تعبیر خواب خرما + تعبیر خواب خوردن خرما و تعبیر خواب خرما گرفتن از مرده

0 10,559

تعبیر خواب خرما + تعبیر خواب خوردن خرما و تعبیر خواب خرما گرفتن از مرده

تعبیر خواب خرما تعبیر خواب خوردن خرما تعبیر خواب خرما گرفتن از مرده تعبیر خواب خرما نارس تعبیر خواب خرما زرد تعبیر خواب پخش کردن خرما تعبیر خواب گرفتن خرما تعبیر خواب کامل خرما – اگر خواب در رابطه با خرما دیده اید این مطلب می تواند به شما در این زمینه کمک کند پس حتما مطالعه نمایید.

 

 

تعبیر خواب خرما,تعبیر خواب خوردن خرما,تعبیر خواب گرفتن خرما از مرده,تعبیر خواب خرما نارس,تعبیر خواب خرما زرد,تعبیر خوابی کامل خرما,تعبیر خواب پخش کردن خرما,

 

 

تعبیر خواب به روایت امام جعفر صادق

 

 

دیدن در خرما در خواب نشان از به دست آوردن مال حلال است،و دیدن غوره خرما در خواب دلیل بر پاک دیدن دین و مال حلال است و دیدن خرمای تر و تازه نشان از چشم روشنی و فرزند نیکو است.

 

تعبیر خواب به روایت محمد بن سیرین

 

 

دیدن خرما در خواب به معنای مال و خواسته است . اگر در در خواب ببینید که خرما میخورید نشان این است که اگر اهل علم باشید علمتان زیاد شود و اگر بازرگان باشید مالتان زیاد شود و اگر ببیند خرما بخورید و هسته اش رو بیاندازید نشان این است که اگر اهل علم باشید علمتان زیاد می شود . اگر احکام شریعت با به جای آوردید و بازرگان باشید از خیانت دور هستید.

 

 

تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

 

 

دیدن خرما در خواب بسیار نیکو است. اگر در خواب دیدید که خرما می خورید شادی به شما می رسد. بهره ای می برید. توفیقی حاصل می کنید. اگر دیدید خرما به کسی می دهید به او سود می رسانید. چنان چه در خواب ببینید که خرما خیرات می کنید بهره ای نصیب شما می شود که هم وسیع است و هم زیاد. اگر در خواب دیدید که خرما می خورید و هسته اش را به زمین می افکنید سود بی دغدغه می برید. اگر ببینید که درخت نخل در خانه دارید زنی خواهید داشت که فرزندان صالح می آورد. اگر در خواب ببینید خرما خریده اید و به خانه می برید معاش شما گسترش می یابد و اگر ببینید نخل می کارید زنی خوش نیت و خوش طبع خواهید خواست. این خواب برای دختران و پسران جوان نیز خوب است و آینده ای روشن را نوید می دهد.

 

 

تعبیر خواب خرما از دید آنلی بیتون

 


تعبیر خواب دیدن خرما بر روی نخل ، ازدواجی مبارک است تعبیر خواب خرما خوردن از بسته این است که دچار کمبود و پریشانی می شوید دیدن خرما در خواب بسیار نیکو است. اگر در خواب دیدید که خرما می خورید شادی به شما می رسد. بهره ای می برید. توفیقی حاصل می کنید. اگر دیدید خرما به کسی می دهید به او سود می رسانید. چنان چه در خواب ببینید که خرما خیرات می کنید بهره ای نصیب شما می شود که هم وسیع است و هم زیاد.

 

 

اگر در خواب دیدید که خرما می خورید و هسته اش را به زمین می افکنید سود بی دغدغه می برید. اگر ببینید که درخت نخل در خانه دارید زنی خواهید داشت که فرزندان صالح می آورد. اگر در خواب ببینید خرما خریده اید و به خانه می برید معاش شما گسترش می یابد و اگر ببینید نخل می کارید زنی خوش نیت و خوش طبع خواهید خواست. این خواب برای دختران و پسران جوان نیز خوب است و آینده ای روشن را نوید می دهد.

 

 

 داشتن خرما

 

 

امام صادق (ع) می‌فرمایند:

 

 

تعبیر خواب خرمای تر تازه، روشنی چشم و فرزند خوب و نیکو می‌باشد.

