تعبیر خواب گربه سیاه و زرد + تعبیر خواب حمله گربه وحشی به انسان

1 4,066

تعبیر خواب گربه سیاه و زرد + تعبیر خواب حمله گربه وحشی به انسان

تعبیر خواب گربه , خواب دیدن و تعبیر خواب جزء جدایی ناپذیر زندگی مان هستند و از همان ابتدای زندگى همراه ما هستند. بنابراین نیاز است که در مورد خواب و تعبیر خواب بى خبر نباشیم و با استفاده از دانسته هایی که از طریق قرآن ، روایات ، سیره امامان(ع) و گفتار روانکاوان بدست می آوریم آگاهی لازم را کسب کنیم. اگر در رابطه با گربه خواب دیده اید می توانید در این مطلب تعبیر خواب گربه را مشاهده فرمایید.

 

تعبیر خواب گربه,تعبیر خواب گاز گرفتن گربه,تعبیر خواب حمله گربه به انسان,تعبیر خواب گربه زرد,تعبیر خواب ترسیدن از گربه,تعبیر خواب گربه زخمی,خواب گربه مرده

 

تعبیر خواب گربه چیست ؟

 

تعبیر خواب گربه از دیدگاه امام صادق(ع) : تعبیر خواب گربه بر 5 وجه است. دزد / غماز و طعنه زننده و عیب‌جو / بیماری / زنی مهربان و دلسوز / جنگ و دشمنی

 

تعبیر خواب گربه از دیدگاه ابن سیرین : تعبیر خواب گربه ، مردی مفسد و دزد می‌باشد.

 

تعبیر خواب گربه از دیدگاه ابراهیم کرمانی : اگر بعد از صبح در خواب خودت گربه ببینی، تعبیرش این است که شش روز بیمار می‌شوی (دفع بلا و گرفتاری).

 

 از دیدگاه کتاب فرهنگ تفسیر رویا از تونی کریسپ : گربه در رویای مردان احتمالا به زن یا جنس ماده اشاره دارد، جنبه شهودی طبیعت مردان، شهود و احساس خطرات ناشناخته، حسادت، خشم و انتقام جویی در رابطه، مادر شخص رویابین، استقلال، دزدی، باروری، در برخی رویاها دیدن گربه سیاه قطعا نشان دهنده ترس از شنیدن خبرهای بد و یا ترس به طور کلی است.

 

 از دیدگاه آنلی بیتون : خواب گربه مفید و تمیز ، نشانه زیان مالی است. اگر تاجری در خواب گربه ببیند ، نشانه آن است که باید در تجارت تلاش بیشتری به خرج بدهد . رقبای او می خواهند معیارهای معاملاتی او را در هم بریزند. دیدن گربه و مار در حالتی دوستانه در خواب، نشانه آغاز دعوا و کشمش است. اگر زنی در خواب ببیند بچه گربه ای زیبا ببیند ، نشانه آن است که به دام فریب ماهرانه ای کشیده می شود اما با تشخیص درست خود را نجات می دهد. اما اگر در خواب بچه گربه ای کثیف و لاغر ببیند، علامت آن است که قربانی بی احتیاطی های خود خواهد شد.

 

 

تعبیر خواب گربه در خانه

 

از دیدگاه ابن سیرین : اگر در خواب ببینی گربه‌ای وارد خانۀ تو شده است، تعبیرش این است که دزدی وارد آنجا می‌شود. اگر ببینی گربه از خانۀ تو چیزی خورده است، یعنی شخص دزدی از خانۀ تو چیزی به سرقت می‌برد.

 

 

تعبیر خواب کشتن گربه

 

از دیدگاه یوسف نبی(ع) : دیدن کشتن گربه درویش گردد.

 

 از دیدگاه ابن سیرین : اگر در خواب ببینی گربه را کشته‌ای، تعبیرش این است که دزدها را کشته و یا مغلوب می‌سازی .

 

 از دیدگاه ابراهیم کرمانی : اگر ببینی گربه را کشته و پوستش را کنده‌ای، یعنی مال دزدی را می‌گیری.

 

 

تعبیر خواب بیرون آمدن گربه از بدن

 

 از دیدگاه ابن سیرین : اگر در خواب ببینی از آلت مردانه  گربه‌ای بیرون آمده است، تعبیرش این است که صاحب فرزندی دزد و راهزن می‌شوی.

 

از دیدگاه جابر مغربی : اگر ببینی از فرج یعنی آلت زنانه گربه‌ای بیرون آمده است، تعبیر آن این است که صاحب فرزندی دزد می‌شوی.

 

 

تعبیر خواب حمله گربه به انسان

 

تعبیر خواب حمله گربه به انسان از دیدگاه آنلی بیتون : اگر خواب ببینید گربه ای را نمی‌توانید از خود دور کنید، نشانه بدبختی است. اگر خواب ببینید گربه ای به شما حمله ورمی شود، دلالت بر آن دارد که دشمنان می‌کوشند به اعتبار شما خدشه وارد کنند و ثروت شما را از چنگتان دربیاورند. اگر خواب ببینید گربه ای را از خود می رانید، دلالت بر آن دارد که بر موانع بزرگی غلبه خواهید کرد و ثروتمند و مشهور می‌شوید.

 

 

تعبیر خواب چنگ زدن گربه

 

تعبیر خواب چنگ زدن گربه از دیدگاه آنلی بیتون : اگر خواب ببینید گربه ای به شما چنگ می زند، دلالت بر آن دارد که دشمن، ثروتی که شما روزها برای بدست آرودنش وقت صرف کرده‌اید، از چنگ شما بیرون می‌آورد.

 

تعبیر خواب چنگ زدن گربه از دیدگاه لوک اویتنهاو : اگر در خواب ببینید از گربه ای چنگ می خورید تعبیر آن وجود مانع می باشد.

 

تعبیر خواب گربه

4.2/5 - (8 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/zdfN
ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. امین می گوید

    سلام خواب دیدم دوتا گربه اومده خونمون یکیش سیاه یکیش زرد سیاه از خونه رف ولی گربه زرد موند پیش ما خودشو لوس میکرد دراز میکشید تا نازش کنیم تعبیرش چیه ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.