خواص شگفت انگیز آب سیب

0 323

‎خواص شگفت انگیز آب سیب

خواص آب سیب

 

‎معجزه به نام آب سیب

‎آب میوه های طبیعی هر کدام اثرات مفید و منحصر به فرد خود را دارد جدا ز خوشمزه بودنشان هر کدامشان برای بدن مفید است، در این قسمت معجزه آب سیب را برای شما توضیح داده ایم که مشاهده می نمایید.

آب سیب یکی از ساده ترین آب میوه ها و در عین حال قابل دسترس ترین نوشیدنی می باشد. این نوشیدنی دارای خاصیت های متعددی است که مصرف آن به همه ی افراد توصیه می شود.
‎تحقیقات نشان می دهد که آب سیب در مقابل دی هیتراته شدن (کم آبی مزمن بدن) بسیار موثرتر از سایر نوشیدنی های گران قیمت عمل می کند. همچنین مطالعات علمی که در ژورنال پزشکی در آمریکا اخیرا به چاپ رسیده ، حاکی از آن است که کودکانی که از دل دردهای مزمن رنج می برند ، اگر در طی دوره درمان از آب سیب استفاده کنند بسیار سریع تر از حالتی که نوشیدنی های دیگر را مصرف می کنند مداوا می شوند.

 

‎معجزه به نام آب سیب

‎در این راستا یک تحقیق در دانشگاه “کالگاری” کانادا بر روی 650 کودک بین 6 ماه تا 5 سال انجام گرفت که تمامی این کودکان دچار بیماری های شکمی همچون اسهال ، استفراغ و کم آبی مزمن بودند. کودکان مورد مطالعه در این تحقیق را به صورت رندم به دو دسته تقسیم کردند.
‎دسته ی اول کودکانی که در روند بیماری خود از آب سیب رقیق شده به منظور جبران آب از دست رفته ی بدن خود استفاده می کردند و دسته ی دوم کودکانی که از طریق مصرف سایر نوشیدنی ها سعی به تامین آب از دست رفته ی بدن خود می کردند. در هفته ی دوم این تحقیق ، دسته ی اول نه تنها می توانستند آب سیب بیشتری بنوشند  بلکه بدن آن ها توانایی جذب سایر مایعات را نیز پیدا کرده بودند. این در حالی بود که دسته ی دوم تنها برای مدت کوتاهی قادر به نگهداری مایعات در بدن خود بودند و اکثرا با حالت تهوع یا اسهال اقدام به دفع مایعات می کردند.

 

‎معجزه به نام آب سیب
‎همچنین آمار نشان داد که در دسته ی اول تنها 2.5 درصد افراد برای برطرف کردن کامل آب از دست رفته بدنشان نیاز به مایع دیگری داشتند ، در حالی که این آمار برای دسته ی دوم تا 9 درصد می رسید.
‎این نتایج بر روی افراد بزرگسال نیز تعمیم داده شد و نتایج مشابهی بدست آمد.
‎قابل ذکر است که سردردهایی هم که علت آن کم آبی است و در حالت مزمن آن با سرگیجه و حالت تهوع شدید همراه است نیز تنها با نوشیدن آب سیب به سادگی بهبود می یابد.

 

‎معجزه به نام آب سیب

خواص شگفت انگیز آب سیب

 

‎معجزه به نام آب سیب

 

خواص شگفت انگیز آب سیب

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/9uRU
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.