 

 

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی خرمای تازه داری، تعبیرش این است که به اندازه آن مال و ثروتی را با سختی و تلاش به دست می‌آوری. اگر ببینی خرماهای فراوان و زیاد در خانه داری، یـعـنـی به اندازه آن از زمین و زراعت خودت مال و اموال کسب می‌کنی.

 

 

جابر مغربی می‌گوید:

 

 

اگر در خواب ببینی با دست خرما چیده‌ای، تعبیرش این است که با زن ثروتمندی ازدواج می‌کنی، بعضی از تعبیرگران نیز می‌گویند: مال و اموال به دست می‌آوری، همانطور که در قرآن کریم آمده: وَهُزِّی اِلَیْکِ بِجِذْعِ النَّخْلَهِ تُسَاقِطْ عَلَیْکِ رُطَبًا جَنِیًّا _ تنه درخت را سوی خود تکان بده که خرمای تازه بر تو بیفکند (مریم-25) .

 

 

خوردن خرما

 

 

ابراهیم کرمانی می‌گوید:

 

 

اگر در خواب ببینی خرمای خشک یا تازه می‌خوری، تعبیرش این است که شیرینی و صفای ایمان را درک می‌کنی و کار تو رو به راه می‌شود. بعضی از تعبیرگران می‌گویند: اگر ببینی خرما می‌خوری، یـعـنـی به تو ارث و میراث می‌رسد، ابن سیرین می‌گوید: تعبیرش این است که اگر اهل علم و دانش هستی، علم تو بیشتر می‌شود، و اگر بازرگان هستی، مال و اموالت افزایش می‌یابد، و اگر ببینی خوردی و هسته‌اش را انداختی، یـعـنـی اگر اهل علم هستی، احکام دینی و شرعی را به جا می‌آوری، و اگر بازرگان هستی، خیانت نمی‌کنی . اگر ببینی خرمای نرسیده می‌خوری، یـعـنـی از فرزندت به تو ارث می‌رسد.

 

 

 درخت و شاخه خرما (نخل و …)

 

 

حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند:

 

 

تعبیر خواب درخت خرما مردی شریف و عالم می‌باشد. اگر ببینی در خانه‌ات درخت خرما داری، تعبیرش این است که با مرد بزرگی دوست و آشنا می‌شوی.

 

 

ابن سیرین می‌گوید:

 

 

اگر ببینی درخت خرمای خانۀ خود را بریده‌ای، یـعـنـی شخصی از افراد خانواده و فامیل تو بیمار می‌شود. ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی درخت خرمایی که از ریشه خشک شده است را بریده‌ای، یـعـنـی کاری که بر عهده داری ناتمام مانده و دچار بی‌نظمی می‌شود.

 

 

ابن سیرین می‌گوید:

 

 

اگر ببینی درخت خرمائی که در خانه تو می‌باشد از ریشه خشک شده است، یـعـنـی بین تو و همسرت جدائی می‌افتد. اگر ببینی درخت خرمائی که در خانۀ تو قرار دارد خشک شده و دوباره سبز گردیده است، یـعـنـی اگر بیمار هستی بهبود پیدا می‌کنی . اگر ببینی شاخۀ خرما در دست داری، یـعـنـی صاحب فرزند می‌شوی.

 

 

طلع و غوره خرما

 

 

ابن سیرین می‌گوید:

 

 

اگر در خواب ببینی طلع داری، تعبیرش این است که صاحب فرزند می‌شوی،‌‌‌‌‌ و اگر ببینی آن را خورده‌ای تعبیرش مال و نعمت می‌باشد. اگر ببینی طلع‌های فراوانی داری و از آن‌ها می‌خوری، ولی به کسی نمی‌دهی، یـعـنـی «پادشاه» مال و اموال تو را با قهر و غضب گرفته و تصاحب می‌کند.

 

 

امام صادق (ع) می‌فرمایند:

 

 

تعبیرهای طلع عبارتند از: 1- فرزند 2- نعمت 3- مال و اموال. اگر در خواب غوره خرما ببینی، تعبیرش دین درست و پاک و مال حلال می‌باشد.
 

4/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/tRWz
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.