تعبیر خواب دادگاه + تعبیر خواب دادگاه رفتن و تعبیر خواب دادگاهی شدن

0 1,519

تعبیر خواب دادگاه + تعبیر خواب دادگاه رفتن و تعبیر خواب دادگاهی شدن

تعبیر خواب دادگاه تعبیر خواب دادگاه رفتن تعبیر خواب دادگاهی شدن تعبیر خواب قاضی شدن تعبیر خواب توهین به قاضی تعبیر خواب دعوا در دادگاه تعبیر خواب کامل دادگاه – اگر در رابطه با دادگاه خوابی دیده اید حتما این مطلب را مطالعه نمایید.

 

 

تعبیر خواب دادگاه,تعبیر خواب دادگاه رفتن,تعبیر خواب دادگاهی شدن,تعبیر خواب دادگاهی,تعبیر خواب احضار در دادگاهی,تعبیر خواب در دادگاه,تعبیر خواب کاملی دادگاهی

 

 

تعبیر خواب سالن‌ دادگاه‌

 


اگر خواب‌ ببینید که‌ در سالن‌ دادگاهی‌ هستید و در برابر اتهاماتی‌، از خود به‌ دفاع‌ می‌پردازید، این‌خواب‌ نشان‌ می‌دهد که‌ با مسایل‌ و موضوعات‌ رعب‌انگیز و خطرناک‌ و احساس‌ گناه‌ و عذاب‌ وجدان‌دست‌ و پنجه‌ نرم‌ می‌کنید. یعنی‌، موقعیتی‌ در زندگی‌ بیداری‌تان‌، نگرانی‌ و دغدغه‌ خیلی‌ زیادی‌ برایتان‌به‌ بار آورده‌ است‌. احتمالا احساس‌ می‌کنید که‌ به‌ نحوی‌ مورد قضاوت‌ قرار گرفته‌اید. دیگر خوابهای‌مرتبط با سالن‌ دادگاه‌ (مثل‌ حضور در یک‌ محاکمه‌ و دادرسی‌ یا این‌ که‌ خودتان‌ قاضی‌ یا وکیل‌ هستید)نمایانگر مشکلات‌ و دردسرهای‌ مالی‌ کوتاه‌ مدت‌ هستند. اگر از اتلاف‌ و هدر دادن‌ وقت‌ در حین‌اندیشیدن‌ به‌ گذشته‌ اجتناب‌ ورزید، چشم‌انداز برایتان‌ مثبت‌ و خوش‌ بینانه‌ خواهد بود. پس‌ گذشته‌ها رادرگذشته‌ رها کنید و به‌ دنبال‌ آینده‌ پیش‌ بروید!

 

 

ابن سیرین می‌گوید:

 

 

اگر اهل قضاوت نباشی و در خواب ببینی که قاضی شده‌ای، تعبیرش این است که دچار گرفتاری و بلائی می‌شوی و مال و اموال خودت را از دست می‌دهی، ولی اگر عالم هستی و این خواب را ببینی، یـعـنـی قاضی می‌شوی.

 

 

جابر مغربی می‌گوید:

 

 

اگر در خواب ببینی قاضی بر تو حکم و قضاوت کرده است، تعبیرش این است که در بیداری همین قضیه خواهد بود. اگر ببینی قاضی با شفقت و دلسوزی به تو نگاه می‌کند، یـعـنـی به سود و منفعت می‌رسی، ولی اگر با خشم و غضب نگاه می‌کرد، یـعـنـی دچار غم و اندوه می‌شوی (دفع بلا و گرفتاری).

 

 

تعبیرگری می‌گوید:

 

 

اگر ببینی وکیل و کارگزار «پادشاه» یا قاضی هستی و در کار خودت منصف می‌باشی، تعبیرش خوشبختی می‌باشد، ولی اگر ببینی که در شغل وکالت منصف نمی‌باشی، تعبیرش بر خلاف حالت قبلی است.

 

 

برایت مى‌گوید:

 

 

 اگر در خواب یک دادگاه ببینید بیانگر آن است که نباید اجازه دهید تا حق شما پایمال شود.

 

 

تعبیر خواب محکوم شدن در دادگاه

 


لیلا برایت: 

 

 

اگر در خواب مشاهده کنید که در دادگاهى شما را محکوم مى‌کنند، به این معناست که به خاطر انجام دادن کارى از شما تشکر و قدردانى مى‌شود.

 

 

آنلی بیتون: 

 

 

اگر خواب ببینید بحث و دادرسی پیرامون اختلافات در دادگاه به زیان شما تمام می‌شود، نشانه آن است که برای ادعای نادرست دیگران باید با تمام توان از خود دفاع بکنید.

 

 

تعبیر خواب اهانت به قاضی در دادگاه

 


آنلی بیتون می‌گوید:

 

 

اگر در خواب ببینید که در دادگاه، به یک قاضی اهانت می‌کنید، بیانگر بی‌دقتی در انجام کارها است. اگر خواب ببینید نزد قاضی در دادگاه هستید و بحث و دادرسی پیرامون اختلافات به نفع شما حل و فصل می‌گردد، علامت آن است که خواستگاری شما توفیق آمیز خاتمه می‌یابد.

 


تعبیر خواب پیشخدمت دادگاه

 

 


لیلا برایت می‌گوید:

 

 

اگر در خواب خود را پیشخدمت دادگاه ببیند، نشانه‌ی انجام کارهای بیهوده است. اگر در خواب با یک پیشخدمت دادگاه دعوا بگیرد، به این معنا است که در قبال انجام کارهای خوب پاداشی به شما نمی‌دهند.

 

 

تعبیر خواب شاهد در دادگاه

 


لیلا برایت:

 

 

 اگر به عنوان یک شاهد در دادگاه حضور پیدا کنید، علامت آن است که به دیگران در انجام کارهایشان کمک مى‌کنید. دریافت احضاریه از دادگاه، نشانه‌ى انجام یک کار غیر قانونى است.

 

2.5/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/g3Ky
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.