تعبیر خواب مدفوع در دهان + تعبیر خواب مدفوع کردن انسان در خواب

2 4,460

تعبیر خواب مدفوع

این که در خواب چه چیز می بینیم، می تواند معانی متفاوت و در بعضی مواقع جالبی داشته باشد. اگر شخصی هستید که زیاد خواب می بینید شاید بهتر است که خواب های خود را تعبیر کنید. خواب ها می توانند نشانه ای برایتان باشد. ما در این نوشتار می خواهیم شما را با تعبیر خواب مدفوع آشنا کنیم. آیا می دانید که تعبیر دیدن مدفوع در خواب چیست؟ در این مقاله در خصوص این موضوع صحبت خواهیم کرد.

 

تعبیر خواب مدفوع,تعبیر خواب مدفوع بچه,تعبیر خواب مدفوع انسان,تعبیر خواب مدفوع گربه,تعبیر خواب مدفوع مرده,تعبیر خواب مدفوع حیوانات,تعبیر خواب مدفوع پرنده

 

تعبیر خواب مدفوع انسان در دست

 

از دیدگاه منوچهر مطیعی دیدن خواب مدفوع می تواند رهایی از غم باشد و گاهاً نیز پول تعبیری برای مدفوع می باشد. اگر در خواب دیدید که مشغول تمیز کردن مدفوع یا شستن محل آن هستید یعنی می خواهید سخت تلاش کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

 

از نظر ابن سیرین نیز دیدن مدفوع در خواب نشانه برطرف شدن اندوه است. ایشان بر این عقیده اند که اگر در خواب دیدی که از آلت مردی مدفوع خارج شده است نشانه این است که دوست داری به لواط بپردازی! ابن سیرین همچنین معتقد است که اگر در رویا مدفوع حیوان مشاهده شود بدین معناست که مال و منال زیادی بدست خواهید آورد.

 

حضرت دانیال بر این عقیده است که مشاهده مدفوع در خواب به معنی مال حرام است. دانیال نبی همچنین معتقد است که اگر در خواب مدفوع حیوان دیده اید، یعنی پولی را با ظلم بدست آورده اید یا خواهید آورد.

 

تعبیر خواب مدفوع,تعبیر خواب مدفوع بچه,تعبیر خواب مدفوع انسان,تعبیر خواب مدفوع گربه,تعبیر خواب مدفوع مرده,تعبیر خواب مدفوع حیوانات,تعبیر خواب مدفوع پرنده

 

پوچ گرایی و پول تعبیری است که در کتاب سرزمین رویاها آمده است. و اگر در خواب مدفوع نوزاد مشاهده شود تعبیرش این است که امتیاز بزرگی نصیب شخص خواهد شد. دیدن خواب مدفوع به هر نوع دیگری نیز به معنی آن است که هدیه دریافت خواهید کرد. همچنین مشاهده مدفوع حیوان در خواب به معنی رسیدن نفع زیاد برای شماست.

 

کارل یونگ می گوید که اگر در خواب به مدفوع دست زده اید نشانه کثیف بودن یکی از جنبه های خودتان است. یعنی فکر می کنید که آدم خوبی نیستید. از دیدگاه فروید نیز مشاهده مدفوع در خواب به غرور، پول، علمکردهای تهاجمی و شرم برمی گردد. همچنین بازی کردن با مدفوع در خواب می تواند نشانه ای از نگرانی در مورد مسئله های مالی باشد.

 

این پروفسور سوئیسی معتقد است که اگر در خواب روی کسی مدفوع کرده اید یعنی اینکه نسبت به آن فرد خصومت و خشمی دارید. اما اگر برعکس این خواب را دیده اید یعنی احساس گناه و شاید پوچی می کنید و احتمالاً اعتماد به نفس خوبی ندارید.

 

تعبیر خواب مدفوع,تعبیر خواب مدفوع بچه,تعبیر خواب مدفوع انسان,تعبیر خواب مدفوع گربه,تعبیر خواب مدفوع مرده,تعبیر خواب مدفوع حیوانات,تعبیر خواب مدفوع پرنده

 

مشاهده خواب مدفوع کردن گنجشک روی سر شما، یعنی اینکه احتمالاً در آینده خبرهای خوبی خواهید شنید، مثلاً در قرعه کشی برنده خواهید شد.

 

دیدن خواب که در حال مدفوع کردن هستید و مردم هم در حال تماشای شما هستند یعنی اینکه باید از کارهایی که آبرویتان را خواهد برد پرهیز کنید. این تعبیر برای یکی از اصحاب پیامبر یعنی خالد بن علی بن محدالعنبری است.

 

4.4/5 - (27 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/QU9r
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. محمد شفيق می گوید

    خواب دیدم توالیت را صاف میکنم مواد غایته را میکشم

  2. خديجه می گوید

    خواب دیدم مدفوع خیلی زیاد همراه اب شفاف زیاد در توالت کردم وبه کسی میگفتم در را ببندید وبستندز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.