همه چیز درباره حوادث خارق العاده مثلث برمودا – از شایعه تا واقعیت!

0 489

مثلث برمودا یکی از شگفتی ها و اسرار ناشناخته جهان هستی به شمار می آید که دستی کمی از عجایب هفتگانه دنیا نداشته و یک تنه، تمام اسرار شگفت انگیز و رعب آمیز جهان را حریف می باشد. کشف رازها، کشتارها و وقوع حوادث در این مثلث مرگبار از آرزوها و اهداف اصلی دانشمندان غربی بوده و سفر به این منطقه از کابوس های بزرگ تجار، نفت کش ها و کشتی های مسافربری به شمار می آید. مثلث برمودا سرتاسر ابهام بوده و تنها می توان در خصوص وقایع پیش آمده در آن داستان سرایی و نظریه پردازی نمود. این مثلث پر رمز و راز هرگز اجازه ورود به کاوشگران را نداده و حقایق کشف نشده خود را پشت چهره ترسناک و بی رحمش پنهان نموده است. در ادامه با سایت روزگار همراه باشید.

مثلث برمودا در کجا واقع شده است؟

مثلث برمودا ناحیه ای فراطبیعی در غرب اقیانوس اطلس می باشد که ظاهری بیضی شکل داشته و به دلیل شکل هندسی ترسیم شده در نقشه های جغرافیایی، آن را مثلث و به دلیل مجاورت با جزیره برمودا آن را مثلث برمودا می نامند. این منطقه شگفت انگیز دارای اسامی مانند مثلث شیطان، دریای مرگ و اقیانوسی سیاهی بوده و در میان عموم مردم جهان به مثلث برمودا شهرت دارد. این مثلث منبع الهام نویسندگان مطرحی همچون شکسپیر بوده و در سفرنامه های کریستف کلمب نیز از آن یاد شده است.

مثلث برمودا در کجا واقع شده است؟

نخستین حادثه شگفت انگیز در مثلث برمودا

نخستین حادثه جهانی و افشاکننده اسرار این مثلث در 5 دسامبر 1945 رخ داد. پس از چند ماه تمرین نظامی در نیروی هوایی امریکا قرار بر این بود که 5 بمب افکن با عنوان پرواز شماره 19 از فلوریدا به هوا برخاسته و پس از اجرای یک مانور نظامی زیبا در شکل هندسی مثلث به منطقه مبدا در فلوریدا بازگردند. پرواز با صلابت و موفقیت انجام گرفت و تمامی خدمه ها و خلبان ها از انجام نیمه مسیر مشعوف و هیجان زده بودند تا اینکه اتفاقی ترسناک و حادثه ای عجیب بر فراز بمب افکن های امریکایی سایه انداخت.  برج مراقبت در کمال ناباوری فریادهای کاپیتان را شنیده و دستپاچه از آن ها تقاضای تعیین موقعیت نمود. هیچ یک از خلبان ها قادر به ارسال موقعیت و شرح وضعیت خود نبودند. فریادهای بی امان کمک….کمک، برج مراقبت را از وجود یک خطر بسیار جدی مطمئن نمود. هیچ سیگنالی از بمب افکن ها به گوش نمی رسید و خبری از نمایش صلابت و قدرت نظامی ان ها بر فراز آسمان آبی نبود.

نخستین حادثه شگفت انگیز در مثلث برمودا

 74 سال است که هیچ خبری از بمب افکن های امریکایی به گوش نرسیده و هیچ ردپای کوچکی از جنازه ها و تکه پاره های بمب افکن به چشم دیده نشده است. فردای آن روز کذایی، یک فروند هواپیما با 13 سرنشین به آسمان برخواسته و به جستجوی بمب افکن ها پرداخت. دیری نپایید این هوایما نیز سرنگون شده و به داستانی رعب انگیز در تاریخ کشتارهای مثلث برمودا مبدل گردید. با اینکه هواپیما و بمب افکن ها به تمامی تجهیزات و امکانات آن عصر و دوره مجهز بودند، اما هیچ اثری از ن ها برجای نمانده و همواره یک معمای لاینحل در جهان هستی می باشند.

نخستین حادثه شگفت انگیز در مثلث برمودا

وقایع خارق العاده در مثلث برمودا

از آن زمان به بعد ناپدید شدن بمب افکن های امریکایی سوژه ای بی نظیر برای خیال پردازی های کودکانه، داستان های افسانه ای و خرافه های کوچه بازاری بود تا اینکه  در 29 ژانویه 1948، هواپیمای مسافربری بزرگ بریتانیایی با 26 مسافر و خدمه بر فراز مثلث شیطان ناپدید گردید. این اتفاق تمامی جستجوگران و دانشمندان را به این باور رساند که در این منظقه چیزی فراتر از یک اقیانوس وجود داشته و بی شک ماجرای بمب افکن های امریکایی چیزی به غیر از داستان های تخیلی و رویاهای بیمناک کودکانه می باشد. یک سال پس از این اتفاق هواپیمای دیگری در رمز و رازهای برمودا فرورفته و برای همیشه ناپدید گردید. از آن سال ها به بعد کشتی ها، ناوها، هواپیماها و جنگنده های بسیاری در آغوش بی رحم و ترسناک برمودا خفته و هرگز صبحی دیگر را ندیدند.

وقایع خارق العاده در مثلث برمودا

نظریات مختلف در خصوص مثلث برمودا

در خصوص وقایع رخ داده در مثلث شیطان عقاید و نظریات بسیار زیادی وود دارد.

  • عقاید خرافی
  • از مثلث برمودا دریچه ای به یک جهان دیگر گشوده شده و تمامی گمشده ها به جهانی فراطبیعی برده می شوند!
  • در منطقه این مثلث تعداد بی شماری موجود فضایی سکونت داشته و قادر به جذب تجهیزات به شکل تمام و کمال به داخل اقیانوس و یا شاید فضا می باشند.
  • اشعه ای بسیار قوی مانند لیزر از عمق این ناحیه در اقیانوس ساطع شده و می تواند تمامی موجودات و تجهیزات مصنوعی را آب نماید.
  • ربوده شدن و از بین رفتن کشتی ها و هواپیماهای گم شده بوسیله بشقاب پرنده ها و دزدان دریایی!

با اینکه بر همگان روشن بوده و هیچ جای ابهامی در خصوص بی پایه و اساس بودن این فرضیات وجود ندارد، گفته می شود این نظریات، داستان های روایت شده برای کودکان بوده و این تنها کودکان زیر 10 سال هستند که می توانند چنین داستان ها و فرضیاتی را بپذیرند.

  • عقاید علمی
  • بوجود آمدن پدیده زجر و مد به شکل بسیار قوی در این ناحیه
  • ایجاد گربادها و اختلالات جوی مخرب که همه چیز را در هم می کوبد.
  • انفجار و خرد شدن تجهیزات نزدیک به این منطقه بوسیله گدازه ها و فواره های آتش فشانی
  • بوجود آمدن نوعی اختلالات و نیروهای مغناطیسی خارق العاده

با تمام این اوصاف هنوز هیچ دلیل علمی و قانع کننده ای در خصوص وقایع پررمز و راز برمودا موجود نبوده و همواره دانشمندان در حال پرده برداشتن از ابهامات این منطقه بسیار شگفت انگیز می باشند.

مثلث برمودا

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/tkoX
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.