکنواختی، هر روز به دنبال کشفی جدید از توانایی ها و خصوصیات اخلاقی و شخصیتی خود و همسرتان باشید. شما آقای عزیز، اگر تا دیروز عادت به خرید گل نداشتید، امروز با شاخه گلی به خانه بروید و یا شما خانم عزیز، ذوق زنانه تان را بکار بگیرید و سفره ای رنگین با دیزاین متفاوت تر از شبهای قبل برای همسرتان بچینید.
 
به چشم یکدیگر نگاه کنید
 
چشم ها هیچ وقت به هم دروغ نمی گویند! در اوج دعوا هم که باشید، اگر عمیقا به چشمان همسرتان خیره شوید، می توانید عشق او را نسبت به خودتان دریابید. عاشقانه و با لبخندی بر لب به چشمان همسرتان زل برنید، آن وقت خواهید دید که احساس نزدیکی و صمیمیت بیشتری با همسرتان می کنید. از همین امروز این تمرین را شروع کنید، به صورت همسرتان نگاه کنید و چشمان او را هدف قرار دهید. یادتان باشد با همین کار به ظاهر سخت اما راحت، می توانید پیام های عمیق احساسی تان را بدون رودربایستی و یا خرج کردن کلامی، به همسرتان انتقال دهید.

 

 
بگویید «دوستت دارم»
 
«دوستت دارم»، جمله معجزه گری است که شنیدن به موقع آن، گوش همسرتان را  می نوازد و به زندگی شما امید تزریق می کند.
 
 
 
درست است که می دانید همسرتان شما را دوست دارد و او هم از علاقه شما نسبت به خودش مطمئن است، اما این دلیل نمی شود که شما و یا همسرتان از ابراز علاقه نسبت به یکدیگر امتناع کنید. همه افراد نیازمند شنیدن این جمله هستند، ولو آن که جمله تکراری باشد.


تاکید به این حس هیچ گاه از ارزش شما نمی کاهد و یا همسرتان را پرتوقع نمی کند، به همسرتان  بگوئید: دوستش دارید و از این که او کنارتان هست، احساس آرامش و خوشبختی می کنید. «دوستت دارم»، جمله معجزه گری است که شنیدن به موقع آن، گوش همسرتان را  می نوازد و به زندگی شما امید تزریق می کند.
 
 
احترام بگذارید
 
در همه حال، حتی شرایط بحرانی، به همسرتان بی احترامی نکنید. سعی کنید کلام و یا حرکتی نکنید که در ذهن همسرتان حک شود ، یادتان باشد دیر یا زود تاوان آن را می بینید.

منبع:امینانه

4/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/T0vt
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. بهروز می گوید

    وقتی همسر همش بهت غر میزنه که مامانت چی گفت خواهر فضوالت اینو گفت ..وقتی همسرت دایره حرفهاش محدود به حرفهای خاله زنکی و حسادت باشه وقتی اجازه کوچکترین نقد رو برای خودش محق نمیدونه وقتی تحقیرت میکنه و تو رو روز به روز از خانوادت و اقوامت دور میکنه ..واقعا چطوری مرد راضی باشه از زندگی؟شما گفتین نیاز جنسی!ولی من خودم ارامش رو به نیازم ترجیح میدم و زنم اگه ارامش بده و با محبت و خوش اخلاق باشه ازش رابطه جنسی هم نمیخوام………

  2. ناشناس می گوید

    بنظر من زنم آدمه بعضی وقتا وقتی از لحاظ روحی به زن فشار میاد غر میزنه مرد قبل از همه چی باید گذشت داشته باشه چون گذشت همیشه توی زندگی دوطرفه است و مطمین باش وقتی زن گذشت مرد رو ببینه خودش آروم میگیره ودیگه غر نمیزنه و هر دو طرف باید قبل از همه چی مثه دوتا دوست صمیمی باشن اینجوری آرامشم به زندگی میاد.بنظرم لازمه زندگی خوب و آروم اول ایمان به خداست بعد قبول داشتن اماما وزیاد قران خوندن ویاد گرفتن وبکار گیری اون تو زندگی البته به درست ترین راه و روش والبته یاد دادن اون به اطرافیان……اونموقع است که دیگر هیچکس باعثه بهم ریختن آرامش نمیشه…..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.